מרכז קהילתי משגב

יום א'

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ד' אבטליון(15)
מעיין נאמן
אבטליון -
250

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה בס פרטני 45(1)
רני לורנץ
קונסרבטוריון משגב -
560

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טרום כלי(4) בית הנוער משגב -
165

יום א'

שלוחת ביהס עודד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כינור פרטני 45(4)
רשל אביטל כץ
בית ספר עודד -
560

יום א'

שלוחת ביהס עודד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כינור פרטני 60(5)
רשל אביטל כץ
בית ספר עודד -
690

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כינור פרטני א'-ד' 30 (שנה 1+2)(2)
יוליה סטולר
קונסרבטוריון משגב -
335

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כינור פרטני א'-ד' 45 (שנה 1+2)(1)
יוליה סטולר
קונסרבטוריון משגב -
500

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כינור פרטני ה'-יב' 45 (שנה 3 ומעלה)(3)
יוליה סטולר
קונסרבטוריון משגב -
560

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סקסופון/קלרינט פרטני א'-ד' 30 מנדל (שנה 1+2)(2)
מנדל ברק
קונסרבטוריון משגב -
335

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סקסופון/קלרינט פרטני א'-ד' 45 (שנה 1+2)(1)
מנדל ברק
קונסרבטוריון משגב -
500

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סקסופון/קלרינט פרטני ה'-יב' 45 (שנה 3 ומעלה)(3)
מנדל ברק
קונסרבטוריון משגב -
560

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פיתוח קול פרטני א'-ד' 30 (שנה 1+2)(2)
רויטל גנות
בית הנוער משגב -
335

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פיתוח קול פרטני א'-ד' 45 (שנה 1+2)(1)
רויטל גנות
בית הנוער משגב -
500

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פיתוח קול פרטני ה'-יב' 45 (שנה 3 ומעלה)(3)
רויטל גנות
בית הנוער משגב -
560

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני א'-ד' 30 וולה (שנה 1+2)(2)
וולה מילר
בית הנוער משגב -
335

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני א'-ד' 45 וולה (שנה 1+2)(1)
וולה מילר
בית הנוער משגב -
500

יום א'

שלוחת ביהס עודד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צ'לו פרטני 45 דקות(6)
עופרה עימרי
בית ספר עודד -
480

יום א'

שלוחת ביהס עודד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צ'לו פרטני 60 דקות(7)
עופרה עימרי
בית ספר עודד -
600

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני א'-ד' 30 אלכס (שנה 1+2)(2)
אלכס ריצין
קונסרבטוריון משגב -
335

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני א'-ד' 45 אלכס (שנה 1+2)(1)
אלכס ריצין
קונסרבטוריון משגב -
500

יום א'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני ה'-יב' 45 אלכס (שנה 3 ומעלה)(3)
אלכס ריצין
קונסרבטוריון משגב -
560

יום א' בוקר

אומנויות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
DIY עשה זאת בעצמך(6)
דני פלג
8:30 - 13:00
270

יום א' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים יום אחד לבחירה + יום טיול(5) משגב 8:30 - 13:00
240

יום א' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים יום אחד לבחירה ללא טיול(6) משגב 8:30 - 13:00
90

יום א' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים יומיים ללא טיול(4) משגב 8:30 - 13:00
180

יום א' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים מלא כולל טיול(3) משגב 8:30 - 13:00
330

יום א' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - יום ללא תשלום(6) משגב 8:30 - 13:00
0

יום א' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - יומיים(5) משגב 8:30 - 13:00
90

יום א' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - מלא(4) משגב 8:30 - 13:00
180

יום א' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - יום ללא תשלום(15) משגב 8:30 - 13:00
0

יום א' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - מלא(14) משגב 8:30 - 13:00
360

יום א' בוקר

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס - יום ללא תשלום(6) משגב 8:30 - 13:00
0

יום א' בוקר

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס - יומיים(5) משגב 8:30 - 13:00
90

יום א' בוקר

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס - מלא(4) משגב 8:30 - 13:00
180

יום א' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - יום ללא תשלום(12) משגב 8:30 - 13:00
0

יום א' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - יומיים(11) משגב 8:30 - 13:00
90

יום א' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - מלא(10) משגב 8:30 - 13:00
180

יום א' בוקר

אומנויות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוכים ודרקונים(3)
דני פלג
בית הנוער משגב 08:30 - 13:00
180

יום א' בוקר

אומנויות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קייטנת אומנויות והעשרה(13) בית הנוער משגב 08:30 - 13:00
450

יום א' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
DIY גילון(1)
יפעת אילברג
כיתת אומנות-ביה"ס הר גילון 15:30 - 17:00
320

יום א' צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' גילון(5)
יניב רוזנפלד
מגרש משולב גילון -
240

יום א' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' מורשת(17)
מירב גרינספן
אולם ספורט מורשת 14:45 - 15:30
200

יום א' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' משגב(1)
דימה בזילנסקי
אולם ספורט חדש משגב 14:00 - 14:45
257

יום א' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' שכניה(12)
ליאת אוחיון
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 13:30 - 14:30
257

יום א' צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ג' משגב(7)
מעיין נאמן
מגרשי טניס משגב 14:15 - 15:00
230

יום א' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אומנות באלקטרוניקה ג'-ו'(1)
הגרז' של סטיב
בית הנוער משגב 14:15 - 15:15
232

יום א' צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים gravity team(23)
בני להט
יער שגב 15:30 - 17:00
450

יום א' צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים עתודה ד'-ו'(4)
תמיר זינגר
יער שגב 15:30 - 17:00
371

יום א' צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים קטקטים ב'-ד'(1)
בני להט
יער שגב 14:15 - 15:30
310

יום א' צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אפרוחים(4)
טל פלד
עירית שכטר
אולם מחול עליון 15:30 - 17:00
415

יום א' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אריות ים(4)
גלעד נאמן
מועדון כפרי משגב 15:30 - 16:50
440

יום א' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אתנה ד'-ו'(9)
חגית שוורץ
מועדון כפרי משגב 15:30 - 16:50
440

יום א' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ב'-ג' משגב(2)
דימה בזילנסקי
אולם ספורט חדש משגב 14:45 - 15:45
298

יום א' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ב'-ג' שכניה(13)
ליאת אוחיון
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 14:30 - 15:40
298

יום א' צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול ילדים ג'-ו' יודפת(8)
לואי מילר
מגרש ספורט יודפת 15:30 - 16:20
200

יום א' צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול נערים (א) ז'-ט'(6)
לואי מילר
מגרש בייסבול משגב 13:45 - 15:15
430

יום א' צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול נערים (ב) ז'-ט'(7)
לואי מילר
מגרש בייסבול משגב 13:45 - 15:15
430

יום א' צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' גילון(6)
יניב רוזנפלד
מגרש משולב גילון -
240

יום א' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' גילון(11)
ניב זקס
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 13:45 - 14:45
301

יום א' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' גילון(7)
רמי דרורי
מגרש כדורגל משגב 14:10 - 15:25
320

יום א' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' משגב(3)
אסף מרקו
מגרש מקורה משגב 14:00 - 15:00
301

יום א' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' משגב טרום ב (2008-2009)(2)
מנליס קוסטה
מגרש כדורגל משגב 14:00 - 15:30
430

יום א' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' שכניה(5)
רמי דרורי
מגרש כדורגל משגב 14:10 - 15:25
320

יום א' צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'ודו א'-ט' מתחילים משגב(26)
טומי ארשנסקי
14:30 - 15:15
265

יום א' צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'ודו א'-ט' מתקדמים משגב(31)
טומי ארשנסקי
15:30 - 16:45
340

יום א' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ד'-ו' שכניה(14)
ליאת אוחיון
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 14:30 - 15:40
298

יום א' צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
דרורים(9)
עירית שכטר
אולם מחול עליון/כחול 13:50 - 15:20
415

יום א' צהריים

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון ילדים ג'-ה'(3)
אבירם גוטליב
משתנה 15:00 - 15:40
350

יום א' צהריים

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון ילדים ג'-ה'(3)
אבירם גוטליב
משתנה 16:10 - 17:00
350

יום א' צהריים

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון עתודה(2)
ארז איזנברג
נדב גוטליב
משתנה 14:15 - 15:00
560

יום א' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ילדים ב' משגב(18)
גיל סופר
מגרש מקורה משגב 17:00 - 18:30
530

יום א' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ז' 1(7)
מקסים קולסניקוב
אולם ספורט גדול משגב 15:30 - 17:00
461

יום א' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ז' 2(7)
וובה
אולם ספורט גדול משגב 15:30 - 17:00
461

יום א' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ח'(9)
וובה
אולם ספורט גדול משגב 17:00 - 18:30
461

יום א' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה טרום א' (2007)(4)
מורן הכט
לירון גלאט
מגרש כדורגל משגב 14:00 - 15:30
480

יום א' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מהנדסים צעירים משגב(1)
עזיתה סמילנסקי
בית הנוער משגב 13:45 - 15:15
220

יום א' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ג' משגב + ג' הר שכניה(8)
יעל זבולון
קרן עזרוני
אולם מחול כחול/תחתון 14:30 - 15:20
295

יום א' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ד'1(9)
שרון בורשטיין
קרן עזרוני
שרון בורשטיין
אולם מחול-אשכול פיס/תחתון 13:50 - 15:20
420

יום א' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ו'(13)
מרב דדיה
הדס האוזמן
אולם מחול-אשכול פיס/כחול 15:30 - 17:00
420

יום א' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י' לא מגמה 3(12)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול כחול 15:30 - 17:00
485

יום א' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י' לא מגמה 4(13)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול כחול 15:30 - 17:00
555

יום א' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא' מגמה(29)
קרן עזרוני
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
דניאל און
גאינה שקריאן
אירנה צאבל אשל
יעלי ליפשיץ
אולם מחול-עליון/תחתון/כחול 15:30 - 17:00
715

יום א' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא'-יב' לא מגמה 2(8)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול-אשכול פיס 15:30 - 17:00
365

יום א' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא'-יב' לא מגמה 3(9)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול-אשכול פיס 15:30 - 17:00
485

יום א' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא'-יב' לא מגמה 4(10)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול-אשכול פיס 15:30 - 17:00
555

יום א' צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת ילדים(26)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב 15:30 - 17:00
527

יום א' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת כריש 3 פעמים בשבוע(8)
ויטלי ז'בריצקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 15:30 - 18:20
610

יום א' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת כריש 4 פעמים בשבוע(9)
ויטלי ז'בריצקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 15:30 - 18:20
640

יום א' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת כריש 5 פעמים בשבוע(10)
ויטלי ז'בריצקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 15:30 - 18:20
690

יום א' צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ניצניות(7)
טל פלד
אולם מחול כחול 13:50 - 15:20
415

יום א' צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנאות ביה"ס משגב - ההרשמה לסדנאות נסגרה(11)
טל פלד
אולם מחול כחול 13:50 - 15:20

יום א' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סנפיר(5)
ברט דייויס
מועדון כפרי משגב 15:30 - 16:50
440

יום א' צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
עתודה(6)
עדי בראון אטיאס
13:50 - 15:20
275

יום א' צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
עתודה(23)
מעיין נאמן
מגרשי טניס משגב 15:30 - 17:00
350

יום א' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פימו א'-ו' גילון(2)
יפעת אילברג
כיתת אומנות-ביה"ס הר גילון 14:00 - 15:30
248

יום א' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פימו גן חובה גילון(3)
יפעת אילברג
כיתת אומנות-ביה"ס הר גילון 16:15 - 17:15
135

יום א' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פרחי ספורט ה'-ו'(3)
רמי דרורי
מגרש כדורגל משגב 14:00 - 15:30
290

יום א' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פרחי ספורט קט עף ה'-ו' גילון(6)
מקסים קולסניקוב
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 13:45 - 15:15
273

יום א' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ציור ורישום א'-ג' שכניה(4)
דניאלה שחם
שכניה 13:00 - 14:30
248

יום א' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קב' 40 שיפור סגנון(1)
ויטלי ז'בריצקי
מועדון כפרי משגב 14:30 - 15:10
330

יום א' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קוסמים א'-ב' גילון(6)
בית ספר לקוסמות
גילון 14:00 - 15:00
220

יום א' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קוסמים ג'-ו' גילון(7)
בית ספר לקוסמות
גילון 15:15 - 16:15
220

יום א' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט בל ב גילון(12)
ניב זקס
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 14:45 - 16:15
348

יום א' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קטסל ב' משגב-שכניה(4)
אסף מרקו
מגרש מקורה משגב 15:30 - 17:00
348

יום א' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט-עף אתנה ג'-ד' גילון(2)
מקסים קולסניקוב
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 13:45 - 15:15
180

יום א' צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קפוארה מתחילים/מתקדמים משגב(10)
אנדרה גובנה
15:30 - 17:00
265

יום א' צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קפוארה מתקדמים משגב(7) אולם ספורט קטן משגב 15:30 - 17:00
265

יום א' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
שחמט א'-ו' משגב(2)
יובל ליאור
בית הנוער משגב 14:00 - 15:00
105

יום א' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תמנון(7)
חגית שוורץ
מועדון כפרי משגב 15:30 - 16:50
440

יום א' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ג' מצפה אביב(15)
מעיין נאמן
מגרש משולב מצפה אביב 17:00 - 17:45
180

יום א' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אומנות באלקטרוניקה ג'-ו' כמון(2)
פיליפ שיימן
בית הנוער כמון 16:00 - 17:30
210

יום א' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אומנות באלקטרוניקה ג'-ו' כמון 2(3)
פיליפ שיימן
בית הנוער כמון 17:30 - 19:00
210

יום א' אחר צהריים

מורשת
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים(31)
תמיר יגאל
15:30 - 17:00
200

יום א' אחר צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אימוני קיץ(7) מגרש בייסבול משגב 16:00 - 18:00
450

יום א' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אירובי גן - ג'(7)
ואלאא סועאד
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום א' אחר צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אפרוחיות(11)
עדי בראון אטיאס
אולם מחול תחתון 15:30 - 17:00
415

יום א' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אפרוחים מורשת 5-6(22)
צוות הענף
אולם ספורט מורשת 16:45 - 17:30
160

יום א' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אקדמיה ילדים(22)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב 14:00 - 15:30
820

יום א' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אקדמיה נערים(21)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב -
935

יום א' אחר צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול ילדים ג'-ו' שורשים(9)
לואי מילר
מגרש שורשים 16:30 - 17:20
200

יום א' אחר צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול נוער י'-יב'(3)
יניב רוזנפלד
מגרש בייסבול משגב 15:30 - 17:00
430

יום א' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג' - ד' מנוף(2)
יניב רוזנפלד
מגרש משולב מנוף 17:45 - 18:30
180

יום א' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' מורשת(18)
מירב גרינספן
אולם ספורט מורשת 15:30 - 16:30
234

יום א' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'ודו קבוצת גן(34)
טומי ארשנסקי
16:30 - 17:15
160

יום א' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גינת ההפתעות(4) גן קיימות משגב 13:45 - 15:15
248

יום א' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גן חובה - ב' מנוף(1)
יניב רוזנפלד
מגרש משולב מנוף 17:00 - 17:45
180

יום א' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ד'-ו' מצפה אביב(15)
מעיין נאמן
מגרש משולב מצפה אביב 18:15 - 19:00
180

יום א' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ד'-ו' משגב(3)
דימה בזילנסקי
אולם ספורט חדש משגב 15:45 - 17:00
320

יום א' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ה'-ו' מורשת(19)
מירב גרינספן
אולם ספורט מורשת 16:30 - 17:30
234

יום א' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ה'-ז' מנוף(4) מגרש משולב מנוף 18:30 - 19:15
180

יום א' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הכנה למחול גן משגב(2)
שרון בורשטיין
אולם אשכול פיס 17:00 - 17:45
160

יום א' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הכנה למחול גן שכניה(39)
עדי בראון אטיאס
מועדון "עמית לספורט" מנוף 17:30 - 18:15
140

יום א' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הליכה וכושר נשים 16+(13)
אסנת ארבל
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה 18:30 - 19:30
50

יום א' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
המשך שיפור סגנון(31)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב 16:00 - 16:45
240

יום א' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חוגי סיירות ה'-יא'(1) בית הנוער משגב 15:30 - 17:00
265

יום א' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חלל כיתה ד'(5) בית הנוער משגב 17:15 - 18:30
155

יום א' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חלל כיתה ה'-ו'(6) בית הנוער משגב 17:15 - 18:30
155

יום א' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טנ"ש ג' ומעלה גילון(28)
יבגני פריטולו
אולם מחול גילון 13:45 - 14:45
140

יום א' אחר צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ייצוגית(13)
דגנית רום
מושיק סרדינס
אולם מחול עליון 20:00 - 21:30
470

יום א' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל ד'-ו'(3)
מועתז סרחאן
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום א' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ליגה ט'(10)
וובה
אולם ספורט גדול משגב/מורשת 17:00 - 18:30
545

יום א' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורשת ד'-ו'(4)
רנא הבדאוי
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום א' אחר צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה ילדים א' (2004)(8)
רמי דרורי
מגרש כדורגל משגב 15:30 - 17:00
480

יום א' אחר צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה ילדים ג' (2006)(6)
לירון גלאט
מורן הכט
מגרש כדורגל משגב 15:30 - 17:00
480

יום א' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
לימוד שחייה קבוצתי משגב(13)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב 18:20 - 18:50
820

יום א' אחר צהריים

לימוד שחיה קיץ 2017
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
לימוד שחייה קיץ 2017 משגב רמה 1(29)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב -
820

יום א' אחר צהריים

לימוד שחיה קיץ 2017
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
לימוד שחייה קיץ 2017 משגב רמה 2(30)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב -
820

יום א' אחר צהריים

לימוד שחיה קיץ 2017
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
לימוד שחייה קיץ 2017 משגב רמה 3(31)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב -
820

יום א' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ד'2(10)
שרון בורשטיין
נגה פרייס
שרון בורשטיין
אולם מחול-אשכול פיס 15:30 - 17:00
420

יום א' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ז' מלא(15)
מרב דדיה
הדס האוזמן
עירית שכטר
אולם מחול-אשכול פיס/מועדון כפרי/עליון 17:00 - 18:30
595

יום א' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ט' טרום מגמה(15)
סיגי וייס
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
קרן עזרוני
אולם מחול-אשכול פיס/כחול/עליון 17:00 - 18:30
627

יום א' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ט' טרום מגמה(15)
סיגי וייס
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
קרן עזרוני
אולם מחול-אשכול פיס/כחול/עליון 18:30 - 20:00
627

יום א' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יב' מגמה(32)
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
דניאל און
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
קרן עזרוני
אולם מחול עליון/כחול 15:30 - 17:00
715

יום א' אחר צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחולות(8)
דגנית רום
מושיק סרדינס
אולם מחול עליון 21:30 - 23:30
270

יום א' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מתקדמות מורשת(20)
מירב גרינספן
אולם ספורט מורשת 17:30 - 18:45
290

יום א' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת אורקה(11)
ולדי רדובסקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 17:00 - 20:20
720

יום א' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת דולפין(3) מועדון כפרי משגב 17:00 - 18:20
590

יום א' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת ליגה(32)
אסף גבע
מגרשי טניס משגב 17:00 - 18:30
300

יום א' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת נוער(24)
אסף גבע
מגרשי טניס משגב 17:00 - 18:30
527

יום א' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת נערים(25)
אסף גבע
מגרשי טניס משגב 15:30 - 17:00
527

יום א' אחר צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נעוריות(15)
עדי בראון אטיאס
אולם מחול כחול 17:00 - 20:00
415

יום א' אחר צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נעורים(12)
מושיק סרדינס
דגנית רום
אולם מחול עליון 17:00 - 20:00
470

יום א' אחר צהריים

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת קדרות ופיסול בחימר-נוער(3)
עינב בראון
מפלס ארגמן משגב 15:30 - 17:00
380

יום א' אחר צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
עפרונים(2)
טל פלד
אולם מחול כחול 17:00 - 18:30
415

יום א' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
עתודה משגב(23)
דימה בזילנסקי
אולם ספורט חדש משגב 17:00 - 18:30
380

יום א' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פרחי ספורט קט עף ה'-ו' משגב(4)
וובה
אולם ספורט גדול משגב 14:00 - 15:20
273

יום א' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פרחי ספורט קט עף ה'-ו' שכניה(5)
דניס קולסניקוב
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 16:00 - 17:30
220

יום א' אחר צהריים

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צורפות נוער יעד(2)
נורית דגן עובדיה
יעד 15:30 - 18:00
150

יום א' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ציור א'-ג' לוטם(6) מועדון לוטם 16:00 - 17:30
210

יום א' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ציור ג'-ו' לוטם(7) מועדון לוטם 17:30 - 19:00
210

יום א' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ציור ורישום ג'-ו' שכניה(6)
דניאלה שחם
שכניה 14:30 - 16:00
248

יום א' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קב' 30 שיפור סגנון(18)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב 17:00 - 17:45
330

יום א' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קב' 41 שיפור סגנון(2)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב 17:00 - 17:40
330

יום א' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קב' 42 שיפור סגנון(3)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב 17:40 - 18:20
330

יום א' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס קיץ - רמה 1(22)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב -
820

יום א' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס קיץ - רמה 2(23)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב -
820

יום א' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס קיץ - רמה 3(24)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב -
820

יום א' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה גילאי גן - ג'(1)
בלאל חמזה
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום א' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה גילאי ד' - ו'(2)
בלאל חמזה
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום א' אחר צהריים

מורשת
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
רובוטיקה(30) 17:30 - 19:00
200

יום א' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
שחייה - פעילות לבחירה(3) משגב 17:00 - 19:00
0

יום א' ערב

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אקדמיה נוער(20)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב 17:00 - 18:30
1089

יום א' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בוגרים ליגה ב' הפועל משגב(27)
יואב עשהאל
אולם ספורט גדול משגב 21:30 - 23:00
0

יום א' ערב

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'יוג'יטסו ברזילאי פעם בשבוע מורשת(30)
עידן זילבורג
18:30 - 19:45
135

יום א' ערב

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'יוג'יטסו ברזילאי פעם בשבוע משגב(4)
עידן זילבורג
20:00 - 21:30
140

יום א' ערב

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'יוג'יטסו ברזילאי פעמיים בשבוע משגב(3)
עידן זילבורג
20:00 - 21:30
220

יום א' ערב

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
דיג(1)
אסף מרקו
משגב 20:00 - 22:00

יום א' ערב

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ז'-יב' מורשת(21)
מירב גרינספן
אולם ספורט מורשת 18:30 - 19:30
234

יום א' ערב

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ז'-יב' משגב(5)
דימה בזילנסקי
אולם ספורט חדש משגב 18:30 - 20:00
240

יום א' ערב

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון מבוגרים(5)
עוז דודאי
פז גורן
משתנה 20:45 - 22:00
360

יום א' ערב

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ליגה י'-יב'(11)
מקסים קולסניקוב
אולם ספורט גדול משגב 18:30 - 20:00
580

יום א' ערב

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורשת נשים גילון(7)
מקסים קולסניקוב
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 21:00 - 22:30
130

יום א' ערב

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מאסטרס מבוגרים(12)
ולדי רדובסקי
ויטלי ז'בריצקי
מועדון כפרי משגב 20:15 - 21:40
120

יום א' ערב

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוגרים(14)
דגנית רום
מושיק סרדינס
אולם מחול עליון 21:30 - 23:59
275

יום א' ערב

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוגרים מתקדמים נבחרת משגב(27)
מעיין נאמן
מגרשי טניס משגב 20:15 - 21:45
180

יום א' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוגרים שכניה(13)
יואב עשהאל
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 21:00 - 22:30
150

יום א' ערב

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י'-יב' מסלול פתוח 1 שיעורים(26)
פיודור אוברמקו
מרב דדיה
קרן זוהר
18:30 - 20:00
305

יום א' ערב

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י'-יב' מסלול פתוח 2 שיעורים(27)
פיודור אוברמקו
מרב דדיה
קרן זוהר
18:30 - 20:00
420

יום א' ערב

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י'-יב' מסלול פתוח 3 שיעורים(28)
פיודור אוברמקו
מרב דדיה
קרן זוהר
18:30 - 20:00
530

יום א' ערב

תוכנית רעים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מסיבת חורף קבוצת רעים(4) 19:30 - 22:30
120

יום א' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נוער ליגת על(25)
גיא כהן
אולם ספורט גדול משגב 20:00 - 21:30
400

יום א' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נוער מחוזית שכניה(24) אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 19:30 - 21:00
530

יום א' ערב

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נמרות משגב(15)
דן
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 21:00 - 22:30
220

יום א' ערב

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נעוריות(15)
עדי בראון אטיאס
אולם מחול כחול 18:30 - 20:00
415

יום א' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים ארצית(22)
בני בוכניק
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 17:30 - 19:30
530

יום א' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים ב' מחוזית משגב(21) אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 17:30 - 19:30
530

יום א' ערב

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנא פתוחה קדרות ופיסול בחימר(4)
דניאל טל
מפלס ארגמן משגב 17:30 - 20:00
200

יום א' ערב

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת קדרות ופיסול בחימר - חד פעמי(5)
דניאל טל
מפלס ארגמן משגב 17:30 - 20:00
75

יום א' ערב

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס מבוגרים מתחילים 10 שיעורים(26)
גבריאל מורס
מגרשי טניס משגב 20:00 - 21:00
550

יום א' ערב

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ריצה מורשת(9)
תהילה וולף
מורשת 20:00 - 21:00
180

יום א' ערב

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ריצה שכניה(8) שכניה 20:00 - 21:00
180

יום ב'

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים נבחרת בוגרת(22)
עוז דודאי
יער שגב -
530

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני ה'-יב' 45 ניר (שנה 3 ומעלה)(4)
ניר מוסקוביץ
קונסרבטוריון משגב -
560

יום ב'

פעילויות מבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הרכב רוח טובה(1)
משה אביגדור
קונסרבטוריון משגב -
210

יום ב'

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס ג'-ה' אשחר(33)
מעיין נאמן
אשחר 17:45 - 18:30
180

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סקסופון/קלרינט פרטני א'-ד' 30 מנדל (שנה 1+2)(2)
מנדל ברק
קונסרבטוריון משגב -
335

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סקסופון/קלרינט פרטני א'-ד' 45 (שנה 1+2)(1)
מנדל ברק
קונסרבטוריון משגב -
500

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סקסופון/קלרינט פרטני ה'-יב' 45 (שנה 3 ומעלה)(3)
מנדל ברק
קונסרבטוריון משגב -
560

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פיתוח קול פרטני א'-ד' 30 (שנה 1+2)(2)
רויטל גנות
בית הנוער משגב -
335

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פיתוח קול פרטני א'-ד' 45 (שנה 1+2)(1)
רויטל גנות
בית הנוער משגב -
500

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פיתוח קול פרטני ה'-יב' 45 (שנה 3 ומעלה)(3)
רויטל גנות
בית הנוער משגב -
560

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני א'-ד' 30 דני (שנה 1+2)(2)
דני גנות
בית הנוער משגב -
335

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני א'-ד' 30 וולה (שנה 1+2)(2)
וולה מילר
בית הנוער משגב -
335

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני א'-ד' 45 דני (שנה 1+2)(1)
דני גנות
בית הנוער משגב -
500

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני א'-ד' 45 וולה (שנה 1+2)(1)
וולה מילר
בית הנוער משגב -
500

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני ה'-יב' 45 אבישי (שנה 3 ומעלה)(6)
אבישי ברובסקי
בית הנוער משגב -
560

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני ה'-יב' 45 דני (שנה 3 ומעלה)(3)
דני גנות
בית הנוער משגב -
560

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני ה'-יב' 45 וולה (שנה 3 ומעלה)(6)
וולה מילר
בית הנוער משגב -
560

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס סאונד קבוצתי(1)
עדי דרוקר
קונסרבטוריון משגב -
300

יום ב'

שלוחת גילון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני 30 גילון(2)
גרגורי אסטרך
חדר מוסיקה גילון -
335

יום ב'

שלוחות יובלים ומורשת
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני 30 יובלים(4)
גרגורי אסטרך
מועדון יובלים -
285

יום ב'

שלוחת גילון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני 45 גילון(1)
גרגורי אסטרך
חדר מוסיקה גילון -
500

יום ב'

שלוחות יובלים ומורשת
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני 45 יובלים(3)
גרגורי אסטרך
מועדון יובלים -
425

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני א'-ד' 30 אלכס (שנה 1+2)(2)
אלכס ריצין
קונסרבטוריון משגב -
335

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני א'-ד' 45 אלכס (שנה 1+2)(1)
אלכס ריצין
קונסרבטוריון משגב -
500

יום ב'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני ה'-יב' 45 אלכס (שנה 3 ומעלה)(3)
אלכס ריצין
קונסרבטוריון משגב -
560

יום ב' בוקר

אומנויות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
DIY עשה זאת בעצמך(6)
דני פלג
8:30 - 13:00
270

יום ב' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים יום אחד לבחירה + יום טיול(5) משגב 8:30 - 13:00
240

יום ב' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים יום אחד לבחירה ללא טיול(6) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ב' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים יומיים ללא טיול(4) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ב' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים מלא כולל טיול(3) משגב 8:30 - 13:00
330

יום ב' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - יום ללא תשלום(6) משגב 8:30 - 13:00
0

יום ב' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - יומיים(5) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ב' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - מלא(4) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ב' בוקר

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הגיל השלישי מרחבים(10)
מעיין נאמן
מגרשי טניס משגב 10:00 - 11:00
180

יום ב' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - יום ללא תשלום(15) משגב 8:30 - 13:00
0

יום ב' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - מלא(14) משגב 8:30 - 13:00
360

יום ב' בוקר

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס - יום ללא תשלום(6) משגב 8:30 - 13:00
0

יום ב' בוקר

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס - יומיים(5) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ב' בוקר

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס - מלא(4) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ב' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - יום ללא תשלום(12) משגב 8:30 - 13:00
0

יום ב' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - יומיים(11) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ב' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - מלא(10) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ב' בוקר

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כחומר ביד היוצר(3)
גל פיילם
מתחם גליל 10:00 - 12:30
405

יום ב' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוגרים אקספרט(10)
בני להט
תמיר זינגר
יער שגב 6:00 - 7:30
351

יום ב' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוגרים מסטרס(9)
תמיר זינגר
יואב ארליך
יער שגב 6:00 - 7:30
286

יום ב' בוקר

אומנויות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוכים ודרקונים(3)
דני פלג
בית הנוער משגב 08:30 - 13:00
180

יום ב' בוקר

אולפנה למחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קייטנה - יום בחירה(1) 08:30 - 13:00
90

יום ב' בוקר

אולפנה למחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קייטנה מלא(2) 08:30 - 13:00
180

יום ב' בוקר

אומנויות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קייטנת אומנויות והעשרה(13) בית הנוער משגב 08:30 - 13:00
450

יום ב' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
DIY משגב(2)
יפעת אילברג
חדר אומנות-בית הנוער משגב 15:30 - 17:00
320

יום ב' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' גילון(4)
מורן הכט
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 13:45 - 14:30
260

יום ב' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' גילון(8)
פאתן טהא
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 14:00 - 14:45
257

יום ב' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' מנוף(3)
מורן הכט
מגרש סינטטי מנוף 15:00 - 16:00
150

יום ב' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' משגב(3)
צוות הענף
מגרש כדורגל משגב 14:20 - 15:20
260

יום ב' צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים אפרוחים ד'-ו'(2)
עקיבא דולב
יער שגב 15:30 - 17:00
371

יום ב' צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים נבחרת ילדים(21)
תמיר זינגר
יער שגב 15:30 - 17:00
450

יום ב' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אתנה א'-ג'(10) מועדון כפרי משגב 15:30 - 16:50
330

יום ב' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ב'-ג' גילון(9)
פאתן טהא
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 14:45 - 15:45
298

יום ב' צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול ילדים ג'-ו' מנוף(10)
לואי מילר
מגרש סינטטי מנוף 15:45 - 16:45
200

יום ב' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ד'-ו' גילון(10)
פאתן טהא
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 15:45 - 16:45
298

יום ב' צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
דרורים(9)
עירית שכטר
אולם מחול עליון/כחול 15:30 - 17:00
415

יום ב' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
דרמה ד'-ו'(1) בית הנוער משגב 15:30 - 17:00
248

יום ב' צהריים

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
דרמה ז' ומעלה(2) בית הנוער משגב 17:00 - 18:30
248

יום ב' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
היפ הופ ח'(19)
גבי צפניה
אולם מחול עליון 15:30 - 17:00
305

יום ב' צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ז'-י' מתחילים ומתקדמים משגב(9)
אסף גבע
מגרשי טניס משגב 14:00 - 15:30
330

יום ב' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חוויה של יצירה א'-ג'(8)
גל פיילם
חדר קרמיקה-בית הנוער משגב 13:45 - 15:15
248

יום ב' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חוויה של יצירה ד'-ו'(9)
גל פיילם
חדר קרמיקה-בית הנוער משגב 15:30 - 17:00
248

יום ב' צהריים

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון נוער(1)
ארז איזנברג
ולדי רדובסקי
משתנה 15:30 - 16:30
630

יום ב' צהריים

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון עתודה(2)
ארז איזנברג
נדב גוטליב
משתנה 15:30 - 17:00
560

יום ב' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ילדים א' מחוזית(19)
יאיר שיין
מגרש מקורה משגב 14:30 - 15:15
530

יום ב' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ב' משגב + ב' שכניה(7)
יעל זבולון
קרן עזרוני
אולם מחול תחתון 14:30 - 15:15
295

יום ב' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ז' מלא(15)
מרב דדיה
הדס האוזמן
עירית שכטר
אולם מחול-אשכול פיס/מועדון כפרי/עליון 13:50 - 15:20
595

יום ב' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ז'-ט' מתחילות(17)
קרן זוהר
הדס האוזמן
מרב דדיה
עירית שכטר
אולם מחול-אשכול פיס/כחול 13:50 - 15:20
595

יום ב' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י' מגמה(7)
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
קרן עזרוני
פיודור אוברמקו
15:30 - 17:00
715

יום ב' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יב' מגמה(32)
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
דניאל און
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
קרן עזרוני
אולם מחול עליון/כחול 13:30 - 15:20
715

יום ב' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מים פתוחים(5)
ארז איזנברג
חגית שוורץ
מועדון כפרי משגב 17:00 - 18:20
550

יום ב' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת כריש 3 פעמים בשבוע(8)
ויטלי ז'בריצקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 15:30 - 18:20
610

יום ב' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת כריש 4 פעמים בשבוע(9)
ויטלי ז'בריצקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 15:30 - 18:20
640

יום ב' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת כריש 5 פעמים בשבוע(10)
ויטלי ז'בריצקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 15:30 - 18:20
690

יום ב' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פימו א'-ד'(1)
יפעת אילברג
חדר אומנות-בית הנוער משגב 13:45 - 15:15
248

יום ב' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פימו ד'-ו'(19)
יפעת אילברג
חדר אומנות-בית הנוער משגב 15:30 - 17:00
248

יום ב' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פרחי ספורט(11)
ענת צור לייסטן
מועדון כפרי משגב 15:30 - 16:50
330

יום ב' צהריים

מורשת
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ציור(29) 14:35 - 16:05
200

יום ב' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ציור א'-ו' גילון(21) כיתת אומנות-ביה"ס הר גילון 13:50 - 15:20
248

יום ב' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קב' 40 שיפור סגנון(1)
ויטלי ז'בריצקי
מועדון כפרי משגב 14:30 - 15:10
330

יום ב' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קוסמים א'-ב' שכניה(2)
בית ספר לקוסמות
שלוחת הר שכניה 13:45 - 15:00
220

יום ב' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קוסמים ג'-ו' שכניה(3)
בית ספר לקוסמות
שלוחת הר שכניה 15:15 - 16:30
220

יום ב' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט סל משגב-שכניה(17)
אסף רוטנשטיין
מגרש מקורה משגב 15:30 - 17:00
448

יום ב' צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה א'-ג' מתחילים משגב(12)
לירון הוך
14:30 - 15:15
265

יום ב' צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה צבעוניות ג' ומעלה משגב(13)
לירון הוך
15:30 - 17:00
380

יום ב' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קרמיקה א'-ב' גילון(3)
ארלט גואז
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 13:50 - 15:20
248

יום ב' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קרמיקה ג'-ו' גילון(4)
ארלט גואז
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 15:20 - 16:10
248

יום ב' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
רובוטיקה משגב א'-ג'(1)
האולפנע - חינוך טכנולוגי
בית הנוער משגב 14:00 - 15:15
220

יום ב' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
שחיה בלבד עם הטריאתלון(6)
ארז איזנברג
מועדון כפרי משגב 17:00 - 18:20
550

יום ב' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
שחמט א'-ו' שכניה(1)
יובל ליאור
בית הנוער משגב 14:30 - 15:45
105

יום ב' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
FLL - ד'-ה'(4) מרכז הרובוטיקה החדש 15:30 - 17:00
450

יום ב' אחר צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים נבחרת אפרוחים(20)
בני להט
יער שגב 15:30 - 17:00
450

יום ב' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אירובי נערות(8)
ואלאא סועאד
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום ב' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אירובי נשים 18+(9)
ואלאא סועאד
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום ב' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אקדמיה ילדים(22)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב 15:30 - 17:00
820

יום ב' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אקדמיה נערים(21)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב -
935

יום ב' אחר צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול ילדים ג'-ו' גילון(11)
לואי מילר
מגרש ספורט גילון 17:40 - 18:30
200

יום ב' אחר צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול ילדים ג'-ו' משגב(13)
לואי מילר
מגרש בייסבול משגב 14:30 - 15:20

יום ב' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גן חובה-ב' אשחר(32)
מעיין נאמן
אשחר 17:00 - 17:45
180

יום ב' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ד'-ו' מתחילים ומתקדמים משגב(8)
מעיין נאמן
מגרשי טניס משגב 15:00 - 17:00
330

יום ב' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
דרמה ז' ומעלה(2)
אורנת למפרט
בית הנוער משגב 17:00 - 18:30
248

יום ב' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הופעות ג'נרל(24)
דימה בזילנסקי
ניב לוי
ליאת אוחיון
אולם ספורט חדש משגב 15:00 - 17:00
380
450

יום ב' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
היפ הופ ט' - י'(23)
גבי צפניה
אולם מחול עליון 18:30 - 20:00
305

יום ב' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
היפ הופ יא'-יב'(30)
גבי צפניה
אולם מחול עליון 17:00 - 18:30
305

יום ב' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות אפרוחים 5-6 גילון(11)
פאתן טהא
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 16:45 - 17:30
160

יום ב' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ז'-י' משגב קבוצה 1(17)
אסף גבע
מגרשי טניס משגב 17:00 - 18:30
330

יום ב' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חוגי סיירות ה'-יא'(1) בית הנוער משגב 15:30 - 17:00
265

יום ב' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טמפו פס(26)
דימה בזילנסקי
ניב לוי
ליאת אוחיון
אולם ספורט חדש משגב 17:00 - 20:00
480
580

יום ב' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טמפו צוותי פירמידות(25)
דימה בזילנסקי
ניב לוי
ליאת אוחיון
אולם ספורט חדש משגב 17:00 - 20:00
480
580

יום ב' אחר צהריים

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון נוער(1)
ארז איזנברג
ולדי רדובסקי
משתנה 17:00 - 18:20
630

יום ב' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ילדים א' מחוזית(19)
יאיר שיין
מגרש מקורה משגב 15:30 - 17:00
530

יום ב' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ו'-ח'(5)
רנא הבדאוי
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום ב' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ליגה ט'(10)
וובה
אולם ספורט גדול משגב/מורשת 15:30 - 17:00
545

יום ב' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ליגה י'-יב'(11)
מקסים קולסניקוב
אולם ספורט גדול משגב 15:30 - 17:00
580

יום ב' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה דרגה ה'-א'(27)
פאתן טהא
ליאוניד ציפקיס
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 16:00 - 19:30
480
560

יום ב' אחר צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה ילדים ב' (2005)(7)
עידן קפלן
מגרש כדורגל משגב 15:30 - 17:00
480

יום ב' אחר צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה נערים ב' (2001)(15)
דויד חזן
מגרש כדורגל משגב 17:00 - 18:30
510

יום ב' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ה'(11)
מרב דדיה
הדס האוזמן
נגה פרייס
אולם מחול כחול 15:30 - 17:00
420

יום ב' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ח'(18)
סיגי וייס
רקפת בנימיני
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
אולם מחול עליון/כחול 17:00 - 18:30
595

יום ב' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ט' טרום מגמה(15)
סיגי וייס
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
קרן עזרוני
אולם מחול-אשכול פיס/כחול/עליון 17:00 - 18:30
627

יום ב' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ט' מלא(22)
סיגי וייס
קרן עזרוני
פיודור אוברמקו
קרן זוהר
גאינה שקריאן
אולם מחול-עליון/תחתון/כחול 17:00 - 18:30
660

יום ב' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא' מגמה(29)
קרן עזרוני
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
דניאל און
גאינה שקריאן
אירנה צאבל אשל
יעלי ליפשיץ
אולם מחול-עליון/תחתון/כחול 11:30 - 13:00
715

יום ב' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא' מגמה(29)
קרן עזרוני
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
דניאל און
גאינה שקריאן
אירנה צאבל אשל
יעלי ליפשיץ
אולם מחול-עליון/תחתון/כחול 15:30 - 17:00
715

יום ב' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת אורקה(11)
ולדי רדובסקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 17:00 - 20:20
720

יום ב' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת דולפין(3) מועדון כפרי משגב 15:30 - 18:20
590

יום ב' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת נוער(24)
אסף גבע
מגרשי טניס משגב 17:00 - 18:30
527

יום ב' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נגרות ועבודות עץ ב'-ד' שכניה(6) מתחם גליל 17:30 - 19:00
248

יום ב' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים ארצית(22)
בני בוכניק
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 17:00 - 17:45
530

יום ב' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים ב' מחוזית משגב(21) אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 16:15 - 17:45
530

יום ב' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים לאומית(23)
אסף רוטנשטיין
אולם ספורט גדול משגב 16:00 - 16:45
530

יום ב' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים לאומית(23)
אסף רוטנשטיין
אולם ספורט גדול משגב 17:00 - 18:30
530

יום ב' אחר צהריים

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת מיחזור ושיפוץ רהיטים(5)
יפעת לוין
מתחם גליל 18:00 - 20:00
430

יום ב' אחר צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סופטבול נערות י'-יב'(4)
יניב רוזנפלד
מגרש בייסבול משגב 15:30 - 17:00
430

יום ב' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פימו א'-ו' שכניה(5)
יפעת אילברג
שכניה 16:30 - 18:00
220

יום ב' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פימו גן חובה + א'-ב' שכניה(4)
יפעת אילברג
שכניה 16:15 - 17:15
135

יום ב' אחר צהריים

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צורפות מבוגרים 1 יעד(2)
נורית דגן עובדיה
יעד 16:00 - 19:00
170

יום ב' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ציור א'-ג' כמון(4) מבנה הפאב כמון 16:00 - 17:30
210

יום ב' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ציור ג'-ו' כמון(5) מבנה הפאב כמון 17:30 - 19:00
210

יום ב' אחר צהריים

מורשת
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צילום(28)
שרון קוטלר
16:00 - 17:30
200

יום ב' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס בניית רחפן גילון(2) גילון 17:00 - 18:15
360

יום ב' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט סל מורשת(16)
יאיר שיין
אולם ספורט מורשת 17:30 - 19:00
350

יום ב' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט-עף אתנה ג'-ד' משגב(1)
וובה
אולם ספורט משגב גדול/קטן 13:50 - 15:20
180

יום ב' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט-עף אתנה ג'-ד' שכניה(3) אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 13:45 - 15:15
180

יום ב' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה א' מכמנים(22)
ניקולאס דיניאקוס
מועדון מכמנים 15:30 - 16:15
200

יום ב' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה א'-ו' מכמנים(20)
ניקולאס דיניאקוס
מועדון מכמנים 16:15 - 17:00
200

יום ב' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה ב' ומעלה מכמנים(23)
ניקולאס דיניאקוס
מועדון מכמנים 16:15 - 17:00
200

יום ב' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה ב'-ג' מורן(18)
ניקולאס דיניאקוס
מקלט עליון קיבוץ מורן 18:15 - 19:00
190

יום ב' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה גן-א מורן(17)
ניקולאס דיניאקוס
מקלט עליון קיבוץ מורן 17:30 - 18:15
190

יום ב' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה ד' ומעלה מורן(19)
ניקולאס דיניאקוס
מקלט עליון קיבוץ מורן 19:00 - 19:45
190

יום ב' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה מבוגרים גילון(15)
לירון הוך
אולם קטן ביה"ס הר גילון 20:00 - 21:30
260

יום ב' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה מתקדמים כחולה ומעלה משגב(14)
לירון הוך
17:00 - 18:30
380

יום ב' אחר צהריים

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ריצה וכושר נוער י'-יב'(4)
ארז איזנברג
נדב גוטליב
משגב 17:30 - 18:30
320

יום ב' אחר צהריים

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תפירה מבוגרים(2)
בתיה לוי
בית הנוער משגב 17:30 - 20:00
450

יום ב' אחר צהריים

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תפירה נוער ט'-יב'(1)
בתיה לוי
בית הנוער משגב 15:30 - 17:00
390

יום ב' ערב

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אייקידו דו שבועי(1)
שירי סולומון/אלון סולומון
מועדון מצפה אביב 20:30 - 22:00
214

יום ב' ערב

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אייקידו חד שבועי(2)
שירי סולומון/אלון סולומון
20:30 - 22:00
160

יום ב' ערב

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אפרוחים 6 - 4.5 משגב(7)
ליאת אוחיון
אולם ספורט חדש משגב 17:15 - 18:00
160

יום ב' ערב

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אקדמיה נוער(20)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב 18:30 - 20:15
1089

יום ב' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ילדים א' לאומית משגב(20)
בני בוכניק
מגרש מקורה משגב 17:00 - 18:30
530

יום ב' ערב

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף גברים נשים משגב(16)
מקסים קולסניקוב
אולם ספורט גדול משגב 21:00 - 23:15
192

יום ב' ערב

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורשת משגבניקה(14)
יואב קרילקאר
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 21:00 - 22:30
274

יום ב' ערב

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורשת נשים(6)
רנא הבדאוי
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
100

יום ב' ערב

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
להבות משגב(13)
דניס קולסניקוב
אולם ספורט מורשת 20:30 - 22:00
220

יום ב' ערב

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יב' מגמה(32)
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
דניאל און
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
קרן עזרוני
אולם מחול עליון/כחול 18:30 - 20:00
715

יום ב' ערב

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מיחזור ושיפוץ רהיטים(3)
יפעת לוין
מועדון מכמנים 18:00 - 20:00
420

יום ב' ערב

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מכביות משגב(16) אולם ספורט מורשת 20:30 - 22:00
130

יום ב' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נוער ליגת על(25)
גיא כהן
אולם ספורט גדול משגב 18:30 - 21:00
400

יום ב' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נוער מחוזית שכניה(24) אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 20:30 - 22:30
530

יום ב' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים ארצית(22)
בני בוכניק
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 18:30 - 20:00
530

יום ב' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים ב' מחוזית משגב(21) אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 18:30 - 20:00
530

יום ב' ערב

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת עיצוב שולחן חג(28) משגב 19:30 - 21:30
130

יום ב' ערב

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת תיאטרון מבוגרים(6)
אורנת למפרט
בית הנוער משגב 19:30 - 21:00
210

יום ב' ערב

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
עממי ט'-יב'(10)
רמי דרורי
מגרש כדורגל משגב 17:00 - 18:30
290

יום ב' ערב

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צורפות מבוגרים 2 יעד(2)
נורית דגן עובדיה
יעד 19:15 - 22:15
170

יום ב' ערב

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס מבוגרים מתחילים 10 שיעורים(26)
גבריאל מורס
מגרשי טניס משגב 20:00 - 21:00
550

יום ב' ערב

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה מבוגרים מורן(20)
ניקולאס דיניאקוס
מקלט מורן 20:00 - 21:00
160

יום ב' ערב

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ריצה גילון(7)
רונן גטומה
גילון 20:30 - 21:30
180

יום ג'

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ד' אבטליון(15)
מעיין נאמן
אבטליון -
250

יום ג'

פעילויות מבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ביג בנד משגב(1)
דן חיננזון
קונסרבטוריון משגב -
185

יום ג'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני א'-ד' 30 דניאל (שנה 1+2)(2)
דניאל טל
קונסרבטוריון משגב -
335

יום ג'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני א'-ד' 45 דניאל (שנה 1+2)(1)
דניאל טל
קונסרבטוריון משגב -
500

יום ג'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני א'-ד' 45 משה (שנה 1+2)(5)
משה אביגדור
קונסרבטוריון משגב -
500

יום ג'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני א'-ד' 45 משה (שנה 1+2)(5)
משה אביגדור
קונסרבטוריון משגב -
500

יום ג'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני ה'-יב' 45 דניאל (שנה 3 ומעלה)(3)
דניאל טל
קונסרבטוריון משגב -
560

יום ג'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני ה'-יב' 45 משה (שנה 3 ומעלה)(7)
משה אביגדור
קונסרבטוריון משגב -
560

יום ג'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הפקה מוסיקלית קבוצתי(1)
סמיון מליקין
-
300

יום ג'

שלוחת ביהס עודד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חליל צד + תזמורת ביה"ס עודד(6)
רעות אוליקר
בית ספר עודד -
475

יום ג'

שלוחת ביהס עודד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חליל צד פרטני 45 דק' ביה"ס עודד(5)
רעות אוליקר
בית ספר עודד -
425

יום ג'

פעילויות מבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מקהלת משגב הגליל(1)
יעל וגנר אביטל
יובלים -
174

יום ג'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני א'-ד' 30 אביבה (שנה 1+2)(5)
אביבה חיים טובים
קונסרבטוריון משגב -
335

יום ג'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני א'-ד' 45 אביבה (שנה 1+2)(4)
אביבה חיים טובים
קונסרבטוריון משגב -
500

יום ג'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני ה'-יב' 45 אביבה (שנה 3 ומעלה)(6)
אביבה חיים טובים
קונסרבטוריון משגב -
560

יום ג'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קבוצת יוקליילי משגב(5) בית הנוער משגב -
200

יום ג' בוקר

אומנויות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
DIY עשה זאת בעצמך(6)
דני פלג
8:30 - 13:00
270

יום ג' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים יום אחד לבחירה + יום טיול(5) משגב 8:30 - 13:00
240

יום ג' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים יומיים - מלא(2) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ג' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים יומיים ללא טיול(4) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ג' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים מלא כולל טיול(3) משגב 8:30 - 13:00
330

יום ג' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים-יום אחד לבחירה(1) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ג' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - יום אחד לבחירה(4) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ג' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - יום ללא תשלום(6) משגב 8:30 - 13:00
0

יום ג' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - יומיים(5) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ג' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - יומיים לבחירה(5) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ג' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - מלא(4) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ג' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - שלושה ימים - מלא(6) משגב 8:30 - 13:00
270

יום ג' בוקר

מחנה גלישה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גלישה(1) 9:00 - 14:00
650

יום ג' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - יום אחד לבחירה(4) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ג' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - יום ללא תשלום(15) משגב 8:30 - 13:00
0

יום ג' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - יומיים לבחירה(11) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ג' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - יומיים לבחירה(5) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ג' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - מלא(14) משגב 8:30 - 13:00
360

יום ג' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - שלושה ימים - מלא(6) משגב 8:30 - 13:00
270

יום ג' בוקר

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס - יום ללא תשלום(6) משגב 8:30 - 13:00
0

יום ג' בוקר

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס - יומיים(5) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ג' בוקר

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס - מלא(4) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ג' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - יום אחד לבחירה - ללא עלות(6) משגב 8:30 - 13:00
0

יום ג' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - יום ללא תשלום(12) משגב 8:30 - 13:00
0

יום ג' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - יומיים(11) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ג' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - יומיים לבחירה(5) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ג' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - מלא(10) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ג' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - שלושה ימים - מלא(4) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ג' בוקר

אומנויות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוכים ודרקונים(3)
דני פלג
בית הנוער משגב 08:30 - 13:00
180

יום ג' בוקר

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סריגה בחוטי טריקו(8)
רחל פרץ
בית הנוער משגב 9:00 - 11:00
260

יום ג' בוקר

כמון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צילום(20)
אודליה משולם
09:00 - 10:30
200

יום ג' בוקר

אולפנה למחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קייטנה - יום בחירה(1) 08:30 - 13:00
90

יום ג' בוקר

אולפנה למחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קייטנה מלא(2) 08:30 - 13:00
180

יום ג' בוקר

אומנויות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קייטנת אומנויות והעשרה(13) בית הנוער משגב 08:30 - 13:00
450

יום ג' בוקר

יובלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
רובוטיקה(15) 08:00 - 09:30
200

יום ג' בוקר

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ריצה משגב(6)
עוז דודאי
משגב 06:00 - 07:00
180

יום ג' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
רכיבת נשים(8)
בני להט
יער שגב 6:00 - 7:30
286

יום ג' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' גילון(10)
ניב זקס
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 13:45 - 14:30
243

יום ג' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' משגב(2)
אסף מרקו
אולם ספורט גדול משגב 14:30 - 15:15
243

יום ג' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' שכניה(5)
רועי שילינג
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 14:30 - 15:15
243

יום ג' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א-ב שכניה(2)
צוות הענף
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 13:30 - 14:20
260

יום ג' צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים ALL MOUNTAIN ז'-יב'(6)
תמיר זינגר
בני להט
יער שגב 15:30 - 17:00
371

יום ג' צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים gravity team(23)
בני להט
יער שגב 15:30 - 17:00
450

יום ג' צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים יודפת ביה"ס עודד ג'-ד'(5)
בני להט
בית ספר עודד 13:45 - 15:00
150

יום ג' צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים קטקטים ב'-ד'(1)
בני להט
יער שגב 15:30 - 17:00
310

יום ג' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אתנה ד'-ו'(9)
חגית שוורץ
מועדון כפרי משגב 15:15 - 16:45
440

יום ג' צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול נערים (א) ז'-ט'(6)
לואי מילר
מגרש בייסבול משגב 13:45 - 15:15
430

יום ג' צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול נערים (ב) ז'-ט'(7)
לואי מילר
מגרש בייסבול משגב 13:45 - 15:15
430

יום ג' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' גילון(11)
ניב זקס
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 14:30 - 15:30
301

יום ג' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' משגב(3)
אסף מרקו
מגרש מקורה משגב 15:15 - 16:15
301

יום ג' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' שכניה(6)
רועי שילינג
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 13:30 - 14:30
301

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הכנה למחול א'-ב' גילון(3)
שרון בורשטיין
אולם תנועה-ביה"ס הר גילון 13:50 - 14:35
180

יום ג' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ילדים ב' משגב(18)
גיל סופר
מגרש מקורה משגב 16:00 - 16:45
530

יום ג' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ז' 1(7)
מקסים קולסניקוב
אולם ספורט גדול משגב 13:30 - 15:00
461

יום ג' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ז' 2(7)
וובה
אולם ספורט גדול משגב 13:30 - 15:00
461

יום ג' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ח'(9)
וובה
אולם ספורט גדול משגב 13:30 - 15:00
461

יום ג' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורשת ג'-ד' סלאמה(17)
מירב סלומון
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה 15:30 - 16:30
180

יום ג' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה ילדים א' (2004)(8)
רמי דרורי
מגרש כדורגל משגב 14:00 - 15:30
480

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ב'-ג' גילון(6)
שרון בורשטיין
אולם תנועה-ביה"ס הר גילון 14:45 - 15:30
295

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ב'-ג' גילון(6)
שרון בורשטיין
אולם תנועה-ביה"ס הר גילון 15:30 - 16:10
295

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ז' מלא(15)
מרב דדיה
הדס האוזמן
עירית שכטר
אולם מחול-אשכול פיס/מועדון כפרי/עליון 13:50 - 15:20
595

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ז'-ט' מתחילות(17)
קרן זוהר
הדס האוזמן
מרב דדיה
עירית שכטר
אולם מחול-אשכול פיס/כחול 13:50 - 15:20
595

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ח'(18)
סיגי וייס
רקפת בנימיני
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
אולם מחול עליון/כחול 13:50 - 15:20
595

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ט' טרום מגמה(15)
סיגי וייס
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
קרן עזרוני
אולם מחול-אשכול פיס/כחול/עליון 13:50 - 15:20
627

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ט' טרום מגמה(15)
סיגי וייס
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
קרן עזרוני
אולם מחול-אשכול פיס/כחול/עליון 15:30 - 17:00
627

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י' לא מגמה 3(12)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול כחול 15:30 - 17:00
485

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י' לא מגמה 4(13)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול כחול 15:30 - 17:00
555

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י' מגמה(7)
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
קרן עזרוני
פיודור אוברמקו
13:50 - 15:20
715

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י' מגמה(7)
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
קרן עזרוני
פיודור אוברמקו
15:30 - 17:00
715

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא'-יב' לא מגמה 2(8)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול-אשכול פיס 15:30 - 17:00
365

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא'-יב' לא מגמה 3(9)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול-אשכול פיס 15:30 - 17:00
485

יום ג' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא'-יב' לא מגמה 4(10)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול-אשכול פיס 15:30 - 17:00
555

יום ג' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מים פתוחים(5)
ארז איזנברג
חגית שוורץ
מועדון כפרי משגב 15:30 - 16:30
550

יום ג' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת אורקה(11)
ולדי רדובסקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 15:00 - 18:20
720

יום ג' צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת ילדים(26)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב 15:30 - 17:00
527

יום ג' צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נעוריות(15)
עדי בראון אטיאס
אולם מחול כחול 13:30 - 15:00
415

יום ג' צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נעוריות(15)
עדי בראון אטיאס
אולם מחול כחול 13:30 - 15:00
415

יום ג' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים לאומית(23)
אסף רוטנשטיין
אולם ספורט גדול משגב 12:30 - 13:15
530

יום ג' צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סופטבול נערות ז-ט(5)
יניב רוזנפלד
מגרש בייסבול משגב 13:45 - 15:15
320

יום ג' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פרחי ספורט(11)
ענת צור לייסטן
מועדון כפרי משגב 15:15 - 16:30
330

יום ג' צהריים

יובלים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צילום(16)
אודליה משולם
11:15 - 12:45
200

יום ג' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס בניית רחפן משגב(1) משגב 14:20 - 15:20
360

יום ג' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט סל גילון(15)
גיל סופר
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 14:45 - 16:15
448

יום ג' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט סל משגב-שכניה(17)
אסף רוטנשטיין
מגרש מקורה משגב 17:00 - 18:30
448

יום ג' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
רובוטיקה שכניה א'-ג'(3)
האולפנע - חינוך טכנולוגי
שלוחת הר שכניה 13:45 - 15:15
220

יום ג' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
שחיה בלבד עם הטריאתלון(6)
ארז איזנברג
מועדון כפרי משגב 16:30 - 15:30
550

יום ג' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' מורשת(7)
רועי שילינג
אולם ספורט מורשת 16:15 - 17:00
180

יום ג' אחר צהריים

אשחר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אומנות(3)
מאי עמנואל
16:00 - 17:30
200

יום ג' אחר צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אימוני קיץ(7) מגרש בייסבול משגב 16:00 - 18:00
450

יום ג' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אירובי גן - ג'(7)
ואלאא סועאד
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום ג' אחר צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול ילדים ג'-ו' שורשים(9)
לואי מילר
מגרש שורשים 16:30 - 17:20
200

יום ג' אחר צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול נוער י'-יב'(3)
יניב רוזנפלד
מגרש בייסבול משגב 15:30 - 17:00
430

יום ג' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' יובלים(12)
יניב רוזנפלד
מגרש משולב יובלים 16:15 - 17:00
180

יום ג' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' מורשת(8)
רועי שילינג
אולם ספורט מורשת 15:30 - 16:15
180

יום ג' אחר צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גן חובה משגב(1)
צוות הענף
מגרש כדורגל משגב 17:00 - 18:00
140

יום ג' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גן חובה-ב' יובלים(11)
יניב רוזנפלד
מגרש משולב יובלים 17:00 - 17:45
180

יום ג' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הכנה למחול גן גילון(1)
שרון בורשטיין
אולם תנועה-ביה"ס הר גילון 16:15 - 17:00
160

יום ג' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הרגלי מים גילאי 3-5 כישורית(4)
בבה זכור
בריכת כישורית 16:00 - 17:00
310

יום ג' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס אפרוחים - שלוחות(36)
מעיין נאמן
מגרשי טניס משגב 17:00 - 18:30
180

יום ג' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ילדים א' לאומית משגב(20)
בני בוכניק
מגרש מקורה משגב 16:00 - 16:45
530

יום ג' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ילדים א' מחוזית(19)
יאיר שיין
מגרש מקורה משגב 15:30 - 17:00
530

יום ג' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל ד'-ו'(3)
מועתז סרחאן
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום ג' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ז'-ח' סלאמה(19)
מירב סלומון
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה 17:30 - 18:30
180

יום ג' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורשת ה'-ו' סלאמה(18)
מירב סלומון
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה 16:30 - 17:30
180

יום ג' אחר צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה ילדים ב' (2005)(7)
עידן קפלן
מגרש כדורגל משגב 14:00 - 15:30
480

יום ג' אחר צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה ילדים ג' (2006)(6)
לירון גלאט
מורן הכט
מגרש כדורגל משגב 15:30 - 17:00
480

יום ג' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
לימוד שחיה פרטני כישורית(3)
יגאל כנר
בריכת כישורית -
1000

יום ג' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
לימוד שחייה קבוצתי כישורית(2)
יגאל כנר
בריכת כישורית -
820

יום ג' אחר צהריים

לימוד שחיה קיץ 2017
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
לימוד שחייה קיץ 2017 כישורית(5)
יגאל כנר
דניאלה שוורץ
בריכת כישורית -
820

יום ג' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ה'-ו' מתחילות(12)
נגה פרייס
הדס האוזמן
אולם מחול כחול/תחתון 15:30 - 17:00
420

יום ג' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ז'-ט' מתחילות(17)
קרן זוהר
הדס האוזמן
מרב דדיה
עירית שכטר
אולם מחול-אשכול פיס/כחול 15:30 - 17:00
595

יום ג' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ט' מלא(22)
סיגי וייס
קרן עזרוני
פיודור אוברמקו
קרן זוהר
גאינה שקריאן
אולם מחול-עליון/תחתון/כחול 15:30 - 17:00
660

יום ג' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ט' מלא(22)
סיגי וייס
קרן עזרוני
פיודור אוברמקו
קרן זוהר
גאינה שקריאן
אולם מחול-עליון/תחתון/כחול 17:00 - 18:30
660

יום ג' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י' מגמה(7)
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
קרן עזרוני
פיודור אוברמקו
17:00 - 18:30
715

יום ג' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא' מגמה(29)
קרן עזרוני
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
דניאל און
גאינה שקריאן
אירנה צאבל אשל
יעלי ליפשיץ
אולם מחול-עליון/תחתון/כחול 18:30 - 20:00
715

יום ג' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יב' מגמה(32)
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
דניאל און
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
קרן עזרוני
אולם מחול עליון/כחול 17:00 - 18:30
715

יום ג' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יוצר נשים 50+ בשיתוף מרחבים(35)
הדס האוזמן
17:15 - 18:30
140

יום ג' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י'-יב' מסלול פתוח 2 שיעורים(27)
פיודור אוברמקו
מרב דדיה
קרן זוהר
15:30 - 17:00
420

יום ג' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י'-יב' מסלול פתוח 3 שיעורים(28)
פיודור אוברמקו
מרב דדיה
קרן זוהר
15:30 - 17:00
530

יום ג' אחר צהריים

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מפגש בישול בריא-ארוחות ילדים(15)
גיא כהן - עגליל
פאבלה מנוף 18:00 - 21:00
210

יום ג' אחר צהריים

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מפגש בישול בריא-ממלוח עד מתוק(16)
גיא כהן - עגליל
פאבלה מנוף 18:00 - 21:00
210

יום ג' אחר צהריים

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מפגש בישול בריא-פסטות(23)
גיא כהן - עגליל
פאבלה מנוף 18:00 - 21:00
210

יום ג' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת נערים(25)
אסף גבע
מגרשי טניס משגב 17:00 - 18:30
527

יום ג' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נוער מחוזית שכניה(24) אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 17:45 - 18:30
530

יום ג' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים ארצית(22)
בני בוכניק
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 17:00 - 17:45
530

יום ג' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים ב' מחוזית משגב(21) אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 17:00 - 17:45
530

יום ג' אחר צהריים

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת בישול בריא(14)
גיא כהן - עגליל
פאבלה מנוף 18:00 - 21:00
180

יום ג' אחר צהריים

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת קדרות ופיסול בחימר גילון(4)
עינב בראון
גילון 17:30 - 20:00
460

יום ג' אחר צהריים

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סריגה(7)
רחל פרץ
בית הנוער משגב 17:30 - 19:30
260

יום ג' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
עתודה(23)
מעיין נאמן
מגרשי טניס משגב 15:30 - 17:00
350

יום ג' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פרחי ספורט מורשת(9)
רועי שילינג
אולם ספורט מורשת 17:00 - 18:30
150

יום ג' אחר צהריים

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס מידול והדפסה בתלת מימד(9)
מונא
בית הנוער משגב 18:00 - 20:00
1550

יום ג' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט סל מורשת(16)
יאיר שיין
אולם ספורט מורשת 17:30 - 19:00
350

יום ג' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה גילאי גן - ג'(1)
בלאל חמזה
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום ג' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה גילאי ד' - ו'(2)
בלאל חמזה
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום ג' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
שיפור סגנון כישורית(1)
יגאל כנר
בריכת כישורית -
280

יום ג' ערב

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אקדמיה נוער(20)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב 17:00 - 18:30
1089

יום ג' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בוגרים ליגה א(26)
גיא כהן
אולם ספורט גדול משגב 20:00 - 22:00
0

יום ג' ערב

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'ודו יא' ומעלה מבוגרים משגב(27)
טומי ארשנסקי
אולם ספורט קטן משגב 19:00 - 20:00
160

יום ג' ערב

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טנ"ש מבוגרים משגב(6)
יבגני פריטולו
20:00 - 21:30
204

יום ג' ערב

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס נשים(19)
מעיין נאמן
מגרשי טניס משגב 19:00 - 20:30
180

יום ג' ערב

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון מבוגרים(5)
עוז דודאי
פז גורן
משתנה 06:00 - 07:00
360

יום ג' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ילדים א' לאומית משגב(20)
בני בוכניק
מגרש מקורה משגב 17:00 - 18:30
530

יום ג' ערב

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורשת שכניה נשים מתחילות(17)
יפעת שטגר
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 20:30 - 22:00
130

יום ג' ערב

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוגרים מתקדמים משגב(28)
מעיין נאמן
מגרשי טניס משגב 20:15 - 21:45
180

יום ג' ערב

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מהפכה בצלחת(1)
רבקה בן שלום
בית הנוער משגב 19:30 - 21:30
250

יום ג' ערב

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא' מגמה(29)
קרן עזרוני
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
דניאל און
גאינה שקריאן
אירנה צאבל אשל
יעלי ליפשיץ
אולם מחול-עליון/תחתון/כחול 17:00 - 18:30
715

יום ג' ערב

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יב' מגמה(32)
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
דניאל און
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
קרן עזרוני
אולם מחול עליון/כחול 18:30 - 20:00
715

יום ג' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נוער מחוזית שכניה(24) אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 18:45 - 20:15
530

יום ג' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים ארצית(22)
בני בוכניק
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 18:30 - 20:00
530

יום ג' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים לאומית(23)
אסף רוטנשטיין
אולם ספורט גדול משגב 18:30 - 20:00
530

יום ג' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נשים גילון(14)
פאול מוסקוביץ
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 20:30 - 22:00
150

יום ג' ערב

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ריצה לוטם(10)
עוז דודאי
לוטם 20:15 - 21:15
150

יום ג' ערב

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
שיפור סגנון מבוגרים כישורית(4)
יגאל כנר
בריכת כישורית 20:00 - 21:00
180

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני א'-ד' 45 משה (שנה 1+2)(5)
משה אביגדור
קונסרבטוריון משגב -
500

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני א'-ד' 45 משה (שנה 1+2)(5)
משה אביגדור
קונסרבטוריון משגב -
500

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני ה'-יב' 45 משה (שנה 3 ומעלה)(7)
משה אביגדור
קונסרבטוריון משגב -
560

יום ד'

פעילויות מבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הרכב ג'אז מבוגרים(7)
דרור בר ישראל
-
185

יום ד'

מורשת
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
זומבה(27) 16:30 - 17:15
200

יום ד'

פעילויות מבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חבורת הזמר קולות משגב(1)
ד"ר נדב זיו
יובלים -
200

יום ד'

פעילויות מבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חבורת הזמר שיר בהר(1)
אבי בן עוז
גילון -
230

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חליל צד פרטני 30 א'-ד' (שנה 1+2)(2)
עינת רוזנבלום
בית הנוער משגב -
335

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חליל צד פרטני 45 א'-ד' (שנה 1+2)(1)
עינת רוזנבלום
-
500

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חליל צד פרטני 45 ה'-יב' (שנה 3 ומעלה)(3)
עינת רוזנבלום
-
560

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חליליות א'-ג'(1)
עינת רוזנבלום
-
225

יום ד'

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס ג'-ה' אשחר(33)
מעיין נאמן
אשחר 17:45 - 18:30
180

יום ד'

שלוחת ביהס עודד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כינור פרטני 45(4)
רשל אביטל כץ
בית ספר עודד -
560

יום ד'

שלוחת ביהס עודד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כינור פרטני 60(5)
רשל אביטל כץ
בית ספר עודד -
690

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סקסופון/קלרינט פרטני א'-ד' 30 דרור (שנה 1+2)(5)
דרור בר ישראל
קונסרבטוריון משגב -
335

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סקסופון/קלרינט פרטני א'-ד' 45 דרור (שנה 1+2)(4)
דרור בר ישראל
קונסרבטוריון משגב -
500

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סקסופון/קלרינט פרטני ה'-יב' 45 דרור (שנה 3 ומעלה)(6)
דרור בר ישראל
קונסרבטוריון משגב -
560

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פיתוח קול פרטני א'-ד' 30 (שנה 1+2)(2)
רויטל גנות
בית הנוער משגב -
335

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פיתוח קול פרטני א'-ד' 45 (שנה 1+2)(1)
רויטל גנות
בית הנוער משגב -
500

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פיתוח קול פרטני ה'-יב' 45 (שנה 3 ומעלה)(3)
רויטל גנות
בית הנוער משגב -
560

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני א'-ד' 30 אבישי (שנה 1+2)(5)
אבישי ברובסקי
בית הנוער משגב -
335

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני א'-ד' 30 דני (שנה 1+2)(2)
דני גנות
בית הנוער משגב -
335

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני א'-ד' 45 אבישי (שנה 1+2)(4)
אבישי ברובסקי
בית הנוער משגב -
500

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני א'-ד' 45 דני (שנה 1+2)(1)
דני גנות
בית הנוער משגב -
500

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני ה'-יב' 45 אבישי (שנה 3 ומעלה)(6)
אבישי ברובסקי
בית הנוער משגב -
560

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני ה'-יב' 45 דני (שנה 3 ומעלה)(3)
דני גנות
בית הנוער משגב -
560

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר פרטני ה'-יב' 45 וולה (שנה 3 ומעלה)(6)
וולה מילר
בית הנוער משגב -
560

יום ד'

שלוחת גילון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני 30 גילון(2)
גרגורי אסטרך
חדר מוסיקה גילון -
335

יום ד'

שלוחת גילון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני 45 גילון(2)
גרגורי אסטרך
חדר מוסיקה גילון -
500

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני א'-ד' 30 רועי(5)
רועי הורוביץ
קונסרבטוריון משגב -
335

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני א'-ד' 45 רועי(4)
רועי הורוביץ
קונסרבטוריון משגב -
500

יום ד'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תופים פרטני ה'-יב' 45 רועי(6)
רועי הורוביץ
קונסרבטוריון משגב -
560

יום ד' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים יומיים - מלא(2) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ד' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים-יום אחד לבחירה(1) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ד' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - יום אחד לבחירה(4) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ד' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - יומיים לבחירה(5) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ד' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - שלושה ימים - מלא(6) משגב 8:30 - 13:00
270

יום ד' בוקר

מחנה גלישה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גלישה(1) 9:00 - 14:00
650

יום ד' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - יום אחד לבחירה(4) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ד' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - יום ללא תשלום(15) משגב 8:30 - 13:00
0

יום ד' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - יומיים לבחירה(11) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ד' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - יומיים לבחירה(5) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ד' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - מלא(14) משגב 8:30 - 13:00
360

יום ד' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - שלושה ימים - מלא(6) משגב 8:30 - 13:00
270

יום ד' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - יום אחד לבחירה - ללא עלות(6) משגב 8:30 - 13:00
0

יום ד' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - יומיים לבחירה(5) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ד' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - שלושה ימים - מלא(4) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ד' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוגרים אקספרט(10)
בני להט
תמיר זינגר
יער שגב 6:00 - 7:30
351

יום ד' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוגרים מסטרס(9)
תמיר זינגר
יואב ארליך
יער שגב 6:00 - 7:30
286

יום ד' בוקר

אומנויות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קייטנת אומנויות והעשרה(13) בית הנוער משגב 08:30 - 13:00
450

יום ד' בוקר

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קליעת סלים מבוגרים(1)
רחל בומזון
בית הנוער משגב 09:00 - 12:00
420

יום ד' בוקר

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
שחייה - פעילות לבחירה(3) משגב 8:30 - 13:00
0

יום ד' צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' גילון(5)
יניב רוזנפלד
מגרש משולב גילון -
240

יום ד' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' גילון(4)
מורן הכט
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 13:45 - 14:30
260

יום ד' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' גילון(8)
פאתן טהא
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 14:00 - 14:45
257

יום ד' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' מורשת(17)
מירב גרינספן
אולם ספורט מורשת 14:45 - 15:30
200

יום ד' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' משגב(1)
דימה בזילנסקי
אולם ספורט חדש משגב 14:00 - 14:45
257

יום ד' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' משגב(3)
צוות הענף
מגרש כדורגל משגב 14:20 - 15:20
260

יום ד' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' שכניה(12)
ליאת אוחיון
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 13:45 - 14:30
257

יום ד' צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים נבחרת ילדים(21)
תמיר זינגר
יער שגב 15:30 - 17:00
450

יום ד' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אריות ים(4)
גלעד נאמן
מועדון כפרי משגב 15:30 - 16:50
440

יום ד' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ב'-ג' גילון(9)
פאתן טהא
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 14:45 - 15:45
298

יום ד' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ב'-ג' משגב(2)
דימה בזילנסקי
אולם ספורט חדש משגב 14:45 - 15:45
298

יום ד' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ב'-ג' שכניה(13)
ליאת אוחיון
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 14:30 - 15:30
298

יום ד' צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול(14)
לואי מילר
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה 13:45 - 15:15
50

יום ד' צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול ילדים ג'-ו' יודפת(8)
לואי מילר
מגרש ספורט יודפת 15:30 - 16:20
200

יום ד' צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' גילון(6)
יניב רוזנפלד
מגרש משולב גילון -
240

יום ד' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' משגב טרום ב (2008-2009)(2)
מנליס קוסטה
מגרש כדורגל משגב 15:30 - 17:00
430

יום ד' צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'ודו א'-ט' מתחילים משגב(26)
טומי ארשנסקי
14:30 - 15:15
265

יום ד' צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'ודו א'-ט' מתקדמים משגב(31)
טומי ארשנסקי
15:30 - 16:45
340

יום ד' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ד'-ו' גילון(10)
פאתן טהא
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 15:45 - 16:45
298

יום ד' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ד'-ו' שכניה(14)
ליאת אוחיון
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 15:30 - 16:30
298

יום ד' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הכנה למחול א' משגב(4)
עירית שכטר
אולם מחול כחול 14:30 - 15:15
180

יום ד' צהריים

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון ילדים ג'-ה'(3)
אבירם גוטליב
משתנה 15:15 - 16:45
350

יום ד' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה ילדים א' (2004)(8)
רמי דרורי
מגרש כדורגל משגב 14:00 - 15:30
480

יום ד' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מהנדסים צעירים גילון(2)
עזיתה סמילנסקי
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 13:45 - 15:15
220

יום ד' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ב' משגב + ב' שכניה(7)
יעל זבולון
קרן עזרוני
אולם מחול תחתון 14:30 - 15:15
295

יום ד' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ד'1(9)
שרון בורשטיין
קרן עזרוני
שרון בורשטיין
אולם מחול-אשכול פיס/תחתון 15:30 - 17:00
420

יום ד' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י' מגמה(7)
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
קרן עזרוני
פיודור אוברמקו
13:45 - 15:15
715

יום ד' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י' מגמה(7)
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
קרן עזרוני
פיודור אוברמקו
15:30 - 17:00
715

יום ד' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יב' מגמה(32)
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
דניאל און
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
קרן עזרוני
אולם מחול עליון/כחול 11:30 - 13:00
715

יום ד' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת כריש 3 פעמים בשבוע(8)
ויטלי ז'בריצקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 15:30 - 18:20
610

יום ד' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת כריש 4 פעמים בשבוע(9)
ויטלי ז'בריצקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 15:30 - 18:20
640

יום ד' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת כריש 5 פעמים בשבוע(10)
ויטלי ז'בריצקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 15:30 - 18:20
690

יום ד' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נגרות ועבודות עץ ה'-ו' ומתקדמים(17)
יפעת לוין
מתחם גליל 15:30 - 17:00
248

יום ד' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים לאומית(23)
אסף רוטנשטיין
אולם ספורט גדול משגב 18:30 - 20:00
530

יום ד' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת צילום לילדים א'-ד'(24)
אבי הירשפלד
בית הנוער משגב 13:45 - 15:15
248

יום ד' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת צילום לילדים ד'-ו'(25)
אבי הירשפלד
בית הנוער משגב 15:30 - 17:00
248

יום ד' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סנפיר(5)
ברט דייויס
מועדון כפרי משגב 15:30 - 16:50
440

יום ד' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פרחי ספורט קט עף ה'-ו' גילון(6)
מקסים קולסניקוב
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 13:45 - 15:15
273

יום ד' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ציור אנתרופוסופי א'-ו' שכניה(4) שלוחת הר שכניה 14:30 - 16:00
248

יום ד' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קב' 40 שיפור סגנון(1)
ויטלי ז'בריצקי
מועדון כפרי משגב 14:30 - 15:10
330

יום ד' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קוסמים א'-ב' משגב(4)
בית ספר לקוסמות
משגב 13:45 - 15:00
220

יום ד' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קוסמים ג'-ו' משגב(5)
בית ספר לקוסמות
משגב 15:30 - 16:45
220

יום ד' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט סל גילון(15)
גיל סופר
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 13:30 - 14:20
448

יום ד' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט-עף אתנה ג'-ד' גילון(2)
מקסים קולסניקוב
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 13:45 - 15:15
180

יום ד' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קרמיקה א'-ב' משגב(6)
ארלט גואז
חדר קרמיקה מפלס ארגמן משגב 13:45 - 15:15
248

יום ד' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קרמיקה ג'-ו' משגב(7)
ארלט גואז
חדר קרמיקה מפלס ארגמן משגב 15:30 - 17:00
248

יום ד' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
רובוטיקה גילון א'-ג'(2)
האולפנע - חינוך טכנולוגי
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 13:45 - 15:15
220

יום ד' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
FLL - ד'-ה'(4) מרכז הרובוטיקה החדש 15:30 - 17:00
450

יום ד' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ג' כמון(34) כמון 16:30 - 17:15
100

יום ד' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ג' כמון(37) כמון 17:15 - 18:00
100

יום ד' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ג' מצפה אביב(15)
מעיין נאמן
מגרש משולב מצפה אביב 15:30 - 16:15
180

יום ד' אחר צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים נבחרת אפרוחים(20)
בני להט
יער שגב 15:30 - 17:00
450

יום ד' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אירובי בנות 6-9(2)
ואלאא סועאד
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה 16:00 - 16:45
50

יום ד' אחר צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אפרוחיות(11)
עדי בראון אטיאס
אולם מחול תחתון 15:30 - 17:00
415

יום ד' אחר צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אפרוחים(4)
טל פלד
עירית שכטר
אולם מחול עליון 15:30 - 17:00
415

יום ד' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אפרוחים גן חובה שכניה(16)
ליאת אוחיון
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 17:15 - 18:00
160

יום ד' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אפרוחים טרום חובה שכניה(15)
ליאת אוחיון
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 16:30 - 17:15
160

יום ד' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אקדמיה ילדים(22)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב 15:30 - 17:00
820

יום ד' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אקדמיה נערים(21)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב -
935

יום ד' אחר צהריים

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בזוית אחרת-סדנת צילום למתחילים(1)
אבי הירשפלד
בית הנוער משגב 17:30 - 19:30
1250

יום ד' אחר צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול ילדים ג'-ו' גילון(11)
לואי מילר
מגרש ספורט גילון 17:40 - 18:30
200

יום ד' אחר צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול ילדים ג'-ו' משגב(13)
לואי מילר
מגרש בייסבול משגב 14:30 - 15:20

יום ד' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג' - ד' מנוף(2)
יניב רוזנפלד
מגרש משולב מנוף 17:45 - 18:30
180

יום ד' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' מורשת(18)
מירב גרינספן
אולם ספורט מורשת 15:30 - 16:30
234

יום ד' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גן חובה - ב' מנוף(1)
יניב רוזנפלד
מגרש משולב מנוף 17:00 - 17:45
180

יום ד' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גן חובה-ב' אשחר(32)
מעיין נאמן
אשחר 17:00 - 17:45
180

יום ד' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ד'-ו' מצפה אביב(15)
מעיין נאמן
מגרש משולב מצפה אביב 15:45 - 16:30
180

יום ד' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ד'-ו' משגב(3)
דימה בזילנסקי
אולם ספורט חדש משגב 15:45 - 17:00
320

יום ד' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ה'-ו' מורשת(19)
מירב גרינספן
אולם ספורט מורשת 16:30 - 17:30
234

יום ד' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ה'-ז' מנוף(4) מגרש משולב מנוף 18:30 - 19:15
180

יום ד' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הליכה וכושר נשים 16+(13)
אסנת ארבל
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה 18:30 - 19:30
50

יום ד' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חוגי סיירות ה'-יא'(1) בית הנוער משגב 15:30 - 17:00
265

יום ד' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
יוגה א'-ג' כמון(3)
צהלה לוי
מועדון כמון 16:00 - 17:30
210

יום ד' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
יוגה ג'-ו' כמון(4)
צהלה לוי
מועדון כמון 17:30 - 19:00
210

יום ד' אחר צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ייצוגית(13)
דגנית רום
מושיק סרדינס
אולם מחול עליון 18:30 - 21:30
470

יום ד' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ילדים א' לאומית משגב(20)
בני בוכניק
מגרש מקורה משגב 16:00 - 16:45
530

יום ד' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ז'-ח' סלאמה(19)
מירב סלומון
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה 18:30 - 19:30
180

יום ד' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורשת ה'-ו' סלאמה(18)
מירב סלומון
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה 17:30 - 18:30
180

יום ד' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה דרגה ה'-א'(27)
פאתן טהא
ליאוניד ציפקיס
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 16:00 - 19:30
480
560

יום ד' אחר צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה טרום א' (2007)(4)
מורן הכט
לירון גלאט
מגרש כדורגל משגב 15:30 - 17:00
480

יום ד' אחר צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה נערים ב' (2001)(15)
דויד חזן
מגרש כדורגל משגב 17:00 - 18:30
510

יום ד' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
לימוד שחייה קבוצתי משגב(13)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב 18:50 - 19:20
820

יום ד' אחר צהריים

לימוד שחיה קיץ 2017
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
לימוד שחייה קיץ 2017 משגב רמה 1(29)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב -
820

יום ד' אחר צהריים

לימוד שחיה קיץ 2017
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
לימוד שחייה קיץ 2017 משגב רמה 2(30)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב -
820

יום ד' אחר צהריים

לימוד שחיה קיץ 2017
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
לימוד שחייה קיץ 2017 משגב רמה 3(31)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב -
820

יום ד' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוכים ודרקונים משגב ג'-ו'(1)
דני פלג
בית הנוער משגב 15:30 - 17:00
248

יום ד' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ז' מלא(15)
מרב דדיה
הדס האוזמן
עירית שכטר
אולם מחול-אשכול פיס/מועדון כפרי/עליון 17:00 - 18:30
595

יום ד' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא' מגמה(29)
קרן עזרוני
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
דניאל און
גאינה שקריאן
אירנה צאבל אשל
יעלי ליפשיץ
אולם מחול-עליון/תחתון/כחול 10:00 - 11:30
715

יום ד' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא' מגמה(29)
קרן עזרוני
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
דניאל און
גאינה שקריאן
אירנה צאבל אשל
יעלי ליפשיץ
אולם מחול-עליון/תחתון/כחול 15:30 - 17:00
715

יום ד' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יב' מגמה(32)
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
דניאל און
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
קרן עזרוני
אולם מחול עליון/כחול 15:30 - 17:00
715

יום ד' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מתקדמות מורשת(20)
מירב גרינספן
אולם ספורט מורשת 17:30 - 18:45
290

יום ד' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת אורקה(11)
ולדי רדובסקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 17:00 - 20:20
720

יום ד' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת ליגה(32)
אסף גבע
מגרשי טניס משגב 17:00 - 18:30
300

יום ד' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת נוער(24)
אסף גבע
מגרשי טניס משגב 15:30 - 17:00
527

יום ד' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת נערים(25)
אסף גבע
מגרשי טניס משגב 17:00 - 18:30
527

יום ד' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נוער ליגת על(25)
גיא כהן
אולם ספורט גדול משגב 19:00 - 19:45
400

יום ד' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נוער מחוזית שכניה(24) אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 17:45 - 18:30
530

יום ד' אחר צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ניצניות(7)
טל פלד
אולם מחול כחול 17:00 - 18:30
415

יום ד' אחר צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נעורים(12)
מושיק סרדינס
דגנית רום
אולם מחול עליון 17:00 - 18:30
470

יום ד' אחר צהריים

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת הכנת בירה ביתית(3)
גדי אבקסיס-ברטנדר
פאבלה מנוף 18:00 - 21:00
621

יום ד' אחר צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סופטבול נערות י'-יב'(4)
יניב רוזנפלד
מגרש בייסבול משגב 15:30 - 17:00
430

יום ד' אחר צהריים

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
עפרונים(2)
טל פלד
אולם מחול כחול 15:30 - 17:00
415

יום ד' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
עתודה משגב(23)
דימה בזילנסקי
אולם ספורט חדש משגב 17:00 - 18:30
380

יום ד' אחר צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פרחי ספורט ה'-ו'(3)
רמי דרורי
מגרש כדורגל משגב 15:30 - 17:00
290

יום ד' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פרחי ספורט קט עף ה'-ו' משגב(4)
וובה
אולם ספורט גדול משגב 15:30 - 17:00
273

יום ד' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פרחי ספורט קט עף ה'-ו' שכניה(5)
דניס קולסניקוב
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 16:45 - 18:15
220

יום ד' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קב' 30 שיפור סגנון(18)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב 17:00 - 17:45
330

יום ד' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קב' 41 שיפור סגנון(2)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב 17:00 - 17:40
330

יום ד' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קב' 42 שיפור סגנון(3)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב 17:40 - 18:20
330

יום ד' אחר צהריים

תוכנית רעים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קבוצת רעים(1)
דגנית פרץ
בית הנוער משגב 17:00 - 18:30
320

יום ד' אחר צהריים

תוכנית רעים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קבוצת רעים מסובסד(2)
דגנית פרץ
בית הנוער משגב 17:00 - 18:30
30

יום ד' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס מבוא לרפואה אורט בראודה כיתות ד'(7) בית הנוער משגב 17:00 - 18:30
70

יום ד' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס קיץ - רמה 1(22)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב -
820

יום ד' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס קיץ - רמה 2(23)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב -
820

יום ד' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס קיץ - רמה 3(24)
צוות הענף
מועדון כפרי משגב -
820

יום ד' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט סל משגב-שכניה(17)
אסף רוטנשטיין
מגרש מקורה משגב 14:45 - 15:30
448

יום ד' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט סל משגב-שכניה(17)
אסף רוטנשטיין
מגרש מקורה משגב 15:30 - 17:00
448

יום ד' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט-עף אתנה ג'-ד' משגב(1)
וובה
אולם ספורט משגב גדול/קטן 14:25 - 15:25
180

יום ד' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קפוארה א'-ג' גילון(8)
אנדרה גובנה
מועדון נוער גילון 16:00 - 16:45
160

יום ד' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קפוארה א'-ג' טל אל(9) מועדון טל אל 18:00 - 18:45
160

יום ד' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קפוארה גן גילון(9)
אנדרה גובנה
מועדון נוער גילון 16:45 - 17:30
160

יום ד' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה ב'-ג' מורן(18)
ניקולאס דיניאקוס
מקלט עליון קיבוץ מורן 18:15 - 19:00
190

יום ד' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה גן-א מורן(17)
ניקולאס דיניאקוס
מקלט עליון קיבוץ מורן 17:30 - 18:15
190

יום ד' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה ד' ומעלה מורן(19)
ניקולאס דיניאקוס
מקלט עליון קיבוץ מורן 17:45 - 18:30
190

יום ד' אחר צהריים

אשחר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
רובוטיקה(52) 16:00 - 17:30
200

יום ד' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תנועה וצליל גילאי 3-5(1)
ואלאא סועאד
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה 16:45 - 17:30
50

יום ד' ערב

להקות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אביבים(16)
עדי בראון אטיאס
עירית שכטר
אולם מחול כחול 20:30 - 22:30
195

יום ד' ערב

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אקדמיה נוער(20)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב 18:30 - 20:15
1089

יום ד' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בוגרים ליגה ב' הפועל משגב(27)
יואב עשהאל
אולם ספורט גדול משגב 20:00 - 22:00
0

יום ד' ערב

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'יוג'יטסו ברזילאי פעם בשבוע משגב(4)
עידן זילבורג
20:00 - 21:30
140

יום ד' ערב

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'יוג'יטסו ברזילאי פעמיים בשבוע משגב(3)
עידן זילבורג
20:00 - 21:30
220

יום ד' ערב

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ז'-יב' מורשת(21)
מירב גרינספן
אולם ספורט מורשת 18:30 - 19:30
234

יום ד' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ילדים א' לאומית משגב(20)
בני בוכניק
מגרש מקורה משגב 17:00 - 18:30
530

יום ד' ערב

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורשת משגבניקה(14)
יואב קרילקאר
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 21:00 - 22:30
274

יום ד' ערב

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
להבות משגב(13)
דניס קולסניקוב
אולם ספורט מורשת 20:30 - 22:00
220

יום ד' ערב

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מאסטרס מבוגרים(12)
ולדי רדובסקי
ויטלי ז'בריצקי
מועדון כפרי משגב 20:15 - 21:40
120

יום ד' ערב

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ז'-ט' מתחילות(17)
קרן זוהר
הדס האוזמן
מרב דדיה
עירית שכטר
אולם מחול-אשכול פיס/כחול 18:30 - 20:00
595

יום ד' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נוער ליגת על(25)
גיא כהן
אולם ספורט גדול משגב 20:00 - 21:30
400

יום ד' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נוער מחוזית שכניה(24) אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 18:45 - 20:15
530

יום ד' ערב

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נמרות משגב(15)
דן
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 21:00 - 22:30
220

יום ד' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים ב' מחוזית משגב(21) אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 18:30 - 20:00
530

יום ד' ערב

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
עממי ט'-יב'(10)
רמי דרורי
מגרש כדורגל משגב 17:00 - 18:30
290

יום ד' ערב

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ציור נוער ומבוגרים(3)
אתי כהן
משגב 19:00 - 21:30
380

יום ד' ערב

תוכנית רעים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קבוצת רעים(1)
דגנית פרץ
בית הנוער משגב 19:00 - 20:30
320

יום ד' ערב

תוכנית רעים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קבוצת רעים מסובסד(2)
דגנית פרץ
בית הנוער משגב 19:00 - 20:30
30

יום ד' ערב

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס תקשור(10)
הילה וקסלר
בית הנוער משגב 16:00 - 21:00
2300

יום ד' ערב

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ריצה גילון(7)
רונן גטומה
גילון 20:30 - 21:30
180

יום ד' ערב

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ריצה מורשת(9)
תהילה וולף
מורשת 20:00 - 21:00
180

יום ד' ערב

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ריצה שכניה(8) שכניה 20:00 - 21:00
180

יום ד' ערב

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
רישום נוער ומבוגרים(5)
אתי כהן
משגב 17:00 - 19:00
340

יום ה'

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים נבחרת בוגרת(22)
עוז דודאי
יער שגב -
530

יום ה'

שלוחות יובלים ומורשת
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני 30 דקות מורשת(13)
יורי פוברזיני
מורשת -
285

יום ה'

שלוחות יובלים ומורשת
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני 45 דקות מורשת(12)
יורי פוברזיני
מורשת -
425

יום ה'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני 45 יורי(3)
יורי פוברזיני
בית הנוער משגב -
496

יום ה'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני א'-ד' 30 יורי (שנה 1+2)(9)
יורי פוברזיני
קונסרבטוריון משגב -
335

יום ה'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני א'-ד' 45 יורי (שנה 1+2)(8)
יורי פוברזיני
קונסרבטוריון משגב -
500

יום ה'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני ה'-יב' 45 יורי (שנה 3 ומעלה)(10)
יורי פוברזיני
קונסרבטוריון משגב -
560

יום ה'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה פרטני ה'-יב' 45 ניר (שנה 3 ומעלה)(4)
ניר מוסקוביץ
קונסרבטוריון משגב -
560

יום ה'

שלוחות יובלים ומורשת
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גיטרה קבוצתי מורשת(11)
יורי פוברזיני
מורשת -
225

יום ה'

שלוחת ביהס עודד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חצוצרה פרטני 45 בי"ס עודד(3)
ליאור גייניס
בית ספר עודד -
475

יום ה'

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא' מגמה(29)
קרן עזרוני
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
דניאל און
גאינה שקריאן
אירנה צאבל אשל
יעלי ליפשיץ
אולם מחול-עליון/תחתון/כחול 15:30 - 17:00
715

יום ה'

שלוחת ביהס עודד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סקסופון קלרינט + תזמורת 45 דקות(4)
דרור בר ישראל
בית ספר עודד -
475

יום ה'

שלוחת ביהס עודד
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סקסופון קלרינט 45 דקות(2)
דרור בר ישראל
בית ספר עודד -
425

יום ה'

שיעורים פרטניים משגב
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פסנתר ג'אז(7)
אורן תומאס
-
560

יום ה' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - יום אחד לבחירה(4) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ה' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - יומיים לבחירה(5) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ה' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול - שלושה ימים - מלא(6) משגב 8:30 - 13:00
270

יום ה' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - יום אחד לבחירה(4) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ה' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - יום ללא תשלום(15) משגב 8:30 - 13:00
0

יום ה' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - יומיים לבחירה(11) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ה' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - יומיים לבחירה(5) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ה' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - מלא(14) משגב 8:30 - 13:00
360

יום ה' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
התעמלות - שלושה ימים - מלא(6) משגב 8:30 - 13:00
270

יום ה' בוקר

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון מבוגרים(5)
עוז דודאי
פז גורן
משתנה 06:00 - 07:00
360

יום ה' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - יום אחד לבחירה - ללא עלות(6) משגב 8:30 - 13:00
0

יום ה' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - יומיים לבחירה(5) משגב 8:30 - 13:00
90

יום ה' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורסל - שלושה ימים - מלא(4) משגב 8:30 - 13:00
180

יום ה' בוקר

אומנויות והעשרה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קייטנת אומנויות והעשרה(13) בית הנוער משגב 08:30 - 13:00
450

יום ה' בוקר

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ריצה משגב(6)
עוז דודאי
משגב 06:00 - 07:00
180

יום ה' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
רכיבת נשים(8)
בני להט
יער שגב 6:00 - 7:30
286

יום ה' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' גילון(10)
ניב זקס
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 13:45 - 14:30
243

יום ה' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' מנוף(3)
מורן הכט
מגרש סינטטי מנוף 15:00 - 16:00
150

יום ה' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' משגב(2)
אסף מרקו
אולם ספורט גדול משגב 14:30 - 15:15
243

יום ה' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' שכניה(5)
רועי שילינג
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 14:30 - 15:15
243

יום ה' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א-ב שכניה(2)
צוות הענף
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 13:30 - 14:20
260

יום ה' צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ג' משגב(7)
מעיין נאמן
מגרשי טניס משגב 14:30 - 15:20
230

יום ה' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אומנות הקרקס ג'-ד' גילון(2)
זיו בר
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 14:00 - 15:00
248

יום ה' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אומנות הקרקס ה'-ו' גילון(2)
זיו בר
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 15:00 - 16:00
248

יום ה' צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים ALL MOUNTAIN ז'-יב'(6)
תמיר זינגר
בני להט
יער שגב 15:30 - 17:00
371

יום ה' צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים gravity team(23)
בני להט
יער שגב 15:30 - 17:00
450

יום ה' צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים אפרוחים ד'-ו'(2)
עקיבא דולב
יער שגב 15:30 - 17:00
371

יום ה' צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים עתודה ד'-ו'(4)
תמיר זינגר
יער שגב 15:30 - 17:00
371

יום ה' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אתנה א'-ג'(10) מועדון כפרי משגב 14:30 - 15:10
330

יום ה' צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול ילדים ג'-ו' מנוף(10)
לואי מילר
מגרש סינטטי מנוף 17:15 - 18:15
200

יום ה' צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול נערים (א) ז'-ט'(6)
לואי מילר
מגרש בייסבול משגב 13:45 - 15:15
430

יום ה' צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול נערים (ב) ז'-ט'(7)
לואי מילר
מגרש בייסבול משגב 13:45 - 15:15
430

יום ה' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' גילון(7)
רמי דרורי
מגרש כדורגל משגב 14:10 - 15:25
320

יום ה' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' משגב טרום ב (2008-2009)(2)
מנליס קוסטה
מגרש כדורגל משגב 14:00 - 15:30
430

יום ה' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' שכניה(6)
רועי שילינג
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 13:30 - 14:30
301

יום ה' צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' שכניה(5)
רמי דרורי
מגרש כדורגל משגב 14:10 - 15:25
320

יום ה' צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ד'-ו' מתחילים ומתקדמים משגב(8)
מעיין נאמן
מגרשי טניס משגב 15:00 - 16:30
330

יום ה' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הכנה למחול א' שכניה במשגב(5)
הדס האוזמן
אולם אשכול פיס 14:30 - 15:15
180

יום ה' צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ז'-י' מתחילים ומתקדמים משגב(9)
אסף גבע
מגרשי טניס משגב 14:00 - 15:30
330

יום ה' צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טמפו צוותי פירמידות(25)
דימה בזילנסקי
ניב לוי
ליאת אוחיון
אולם ספורט חדש משגב 17:00 - 20:00
480
580

יום ה' צהריים

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון נוער(1)
ארז איזנברג
ולדי רדובסקי
משתנה 15:10 - 16:50
630

יום ה' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ילדים ב' משגב(18)
גיל סופר
מגרש מקורה משגב 17:00 - 19:00
530

יום ה' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ז' 1(7)
מקסים קולסניקוב
אולם ספורט גדול משגב 13:30 - 15:00
461

יום ה' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ז' 2(7)
וובה
אולם ספורט גדול משגב 13:30 - 15:00
461

יום ה' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ח'(9)
וובה
אולם ספורט גדול משגב 15:30 - 17:00
461

יום ה' צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורשת ג'-ד' סלאמה(17)
מירב סלומון
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה 15:30 - 16:30
180

יום ה' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוכים ודרקונים הר חלוץ(2)
דני פלג
מועדון הר חלוץ 16:00 - 17:30
210

יום ה' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מהנדסים צעירים שכניה(3)
עזיתה סמילנסקי
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 13:45 - 15:15
220

יום ה' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ג' משגב + ג' הר שכניה(8)
יעל זבולון
קרן עזרוני
אולם מחול כחול/תחתון 14:30 - 15:20
295

יום ה' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ה'(11)
מרב דדיה
הדס האוזמן
נגה פרייס
אולם מחול כחול 17:00 - 18:30
420

יום ה' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ו'(13)
מרב דדיה
הדס האוזמן
אולם מחול-אשכול פיס/כחול 15:30 - 17:00
420

יום ה' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ח'(18)
סיגי וייס
רקפת בנימיני
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
אולם מחול עליון/כחול 15:30 - 17:00
595

יום ה' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ט' טרום מגמה(15)
סיגי וייס
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
קרן עזרוני
אולם מחול-אשכול פיס/כחול/עליון 15:30 - 17:00
627

יום ה' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ט' מלא(22)
סיגי וייס
קרן עזרוני
פיודור אוברמקו
קרן זוהר
גאינה שקריאן
אולם מחול-עליון/תחתון/כחול 13:50 - 15:20
660

יום ה' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י' מגמה(7)
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
קרן עזרוני
פיודור אוברמקו
15:30 - 17:00
715

יום ה' צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יב' מגמה(32)
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
דניאל און
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
קרן עזרוני
אולם מחול עליון/כחול 11:30 - 13:00
715

יום ה' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מים פתוחים(5)
ארז איזנברג
חגית שוורץ
מועדון כפרי משגב 15:10 - 16:10
550

יום ה' צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת ילדים(26)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב 15:30 - 17:00
527

יום ה' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת כריש 3 פעמים בשבוע(8)
ויטלי ז'בריצקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 15:30 - 18:20
610

יום ה' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת כריש 4 פעמים בשבוע(9)
ויטלי ז'בריצקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 15:30 - 18:20
640

יום ה' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת כריש 5 פעמים בשבוע(10)
ויטלי ז'בריצקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 15:30 - 18:20
690

יום ה' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נגרות ועבודות עץ א'-ב'(1) חדר נגרות מפלס ארגמן משגב 13:45 - 15:15
270

יום ה' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נגרות ועבודות עץ ג'-ו'(2) חדר נגרות מפלס ארגמן משגב 15:30 - 17:00
270

יום ה' צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סופטבול נערות ז-ט(5)
יניב רוזנפלד
מגרש בייסבול משגב 13:45 - 15:15
320

יום ה' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ציור ורישום א'-ב'(1)
דניאלה שחם
חדר אומנות-בית הנוער משגב 13:45 - 15:15
248

יום ה' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ציור ורישום ג'-ו'(2)
דניאלה שחם
חדר אומנות-בית הנוער משגב 15:30 - 17:00
248

יום ה' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צילום לילדים ד'-ו' גילון(5)
ענבל אורלב
בית הנוער משגב 14:00 - 15:30
85

יום ה' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צילום לילדים ד'-ו' יום שכניה(3)
שרון קוטלר
שלוחת הר שכניה 14:00 - 15:30
85

יום ה' צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צילום לילדים ד'-ו' משגב(1)
שרון קוטלר
בית הנוער משגב 13:45 - 15:15
85

יום ה' צהריים

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צילום לילדים ז'-ח' משגב(2)
שרון קוטלר
בית הנוער משגב 15:30 - 17:00
85

יום ה' צהריים

נוער ומבוגרים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צילום לילדים ז'-ח' שכניה(4)
שרון קוטלר
שלוחת הר שכניה 15:30 - 17:00
85

יום ה' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קב' 40 שיפור סגנון(1)
ויטלי ז'בריצקי
מועדון כפרי משגב 14:30 - 15:10
330

יום ה' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט בל ב גילון(12)
ניב זקס
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 14:45 - 16:15
348

יום ה' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט סל גילון(15)
גיל סופר
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 14:45 - 16:15
448

יום ה' צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קטסל ב' משגב-שכניה(4)
אסף מרקו
מגרש מקורה משגב 15:30 - 17:00
348

יום ה' צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה א'-ג' מתחילים משגב(12)
לירון הוך
14:30 - 15:15
265

יום ה' צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה צבעוניות ג' ומעלה משגב(13)
לירון הוך
15:30 - 17:00
380

יום ה' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
שחיה בלבד עם הטריאתלון(6)
ארז איזנברג
מועדון כפרי משגב 16:10 - 15:10
550

יום ה' צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
תמנון(7)
חגית שוורץ
מועדון כפרי משגב 15:30 - 16:50
440

יום ה' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
א'-ב' מורשת(7)
רועי שילינג
אולם ספורט מורשת 16:15 - 17:00
180

יום ה' אחר צהריים

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים מתחילים אשחר א'-ג'(17)
תמיר יגאל
אשחר 17:30 - 18:30
138

יום ה' אחר צהריים

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אימוני קיץ(7) מגרש בייסבול משגב 16:00 - 18:00
450

יום ה' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אירובי נערות(8)
ואלאא סועאד
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום ה' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אירובי נשים 18+(9)
ואלאא סועאד
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום ה' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אקדמיה ילדים(22)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב 14:00 - 15:30
820

יום ה' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אקדמיה נערים(21)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב -
935

יום ה' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' יובלים(12)
יניב רוזנפלד
מגרש משולב יובלים 17:00 - 17:45
180

יום ה' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ג'-ד' מורשת(8)
רועי שילינג
אולם ספורט מורשת 15:30 - 16:15
180

יום ה' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
גן חובה-ב' יובלים(11)
יניב רוזנפלד
מגרש משולב יובלים 17:45 - 18:30
180

יום ה' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הופעות ג'נרל(24)
דימה בזילנסקי
ניב לוי
ליאת אוחיון
אולם ספורט חדש משגב 15:00 - 18:00
380
450

יום ה' אחר צהריים

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ז'-י' משגב קבוצה 1(17)
אסף גבע
מגרשי טניס משגב 17:00 - 18:30
330

יום ה' אחר צהריים

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טמפו פס(26)
דימה בזילנסקי
ניב לוי
ליאת אוחיון
אולם ספורט חדש משגב 17:00 - 20:00
480
580

יום ה' אחר צהריים

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון נוער(1)
ארז איזנברג
ולדי רדובסקי
משתנה 16:15 - 18:00
630

יום ה' אחר צהריים

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון עתודה(2)
ארז איזנברג
נדב גוטליב
משתנה 16:15 - 17:00
560

יום ה' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ו'-ח'(5)
רנא הבדאוי
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום ה' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ליגה ט'(10)
וובה
אולם ספורט גדול משגב/מורשת 15:30 - 17:00
545

יום ה' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ליגה י'-יב'(11)
מקסים קולסניקוב
אולם ספורט גדול משגב 15:30 - 17:00
580

יום ה' אחר צהריים

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורשת ד'-ו'(4)
רנא הבדאוי
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה -
50

יום ה' אחר צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה טרום א' (2007)(4)
מורן הכט
לירון גלאט
מגרש כדורגל משגב 15:30 - 17:00
480

יום ה' אחר צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה ילדים ב' (2005)(7)
עידן קפלן
מגרש כדורגל משגב 15:30 - 17:00
480

יום ה' אחר צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה ילדים ג' (2006)(6)
לירון גלאט
מורן הכט
מגרש כדורגל משגב 15:30 - 17:00
480

יום ה' אחר צהריים

כדורגל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה נערים ב' (2001)(15)
דויד חזן
מגרש כדורגל משגב 17:00 - 18:30
510

יום ה' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ד'2(10)
שרון בורשטיין
נגה פרייס
שרון בורשטיין
אולם מחול-אשכול פיס 15:30 - 17:00
420

יום ה' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ה'-ו' מתחילות(12)
נגה פרייס
הדס האוזמן
אולם מחול כחול/תחתון 17:00 - 18:30
420

יום ה' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ח'(18)
סיגי וייס
רקפת בנימיני
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
אולם מחול עליון/כחול 17:00 - 18:30
595

יום ה' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול ט' מלא(22)
סיגי וייס
קרן עזרוני
פיודור אוברמקו
קרן זוהר
גאינה שקריאן
אולם מחול-עליון/תחתון/כחול 15:30 - 17:00
660

יום ה' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י' לא מגמה 3(12)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול כחול 17:00 - 18:30
485

יום ה' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י' לא מגמה 4(13)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול כחול 17:00 - 18:30
555

יום ה' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא'-יב' לא מגמה 2(8)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול-אשכול פיס 18:30 - 20:00
365

יום ה' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא'-יב' לא מגמה 3(9)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול-אשכול פיס 18:30 - 20:00
485

יום ה' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יא'-יב' לא מגמה 4(10)
מרב דדיה
פיודור אוברמקו
גבי צפניה
אולם מחול-אשכול פיס 18:30 - 20:00
555

יום ה' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול יב' מגמה(32)
רקפת בנימיני
פיודור אוברמקו
גאינה שקריאן
דניאל און
אירנה צאבל אשל
רקפת בנימיני
קרן עזרוני
אולם מחול עליון/כחול 15:30 - 17:00
715

יום ה' אחר צהריים

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול מודרני נשים(34)
הדס האוזמן
אולם מחול כחול 18:30 - 20:00
200

יום ה' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת אורקה(11)
ולדי רדובסקי
ונסה בונפיל
מועדון כפרי משגב 17:00 - 20:20
720

יום ה' אחר צהריים

שחייה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נבחרת דולפין(3) מועדון כפרי משגב 17:00 - 18:20
590

יום ה' אחר צהריים

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
פרחי ספורט מורשת(9)
רועי שילינג
אולם ספורט מורשת 17:00 - 18:30
150

יום ה' אחר צהריים

אשחר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צילום 1(53)
אודליה משולם
15:30 - 17:00
200

יום ה' אחר צהריים

אשחר
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
צילום 1(4)
אודליה משולם
16:00 - 17:30
200

יום ה' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס בניית רחפן שכניה(3) שלוחת הר שכניה 16:00 - 17:15
360

יום ה' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס חוקרים צעירים ה'-ו' - אורט בראודה(4) גן קיימות משגב 15:30 - 17:00
155

יום ה' אחר צהריים

ילדים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס מבוא לרפואה אורט בראודה כיתות ד'(3) גן קיימות משגב 15:30 - 17:00
155

יום ה' אחר צהריים

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קורס קואצ'ינג "אימון לחיים" בהדרכת איק"א(10) חדר דיונים בנין קופ"ח כללית 17:00 - 21:00
7800

יום ה' אחר צהריים

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קט-עף אתנה ג'-ד' שכניה(3) אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 15:15 - 16:45
180

יום ה' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה א' מכמנים(22)
ניקולאס דיניאקוס
מועדון מכמנים 15:30 - 16:15
200

יום ה' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה א'-ו' מכמנים(20)
ניקולאס דיניאקוס
מועדון מכמנים 16:15 - 17:00
200

יום ה' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה ב' ומעלה מכמנים(23)
ניקולאס דיניאקוס
מועדון מכמנים 16:15 - 17:00
200

יום ה' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה גן מכמנים(21)
ניקולאס דיניאקוס
מועדון מכמנים 17:00 - 17:45
160

יום ה' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה מבוגרים גילון(15)
לירון הוך
אולם קטן ביה"ס הר גילון 20:00 - 21:30
260

יום ה' אחר צהריים

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
קראטה מתקדמים כחולה ומעלה משגב(14)
לירון הוך
17:00 - 18:30
380

יום ה' אחר צהריים

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ריצה וכושר נוער י'-יב'(4)
ארז איזנברג
נדב גוטליב
משגב 17:30 - 18:30
320

יום ה' ערב

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אקדמיה נוער(20)
מיכאל סטבונסקי
מגרשי טניס משגב 18:30 - 20:15
1089

יום ה' ערב

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
הגנה עצמית לנערות(28)
ניקולאס דיניאקוס
אולם ספורט קטן משגב 19:00 - 20:00
200

יום ה' ערב

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טנ"ש ג'-ו' מורשת(33)
יבגני פריטולו
אולם ספורט מורשת 18:30 - 19:30
140

יום ה' ערב

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טנ"ש מבוגרים משגב(6)
יבגני פריטולו
20:00 - 21:30
204

יום ה' ערב

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טנ"ש מתחילים מורשת(7)
יבגני פריטולו
אולם ספורט מורשת 19:30 - 21:00
124

יום ה' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ילדים א' לאומית משגב(20)
בני בוכניק
מגרש מקורה משגב 17:00 - 19:00
530

יום ה' ערב

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ילדים א' מחוזית(19)
יאיר שיין
מגרש מקורה משגב 18:30 - 20:00
530

יום ה' ערב

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורשת נשים סלאמה(14)
חווה בר און
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה 20:20 - 22:00
130

יום ה' ערב

טניס
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוגרים מתחילים משגב(29)
מעיין נאמן
מגרשי טניס משגב 20:15 - 21:45
240

יום ה' ערב

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י'-יב' מסלול פתוח 2 שיעורים(28)
פיודור אוברמקו
מרב דדיה
קרן זוהר
18:30 - 20:00
420

יום ה' ערב

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול י'-יב' מסלול פתוח 3 שיעורים(28)
פיודור אוברמקו
מרב דדיה
קרן זוהר
18:30 - 20:00
530

יום ה' ערב

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול כוריאוגרפיה נשים(44)
הדס האוזמן
אולם מחול תחתון 20:00 - 21:30
200

יום ה' ערב

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול מזרחי נשים(43)
רונה שוחט
אולם מחול תחתון 18:30 - 20:00
200

יום ה' ערב

מחול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מחול קלאסי נשים ובוגרות(33)
פיודור אוברמקו
אולם מחול כחול 20:00 - 21:30
200

יום ו'

מעלה צביה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בטבע שלי(35) 10:00 - 11:30
200

יום ו' בוקר

הר חלוץ
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אומנויות לחימה(8) 08:30 - 10:00
200

יום ו' בוקר

עצמון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אומנויות לחימה(8) 10:30 - 12:00
200

יום ו' בוקר

עצמון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אומנות(3)
מאי עמנואל
10:30 - 12:00
200

יום ו' בוקר

טל אל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים(12) 09:00 - 10:30
200

יום ו' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים מתחילים אבטליון א'-ג'(13)
גילי גונן
אבטליון 9:00 - 10:00
138

יום ו' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים מתחילים גילון צורית א'-ג'(16)
יוני בן חמו
גילון 09:30 - 10:30
138

יום ו' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים מתחילים טל אל א'-ג'(14)
יוני בן חמו
טל אל 08:00 - 09:00
138

יום ו' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים מתחילים משגב א'-ג'(12) יער שגב 10:00 - 11:00
138

יום ו' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים מתחילים שכניה א'-ג'(11) שכניה 8:30 - 9:30
138

יום ו' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים נבחרת אפרוחים(20)
בני להט
יער שגב 9:00 - 10:30
450

יום ו' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אופניים נבחרת ילדים(21)
תמיר זינגר
יער שגב 9:00 - 10:30
450

יום ו' בוקר

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אייקידו דו שבועי(1)
שירי סולומון/אלון סולומון
מועדון מצפה אביב 09:30 - 11:30
214

יום ו' בוקר

חוגי ספורט
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אייקידו חד שבועי(2)
שירי סולומון/אלון סולומון
9:30 - 11:30
160

יום ו' בוקר

פעילות סלאמה
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אירובי בנות 6-9(2)
ואלאא סועאד
אולם ספורט ביה"ס אורט סלאמה 11:00 - 11:45
50

יום ו' בוקר

לבון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אני והחברה(23)
מים וסלע
09:00 - 10:30
200

יום ו' בוקר

צורית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אני והחברה(42) 09:00 - 10:30
200

יום ו' בוקר

שורשים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אני והחברה(46) 09:00 - 10:30
200

יום ו' בוקר

עצמון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
אני והחברה(23) 11:00 - 12:30
200

יום ו' בוקר

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בזוית אחרת-סדנת צילום למתקדמים(2)
אבי הירשפלד
בית הנוער משגב 9:30 - 12:30
1550

יום ו' בוקר

חרשים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול(11)
לואי מילר
09:00 - 10:30
200

יום ו' בוקר

לוטם
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול(25)
לואי מילר
09:00 - 10:30
200

יום ו' בוקר

בייסבול
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
בייסבול נוער י'-יב'(3)
יניב רוזנפלד
מגרש בייסבול משגב 10:00 - 11:30
430

יום ו' בוקר

טל אל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
דרמה(13)
מירב זכאי
09:00 - 10:30
200

יום ו' בוקר

הררית
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
דרמה(9)
מירב זכאי
10:30 - 12:00
200

יום ו' בוקר

פלך תובל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
חוג טבע(54) 10:00 - 11:30
200

יום ו' בוקר

טל אל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס(14) 09:00 - 10:30
200

יום ו' בוקר

רקפת
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טניס(45) 11:00 - 12:30
200

יום ו' בוקר

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון נוער(1)
ארז איזנברג
ולדי רדובסקי
משתנה -
630

יום ו' בוקר

ריצה וטריאתלון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
טריאתלון עתודה(2)
ארז איזנברג
נדב גוטליב
משתנה 06:00 - 08:00
560

יום ו' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ילדים א' מחוזית(19)
יאיר שיין
מגרש מקורה משגב 11:30 - 12:15
530

יום ו' בוקר

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
כדורעף ליגה י'-יב'(11)
מקסים קולסניקוב
אולם ספורט גדול משגב 12:00 - 14:30
580

יום ו' בוקר

התעמלות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
ליגה דרגה ה'-א'(27)
פאתן טהא
ליאוניד ציפקיס
אולם ספורט גדול ביה"ס הר גילון 9:00 - 12:30
480
560

יום ו' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מבוגרים אקספרט(10)
בני להט
תמיר זינגר
יער שגב 6:00 - 7:30
351

יום ו' בוקר

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מפגש קדרות(21)
עינב בראון
מתחם גליל 9:30 - 12:30
130

יום ו' בוקר

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מראות של אושר(12)
טל טנא
גן קיימות משגב 9:30 - 12:30
280

יום ו' בוקר

כדורעף
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מרכז העשרה ה'-ט'(14)
דניס קולסניקוב
אולם ספורט גדול משגב 9:00 - 12:00
40

יום ו' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
מתחילים כמון מכמנים א'-ד'(15)
יוני בן חמו
כמון 11:00 - 12:00
138

יום ו' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים ארצית(22)
בני בוכניק
אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 09:00 - 10:30
530

יום ו' בוקר

כדורסל
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
נערים ב' מחוזית משגב(21) אולם ספורט גדול ביה"ס הר שכניה 10:30 - 12:00
530

יום ו' בוקר

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת אקו סל-טיוטא(5)
לי-רון פז
גן קיימות משגב 9:30 - 12:00
280

יום ו' בוקר

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת זילוף(29)
דניאלה שוורץ
בית הנוער משגב 9:30 - 13:30
230

יום ו' בוקר

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת חבובות(25)
אפרת חפץ
בית הנוער משגב 10:00 - 14:00
230

יום ו' בוקר

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת סריגת סלסלות מחוטי טריקו(20) בית הנוער משגב 9:30 - 13:00
200

יום ו' בוקר

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת סריגת סלסלות מחוטי טריקו-מרץ(24) בית הנוער משגב 9:30 - 13:00
200

יום ו' בוקר

אופניים
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת רכיבה טכנית מבוגרים(7)
תמיר זינגר
יער שגב 6:00 - 7:30
203

יום ו' בוקר

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעהמחיר
סדנת שולחן חבלים מצמיג(24) בית הנוער משגב 9:30 - 12:30
360

יום ו' בוקר

סדנאות
שם החוגמרצה/יםמיקום