סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-9902322
inbalar@misgav.org.il
פקס: 04-9902393

חוגים

החוג
כיתה\גיל
ימים ושעות פעילות
מיקום
מחיר
גן משגב
0-0יום חמישי 17:15-18:00אולם מחול חדש
160
גיטרה גילון 30 ד-אדם
0-0יום שני 13:00-20:00שלוחת גילון
316
גיטרה גילון 45 ד-אדם
0-0יום שני 13:00-20:00שלוחת גילון
471
חלילית בקבוצה - הרכס
0-0יום רביעי 14:15-15:15שלוחת הרכס
170
מחול א גילון
0-0יום שלישי 13:50-14:35שלוחת גילון
180
מחול א' משגב
0-0יום שני 14:30-15:15אולם מחול כחול
180
מחול א' שכניה
0-0יום חמישי 13:45-14:30שלוחת הר שכניה
180
מחול ב' הר שכניה
0-0יום חמישי 14:30-15:15שלוחת הר שכניה
0-0יום רביעי 14:30-15:15אולם מחול אשכול פיס
295
ב' משגב
0-0יום שני 14:30-15:15אולם מחול משתנה
0-0יום רביעי 14:30-15:15אולם מחול משתנה
295
מחול ב-ג גילון
0-0יום שלישי 14:45-16:10שלוחת גילון
295
הרכס רובוטיקה א-ג קב
א-גיום רביעי 14:30-15:30שלוחת הרכס
160
מחול ב-ג לבון (בגילון)
0-0יום שלישי 14:45-16:10שלוחת הרכס
295
ג' משגב
0-0יום ראשון 14:30-15:15אולם מחול משתנה
0-0יום שני 14:30-15:15אולם מחול משתנה
295
אופניים- מחנה חנוכה - 2 ימים
180
אופניים - מחנה חנוכה - יום אחד
90
ד'
0-0יום ראשון 15:30-17:00אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 15:30-17:00אולם מחול משתנה
420
אופניים - מחנה חנוכה מלא
250
ה'
0-0יום שני 15:30-17:00אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 17:00-18:30אולם מחול משתנה
420
כדורסל - מחנה חנוכה
250
ה-ו מתחילות
0-0יום שני 15:30-17:00אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 17:00-18:30אולם מחול משתנה
420
ו' 2
0-0יום שני 15:30-17:00אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 15:30-17:00אולם מחול משתנה
420
ו' 1
0-0יום שני 17:00-18:30אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 15:30-17:00אולם מחול משתנה
420
ז'
0-0יום ראשון 13:50-15:20אולם מחול משתנה
0-0יום שלישי 13:50-15:20אולם מחול משתנה
0-0יום רביעי 13:50-15:20אולם מחול משתנה
595
ז' ח' ט' מתחילות
0-0יום שלישי 14:00-15:30אולם מחול משתנה
0-0יום רביעי 17:00-18:30אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 17:00-18:30אולם מחול משתנה
595
ח-ט חלקי
420
ט' טרום מגמה
660
י-יב 2 שיעורים
0-0יום ראשון 15:30-17:00אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 17:00-18:30אולם מחול משתנה
420
י-יב 3 שיעורים
530
י-יב שיעור 1
305
יא-יב מגמה
760
מחול מודרני נשים
0-0יום חמישי 18:40-20:00אולם מחול עליון
200
מחול נשים 50+
0-0יום שלישי 17:15-18:30אולם מחול תחתון
140
ספורט סלאמה - אירובי בנות גן-ד
0-0יום שני 17:00-18:00שלוחת סלאמה
0-0יום רביעי 17:00-18:00שלוחת סלאמה
100
ספורט סלאמה - אירובי נערות + נשים
0-0יום שני 18:00-19:00שלוחת סלאמה
0-0יום רביעי 18:00-19:00שלוחת סלאמה
100
ספורט סלאמה - כדורגל א-ב
0-0יום ראשון 16:30-19:30שלוחת סלאמה
0-0יום חמישי 16:30-19:30שלוחת סלאמה
100
ספורט סלאמה - כדורגל ג-ד
0-0יום ראשון 16:30-19:30שלוחת סלאמה
0-0יום חמישי 16:30-19:30שלוחת סלאמה
100
ספורט סלאמה - כדורגל ה-ו
0-0יום ראשון 16:30-19:30שלוחת סלאמה
0-0יום חמישי 16:30-19:30שלוחת סלאמה
100
ספורט סלאמה - כדורעף בנות ה-ו
0-0יום ראשון 16:30-17:30שלוחת סלאמה
0-0יום שלישי 16:30-17:30שלוחת סלאמה
100
ספורט סלאמה - כדורעף בנות ז-ח
0-0יום ראשון 14:00-15:30שלוחת סלאמה
0-0יום שלישי 14:00-15:30שלוחת סלאמה
100
ספורט סלאמה - כדורשת בנות ג-ד
0-0יום ראשון 15:30-16:30שלוחת סלאמה
0-0יום שלישי 15:30-16:30שלוחת סלאמה
100
ספורט סלאמה - כדורשת נערות + נשים
0-0יום חמישי 18:00-19:30שלוחת סלאמה
100
ספורט סלאמה - קראטה גן-ג
0-0יום שני 15:00-16:00שלוחת סלאמה
0-0יום רביעי 15:00-16:00שלוחת סלאמה
100
ספורט סלאמה - קראטה ד-ו
0-0יום שני 16:00-17:00שלוחת סלאמה
0-0יום רביעי 16:00-17:00שלוחת סלאמה
100
כרטיסיה 5 שעורי גאגא
0-0יום שני 20:00-21:00אולם מחול חדש
350
מחול מודרני בוקר
0-0יום ראשון 09:30-11:00אולם מחול עליון
200
קורס גאגא חלקי (12 מ
0-0יום שני 20:00-21:00אולם מחול חדש
720
קורס גאגא מלא
0-0יום שני 20:00-21:00אולם מחול חדש
1000
צהרון ימי לימוד שלוחת גילון
0-0יום ראשון 13:45-17:00שלוחת גילון
0-0יום שני 13:45-17:00שלוחת גילון
0-0יום שלישי 13:45-17:00שלוחת גילון
985
העשרה - סדנת קרמיקה (ללא חומ
0-0יום שלישי 17:30-20:00חדר קרמיקה
200
התעמלות - א-ג מתחילים-פעם בשבוע
א-גיום חמישי 14:30-15:15אולם ספורט חדש משגב
160
התעמלות - מורשת- בנים א-ג
א-גיום רביעי 17:15-18:00שלוחת מורשת
160
כדור סל - כדורסל לבון א-ג
א-גיום ראשון 14:00-15:00שלוחת הרכס
א-גיום שלישי 14:00-15:00שלוחת הרכס
243
טניס שולחן מבוגרים מ
0-0יום שלישי 19:30-21:00אולם ספורט חדש משגב
140
מחול - א-ב יודפת
0-0יום שלישי 13:45-14:30שלוחת עודד
150
ניצנים
ג-דיום רביעי 14:15-15:15אולם מחול תחתון
210
העשרה - רופאים צעירים
ד-דיום חמישי 15:30-17:00בית הנוער משגב
160
פסנתר 60 דק - אביבה
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
670
מחול - ג הר שכניה
0-0יום ראשון 14:30-15:15אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 14:30-15:15שלוחת הר שכניה
295
העשרה - חוקרים צעירים
ד-ויום חמישי 15:30-17:00בית הנוער משגב
160
מקורוק
0-0יום רביעי 19:30-22:30קונסרבטוריון משגב
500
חיילים
0-0יום שישי 11:30-13:00מגרש בייסבול משגב
100
מקהלת משגב הגליל
180
התעמלות א-ב בגילון
א-ביום שני 14:00-14:45שלוחת הרכס
א-ביום רביעי 14:00-14:45שלוחת הרכס
265
קט עף ד-ו שכניה
ד-ויום ראשון 17:00-18:30שלוחת הר שכניה
160
כדורגל כמון - נערות
0-0יום שני 17:00-18:00שלוחת הר כמון
150
כדורגל כמון א-ב
0-0יום חמישי 16:00-17:00שלוחת הר כמון
150
כדורגל כמון ג-ד
0-0יום שני 16:00-17:00שלוחת הר כמון
150
אופניים מתחילים הר כמון
א-גיום שישי 09:00-10:00שלוחת הר כמון
138
כדורגל כמון-קבוצת גן
0-0יום חמישי 17:00-18:00שלוחת הר כמון
150
חבורת זמר - קולות משגב
0-0יום רביעי 20:00-21:30יובלים
230
סדנת רכיבה טכנית
0-0יום שישי 06:30-20:00יער משגב
203
חבורת זמר - שיר בהר
230
מחול א-ב במועדון כמון
0-0יום שלישי 17:50-18:30שלוחת הר כמון
150
מחול גן במועדון כמון
0-0יום שלישי 17:00-17:45שלוחת הר כמון
150
בייסבול מ.חנוכה מלא
250
בייסבול - חנוכה יום 1
90
בייסבול - חנוכה יומיים
180
התעמלות - מחנה חנוכה - יומיים
180
ביג בנד משגב
0-0יום שלישי 20:00-21:30קונסרבטוריון משגב
195
התעמלות - מחנה חנוכה - יום אחד
90
החברים של ז'ובים
0-0יום ראשון 20:00-21:30קונסרבטוריון משגב
195
התעמלות - מחנה חנוכה מלא
250
הרכבי חטיבה
195
טניס - מחנה חנוכה - יום אחד
90
מגמת מוסיקה
250
טניס - מחנה חנוכה - יומיים
180
גיטרה 30 דק' - דניאל
0-0יום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
טניס - מחנה חנוכה מלא
250
גיטרה 30 דק' - יורי
0-0יום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
גיטרה 45 דק' - דניאל
0-0יום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
גיטרה 45 דק' - יורי
0-0יום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
גיטרה 45 דק' - משה
0-0יום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
גיטרה 45 דק' - ניר
0-0יום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
גיטרה בס 45 דק' -רני
0-0יום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
גיטרה קבוצתי - דניאל
א-גיום רביעי 15:30-16:30קונסרבטוריון משגב
250
הרכבי ג'אז מבוגרים
0-0יום רביעי 20:00-21:30קונסרבטוריון משגב
195
חליל צד 30 דק' -עינת
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
חליל צד 45 דק' -חגית
0-0יום שלישי 13:00-20:00שלוחת עודד
500
חליל צד 45 דק' -עינת
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
חלילית בקבוצה
0-0יום ראשון 13:40-14:40קונסרבטוריון משגב
250
חצוצרה 30 דק' -ליאור
0-0יום שני 13:00-20:00שלוחת עודד
333
חצוצרה 45 דק' -ליאור
0-0יום שני 13:00-20:00שלוחת עודד
500
כינור 45 דק' -רשל
0-0יום ראשון 13:00-20:00שלוחת עודד
0-0יום רביעי 13:00-20:00שלוחת עודד
510
אומנות שכניה א-ג
א-גיום שני 14:15-15:45שלוחת הר שכניה
265
כינור 60 דק' -רשל
0-0יום ראשון 13:00-20:00שלוחת עודד
0-0יום רביעי 13:00-20:00שלוחת עודד
670
כינור משגב 45 דק
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
כינור משגב 60 דק
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
670
מקהלת צעירים
א-ויום שני 15:30-16:30קונסרבטוריון משגב
155
סקסופון/קלרינט 30 -דרור
0-0יום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
כדורעף ד-ו גילון
ד-ויום ראשון 13:50-15:20שלוחת גילון
ד-ויום רביעי 13:50-15:20שלוחת גילון
310
סקסופון/קלרינט 30 -מנדל
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
סקסופון/קלרינט 45 -דרור
0-0יום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
סקסופון/קלרינט 45 -מנדל
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
פיתוח קול 30דק- שירי
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
פיתוח קול 30דק-רויטל
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
פיתוח קול 45דק- שירי
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
פיתוח קול 45דק-רויטל
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
פסנתר 30 דק' - אביבה
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
פסנתר 30 דק' - אורן
0-0יום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
פסנתר 30 דק' - דני
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
כדורשת מתחילות
160
פסנתר 30 דק' - ולה
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
פסנתר 45 דק' - אביבה
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
פסנתר 45 דק' - אורן
0-0יום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
פסנתר 45 דק' - דני
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
פסנתר 45 דק' - ולה
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
צ'לו 45 דק' -עפרה
0-0יום ראשון 13:00-20:00שלוחת עודד
510
צ'לו 45 דק -עפרה
0-0יום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
צ'לו 60 דק -עפרה
0-0יום ראשון 13:00-20:00שלוחת עודד
670
צמד גיטרות
0-0יום שני 15:00-19:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום חמישי 15:00-19:00קונסרבטוריון משגב
300
תופים 30 דק -אלכס
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
תופים 45 דק -אלכס
0-0יום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
תופים גילון 30 דקות
0-0יום רביעי 13:00-20:00שלוחת גילון
333
תופים גילון 45 דקות
0-0יום רביעי 13:00-20:00שלוחת גילון
500
תזמורת
0-0יום שישי 11:30-14:00קונסרבטוריון משגב
550
מתחילים אשחר
א-גיום חמישי 17:30-18:30בישוב
138
העשרה - קרמיקה א-ג
א-גיום שני 13:45-15:15חדר קרמיקה מפלס ארגמן
265
כדור סל - גילון א-ב - צהרון
א-ביום שלישי 13:45-14:30שלוחת גילון
120
כדור סל - מבוגרים שכניה
0-0יום שלישי 21:00-22:30אולם ספורט חדש משגב
150
מחול א לבון (בגילון)
0-0יום שלישי 14:45-15:30שלוחת הרכס
180
אקרובלאנס להורה וילד
4-7יום שני 17:00-18:00אולם ספורט חדש משגב
290
טניס - משגב א-ג קבוצה 1
א-גיום שלישי 14:30-15:15מגרש טניס משגב
א-גיום חמישי 14:30-15:15מגרש טניס משגב
240
אייקידו חד שבועי (מתאים לנשים ולגברים)
0-0יום שני 20:00-22:00אולם ספורט חדש משגב
160
דרורים
ה-ויום ראשון 13:50-15:20אולם מחול משתנה
ה-ויום רביעי 13:50-15:20אולם מחול משתנה
415
טריאתלון ילדים
ג-היום ראשון 15:00-17:00מרכז קהילתי משגב
ג-היום רביעי 15:15-17:00מרכז קהילתי משגב
350
קטקטים
ב-דיום ראשון 14:15-15:30יער משגב
ב-דיום חמישי 14:15-15:30יער משגב
290
כדור סל - משגב א-ב
א-ביום שלישי 13:45-14:30מגרש מקורה משגב
א-ביום חמישי 13:45-14:30מגרש מקורה משגב
243
כדור עף - ג-ה קט-עף משגב
ג-היום שני 14:30-15:20אולם ספורט מרכזי משגב
ג-היום רביעי 14:30-15:20אולם ספורט מרכזי משגב
240
מפגשי רעים - רגיל
0-0יום רביעי 17:00-20:30בית הנוער משגב
230
בייסבול א-ג גילון
א-גיום שני 13:45-14:45שלוחת גילון
א-גיום חמישי 13:45-14:45שלוחת גילון
220
בייסבול ד-ו גילון
ד-ויום שני 14:50-15:50שלוחת גילון
ד-ויום חמישי 14:50-15:50שלוחת גילון
220
א-ב משגב מתחילים
א-ביום ראשון 14:00-14:45אולם ספורט חדש משגב
א-ביום רביעי 14:00-14:45אולם ספורט חדש משגב
265
טניס - משגב א-ג קבוצה 2
א-גיום שני 14:30-15:15מגרש טניס משגב
א-גיום חמישי 14:15-15:00מגרש טניס משגב
240
טרום ב' 2010/11
0-0יום ראשון 14:15-15:20מגרש כדורגל משגב
0-0יום חמישי 14:15-15:20מגרש כדורגל משגב
410
אייקידו דו שבועי (מתאים לנשים ולגברים)
0-0יום שני 20:00-22:00אולם ספורט חדש משגב
0-0יום שישי 09:30-11:30אולם ספורט חדש משגב
220
העשרה - חוגי סיירות
ה-ייום רביעי 15:30-17:00בית הנוער משגב
275
סנוניות
ה-ויום ראשון 14:15-15:20אולם מחול משתנה
ה-ויום רביעי 17:00-18:30אולם מחול משתנה
375
טריאתלון עתודה
ה-זיום ראשון 14:15-15:00מרכז קהילתי משגב
ה-זיום שני 15:30-17:00מרכז קהילתי משגב
ה-זיום חמישי 15:10-17:00מרכז קהילתי משגב
550
כדור סל - משגב ג-ד
ג-דיום שלישי 14:30-15:30מגרש מקורה משגב
ג-דיום חמישי 14:30-15:30מגרש מקורה משגב
301
מפגשי רעים - מלא
0-0יום רביעי 17:00-20:30בית הנוער משגב
320
בייסבול ג-ו ילדים חלוץ
ג-ויום שלישי 15:30-17:00בישוב
160
ב-ג משגב
ב-גיום ראשון 14:45-15:45אולם ספורט חדש משגב
ב-גיום רביעי 14:45-15:45אולם ספורט חדש משגב
305
טניס - משגב ד-ו
ד-ויום שני 15:30-17:00מגרש טניס משגב
ד-ויום רביעי 15:30-17:00מגרש טניס משגב
330
טרום א 2009
0-0יום ראשון 14:15-15:20מגרש כדורגל משגב
0-0יום רביעי 15:30-17:00מגרש כדורגל משגב
0-0יום חמישי 14:15-15:20מגרש כדורגל משגב
510
אייקידו נוער
ו-טיום שני 20:00-20:50אולם ספורט חדש משגב
140
העשרה + - דרמה ד-ו
ד-ויום רביעי 15:30-17:00בית הנוער משגב
250
עפרונים
ה-ויום ראשון 17:00-18:30אולם מחול משתנה
ה-ויום רביעי 15:30-17:00אולם מחול משתנה
415
אפרוחים
ד-ויום ראשון 15:30-17:00יער משגב
ד-ויום רביעי 15:30-17:00יער משגב
371
טריאתלון נוער
ח-יביום שני 15:30-18:30מרכז קהילתי משגב
ח-יביום שלישי 17:00-20:00מרכז קהילתי משגב
ח-יביום חמישי 15:30-18:30מרכז קהילתי משגב
680
כדור סל - שכניה א-ב
א-ביום שלישי 13:30-14:15שלוחת הר שכניה
א-ביום חמישי 13:30-14:15שלוחת הר שכניה
243
בייסבול ג-ו ילדים חנתון
ג-ויום שלישי 15:30-17:00בישוב
160
ד-ו משגב
ד-ויום ראשון 15:45-17:00אולם ספורט חדש משגב
ד-ויום רביעי 15:45-17:00אולם ספורט חדש משגב
325
טניס - משגב ז-י
ז-ייום שני 14:00-15:15מגרש טניס משגב
ז-ייום חמישי 14:00-15:15מגרש טניס משגב
330
ילדים ג 2008
0-0יום ראשון 14:15-15:20מגרש כדורגל משגב
0-0יום שלישי 15:30-17:00מגרש כדורגל משגב
0-0יום חמישי 15:30-17:00מגרש כדורגל משגב
510
ג'ודו גן רקפת
0-0יום ראשון 16:30-17:15בישוב
160
העשרה - רובוטיקה א-ב
א-ביום חמישי 14:00-15:00בית הנוער משגב
160
אפרוחים
ז-חיום ראשון 15:30-17:00אולם מחול משתנה
ז-חיום רביעי 15:30-17:00אולם מחול משתנה
415
כדור סל - שכניה ג-ד
ג-דיום שלישי 14:15-15:15שלוחת הר שכניה
ג-דיום חמישי 14:15-15:15שלוחת הר שכניה
301
מורשת ד-ו
ד-ויום חמישי 14:30-16:00שלוחת מורשת
160
בייסבול ג-ו ילדים חרשים
ג-ויום שישי 08:30-10:00בישוב
160
משגב עתודה G.F.A
0-0יום ראשון 17:00-18:30אולם ספורט חדש משגב
0-0יום רביעי 17:00-18:30אולם ספורט חדש משגב
390
טניס - עתודה
ג-זיום שלישי 15:15-16:45מגרש טניס משגב
ג-זיום חמישי 15:15-16:45מגרש טניס משגב
350
ילדים ב 2007
0-0יום ראשון 15:30-17:00מגרש כדורגל משגב
0-0יום רביעי 15:30-17:00מגרש כדורגל משגב
0-0יום חמישי 15:30-17:00מגרש כדורגל משגב
510
שיפור סגנון 40
א-דיום ראשון 14:20-15:00בריכת משגב
א-דיום שני 14:20-15:00בריכת משגב
א-דיום רביעי 14:20-15:00בריכת משגב
350
העשרה - רובוטיקה ג-ד
ג-דיום ראשון 14:00-15:00בית הנוער משגב
160
אפרוחיות
ז-חיום ראשון 15:30-17:00אולם מחול משתנה
ז-חיום רביעי 17:00-18:30אולם מחול משתנה
415
ריצה נוער
ח-יביום שני 17:15-18:00מרכז קהילתי משגב
ח-יביום חמישי 17:00-18:00מרכז קהילתי משגב
250
כדור סל - מורשת גן - א
6-7יום שני 17:00-17:45שלוחת מורשת
6-7יום שלישי 15:45-16:30שלוחת מורשת
180
כדורעף ו-ח עודד
ו-חיום ראשון 17:00-18:30אולם ספורט מרכזי משגב
ו-חיום שלישי 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
ו-חיום רביעי 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
440
כדורעף ו משגב/שכניה
ו-ויום ראשון 14:00-15:30אולם ספורט מרכזי משגב
ו-ויום רביעי 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
310
בייסבול ג-ו ילדים יודפת
ג-ויום שני 16:45-18:15בישוב
160
התעמלות א-ב מתחילים גילון
א-ביום שני 14:00-14:45שלוחת גילון
א-ביום רביעי 14:00-14:45שלוחת גילון
265
טניס - מנוף גן חובה- ב
6-8יום ראשון 17:15-18:00בישוב
6-8יום רביעי 17:15-18:00בישוב
200
ילדים א 2006
0-0יום ראשון 15:30-17:00מגרש כדורגל משגב
0-0יום רביעי 14:10-15:20מגרש כדורגל משגב
0-0יום חמישי 15:30-17:00מגרש כדורגל משגב
510
ג'ודו א-ט
א-טיום ראשון 14:30-15:15סטודיו מועדון כפרי משגב
א-טיום רביעי 14:30-15:15סטודיו מועדון כפרי משגב
265
ג'ודו מתקדמים א-ט
א-טיום ראשון 15:15-16:30סטודיו מועדון כפרי משגב
א-טיום רביעי 15:15-16:30סטודיו מועדון כפרי משגב
340
העשרה - גילון רובוטיקה א-ב
א-ביום שלישי 13:45-14:45שלוחת גילון
160
שיפור סגנון 41
5-10יום ראשון 17:00-17:40בריכת משגב
5-10יום רביעי 17:00-17:40בריכת משגב
350
טריאתלון מבוגרים
0-0יום ראשון 20:45-22:00מרכז קהילתי משגב
0-0יום שלישי 06:00-07:00מרכז קהילתי משגב
0-0יום חמישי 06:00-07:00מרכז קהילתי משגב
360
כדור סל - מורשת ב-ג
ב-גיום שני 17:45-18:30שלוחת מורשת
ב-גיום שלישי 16:30-17:15שלוחת מורשת
180
בייסבול ג-ו ילדים כמון
ג-ויום ראשון 16:00-17:00שלוחת הר כמון
ג-ויום רביעי 16:00-17:00שלוחת הר כמון
180
התעמלות ב-ג גילון
ב-גיום שני 14:45-15:30שלוחת גילון
ב-גיום רביעי 14:45-15:30שלוחת גילון
265
טניס - מנוף ג-ד
ג-דיום ראשון 18:00-18:45בישוב
ג-דיום רביעי 18:00-18:45בישוב
200
נערים ג 2005
0-0יום ראשון 17:00-18:20מגרש כדורגל משגב
0-0יום רביעי 17:00-18:20מגרש כדורגל משגב
0-0יום חמישי 17:00-18:20מגרש כדורגל משגב
510
ג'יו ג'יטסו-חד שבועי
0-0יום ראשון 20:00-21:30אולם ספורט חדש משגב
160
העשרה - גילון רובוטיקה ג-ד
ג-דיום שלישי 14:45-15:45שלוחת גילון
160
שיפור סגנון 42
5-10יום ראשון 17:40-18:20בריכת משגב
5-10יום רביעי 17:40-18:20בריכת משגב
350
מתחילים משגב/שכניה
א-גיום שישי 09:30-10:30יער משגב
138
ריצה משגב
0-0יום שלישי 06:00-07:00מרכז קהילתי משגב
0-0יום חמישי 06:00-07:00מרכז קהילתי משגב
220
כדור סל - מורשת קטסל ב (ד-ו)
ד-ויום שני 18:30-20:00שלוחת מורשת
ד-ויום שלישי 17:15-18:45שלוחת מורשת
240
התעמלות ד-ו גילון
ד-ויום שני 15:30-16:30שלוחת גילון
ד-ויום רביעי 15:30-16:30שלוחת גילון
305
טניס - מנוף ה-ו
ה-ויום ראשון 18:45-19:30בישוב
ה-ויום רביעי 18:45-19:30בישוב
200
נערים ב 2004
0-0יום שני 17:00-18:20מגרש כדורגל משגב
0-0יום רביעי 17:00-18:20מגרש כדורגל משגב
0-0יום חמישי 17:00-18:20מגרש כדורגל משגב
510
ג'יו ג'יטסו-דו שבועי
0-0יום ראשון 20:00-21:30אולם ספורט חדש משגב
0-0יום רביעי 20:00-21:30אולם ספורט חדש משגב
220
שיפור סגנון 30
ה-יביום ראשון 16:55-17:40בריכת משגב
ה-יביום רביעי 16:55-17:40בריכת משגב
350
העשרה - שכניה רובוטיקה א
א-איום שני 13:35-14:35שלוחת הר שכניה
160
ריצה גילון
0-0יום שני 20:30-21:30בישוב
0-0יום רביעי 20:30-21:30בישוב
220
כדור סל - גילון א-ב
א-ביום ראשון 13:45-14:30שלוחת גילון
א-ביום שלישי 13:45-14:30שלוחת גילון
243
ז
ז-זיום ראשון 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
ז-זיום שלישי 13:30-15:00אולם ספורט מרכזי משגב
ז-זיום חמישי 13:30-15:00אולם ספורט מרכזי משגב
440
בייסבול ג-ו ילדים מנוף
ג-ויום שני 15:30-16:30בישוב
ג-ויום חמישי 15:30-16:30בישוב
220
התעמלות אפרוחים שכניה
5-6יום רביעי 16:30-17:15אולם ספורט שכניה
160
טניס - מצפה אביב א-ב
א-ביום ראשון 14:30-15:15בישוב
א-ביום רביעי 14:30-15:15בישוב
200
קראטה א-ג משגב
א-גיום שני 14:30-15:15סטודיו מועדון כפרי משגב
א-גיום חמישי 14:30-15:15סטודיו מועדון כפרי משגב
265
העשרה - שכניה רובוטיקה ב-ג
ב-גיום שני 14:45-15:45שלוחת הר שכניה
160
תמנון
ב-דיום ראשון 15:30-16:50בריכת משגב
ב-דיום חמישי 15:30-16:50בריכת משגב
440
נעורים
ט-ייום ראשון 17:00-18:30אולם מחול עליון
ט-ייום רביעי 17:00-20:00אולם מחול עליון
470
מתחילים יעד
א-גיום שישי 10:00-11:00בישוב
138
ריצה שכניה
0-0יום ראשון 20:30-21:30בישוב
0-0יום רביעי 20:30-21:30בישוב
220
כדור סל - גילון ג-ד
ג-דיום ראשון 14:30-15:30שלוחת גילון
ג-דיום שלישי 14:30-15:30שלוחת גילון
301
בייסבול ג-ו ילדים מצפה אביב
ג-ויום שישי 08:30-10:00מגרש בייסבול משגב
160
התעמלות שכניה א-ב מתחילים
א-ביום ראשון 13:45-14:30שלוחת הר שכניה
א-ביום רביעי 13:45-14:30שלוחת הר שכניה
265
טניס - מצפה אביב ג-ד
ג-דיום ראשון 15:15-16:00בישוב
ג-דיום רביעי 15:15-16:00בישוב
200
אריות ים
ד-ויום ראשון 15:30-16:50בריכת משגב
ד-ויום רביעי 15:30-16:50בריכת משגב
440
קראטה צבעוניות משגב
ג-יביום שני 15:30-17:00סטודיו מועדון כפרי משגב
ג-יביום חמישי 15:30-17:00סטודיו מועדון כפרי משגב
380
העשרה - מורשת רובוטיקה א-ג
א-גיום שני 16:15-17:15שלוחת מורשת
160
מתחילים גילון/צורית
א-גיום שישי 09:30-10:30שלוחת גילון
138
מתחילים יובלים
א-גיום שישי 12:00-13:00בישוב
138
ריצה נשים מורשת
0-0יום ראשון 19:00-20:00בישוב
0-0יום רביעי 19:00-20:00בישוב
220
כדור סל - גילון קטסל ב (ה-ו)
ה-ויום ראשון 15:15-16:45שלוחת גילון
ה-ויום חמישי 14:45-16:10שלוחת גילון
348
ח
ח-חיום ראשון 17:00-18:30אולם ספורט מרכזי משגב
ח-חיום שלישי 13:30-15:00אולם ספורט מרכזי משגב
ח-חיום חמישי 13:30-15:00אולם ספורט מרכזי משגב
440
ג-ו ילדים משגב
ג-ויום שני 14:15-15:15מגרש בייסבול משגב
ג-ויום רביעי 14:15-15:15מגרש בייסבול משגב
220
התעמלות שכניה ג-ה
ג-היום ראשון 14:30-15:30שלוחת הר שכניה
ג-היום רביעי 14:30-15:30שלוחת הר שכניה
305
טניס - מצפה אביב ה-ו
ה-ויום ראשון 16:00-16:45בישוב
ה-ויום רביעי 16:00-16:45בישוב
200
קראטה מתקדם כחולה+
ה-יביום שני 17:00-18:30אולם מחול אשכול פיס
ה-יביום חמישי 17:00-18:30אולם מחול אשכול פיס
380
סנפיר
ז-יביום ראשון 15:30-16:50בריכת משגב
ז-יביום שלישי 15:30-16:50בריכת משגב
440
ייצוגית
יא-יביום ראשון 18:30-21:30אולם מחול עליון
יא-יביום רביעי 20:00-21:30אולם מחול עליון
470
ALL MOUNTAIN
ז-יביום שלישי 15:30-17:00יער משגב
ז-יביום חמישי 15:30-17:00יער משגב
371
כדור סל - קטסל ספורט-סקילס משג
410
ט
ט-טיום ראשון 17:00-18:30אולם ספורט מרכזי משגב
ט-טיום שני 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
ט-טיום חמישי 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
540
נוער חטיבה עממי
ז-טיום שני 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
200
התעמלות שכניה G.F.A
0-0יום ראשון 15:30-17:00שלוחת הר שכניה
0-0יום רביעי 15:30-16:30שלוחת הר שכניה
325
טניס - יובלים א-ג
א-גיום שלישי 15:45-16:30בישוב
א-גיום חמישי 17:00-17:45בישוב
200
קראטה מבוגרים גילון
0-0יום שני 20:00-21:30שלוחת גילון
0-0יום חמישי 20:00-21:30שלוחת גילון
260
לימוד שחיה
5-8יום ראשון 18:30-19:00בריכת משגב
820
אביבים
0-0יום ראשון 21:30-23:59אולם מחול עליון
275
GRAVITY TEAM
ז-יביום שלישי 15:30-17:00יער משגב
ז-יביום חמישי 15:30-17:00יער משגב
ז-יביום שישי 09:30-11:45יער משגב
450
ריצה גברים מורשת
0-0יום שני 20:00-21:00בישוב
0-0יום חמישי 20:00-21:00בישוב
220
כדור סל - משגב/שכניה-קטסל ב'
ה-ויום שלישי 15:30-17:00מגרש מקורה משגב
ה-ויום חמישי 15:30-17:00מגרש מקורה משגב
348
נבחרת נערים ז-ט 1
ז-טיום ראשון 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
ז-טיום שלישי 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
ז-טיום חמישי 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
430
התעמלות מורשת אפרוחים
5-6יום ראשון 17:00-17:45שלוחת מורשת
160
טניס - יובלים ד-ו
ד-ויום שלישי 15:00-15:45בישוב
ד-ויום חמישי 17:45-18:30בישוב
200
טניס שולחן גילון ג+
ג-ויום שני 13:45-14:45שלוחת גילון
140
מאסטרס
20-99יום ראשון 20:15-21:45בריכת משגב
20-99יום רביעי 20:15-21:45בריכת משגב
150
נבחרת צעירה
ד-חיום ראשון 15:30-17:00יער משגב
ד-חיום רביעי 15:30-17:00יער משגב
ד-חיום שישי 09:00-10:30יער משגב
450
ריצה לוטם
0-0יום שלישי 20:00-21:00בישוב
150
נבחרת נערים ז-ט 2
ז-טיום שלישי 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
ז-טיום חמישי 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
320
התעמלות מורשת א-ב
א-ביום ראשון 15:00-15:45שלוחת מורשת
א-ביום רביעי 15:00-15:45שלוחת מורשת
205
טניס - גילון א-ג
א-גיום ראשון 13:45-14:30שלוחת גילון
א-גיום רביעי 13:45-14:30שלוחת גילון
240
נבחרת דולפין
ב-דיום ראשון 17:00-18:30בריכת משגב
ב-דיום שני 15:30-18:30בריכת משגב
ב-דיום חמישי 17:00-18:30בריכת משגב
660
נבחרת בוגרת
530
כדור סל - נוער לאומית
530
י-יב
י-יביום ראשון 18:00-20:00אולם ספורט מרכזי משגב
י-יביום שני 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
י-יביום חמישי 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
580
נבחרת נערים תיכון
י-יביום שני 15:30-17:00מגרש בייסבול משגב
י-יביום חמישי 15:30-17:00מגרש בייסבול משגב
380
התעמלות מורשת ג-ד
ג-דיום ראשון 15:45-16:45שלוחת מורשת
ג-דיום רביעי 15:45-16:45שלוחת מורשת
240
טניס - גילון ד-ו
ד-ויום ראשון 14:30-15:15שלוחת גילון
ד-ויום רביעי 14:30-15:15שלוחת גילון
240
נבחרת כריש
ד-ויום ראשון 15:30-18:20בריכת משגב
ד-ויום שני 15:30-18:20בריכת משגב
ד-ויום רביעי 15:30-18:20בריכת משגב
800
כדור סל - נוער ארצית
480
בוגרת
18-25יום שישי 13:15-15:30אולם מחול עליון
120
מצטיינים יסודי לואי
0-0יום שישי 12:00-13:30מגרש בייסבול משגב
100
התעמלות מורשת ה-ו
ה-ויום ראשון 16:45-17:45שלוחת מורשת
ה-ויום רביעי 16:45-17:45שלוחת מורשת
240
טניס - נבחרת ילדים
ד-זיום ראשון 15:30-17:00מגרש טניס משגב
ד-זיום רביעי 17:00-18:30מגרש טניס משגב
ד-זיום חמישי 15:00-16:30מגרש טניס משגב
600
נבחרת אורקה
ו-יביום ראשון 17:00-20:15בריכת משגב
ו-יביום שני 17:00-20:15בריכת משגב
ו-יביום שלישי 15:30-18:20בריכת משגב
980
ריצה טלאל
0-0יום שני 19:00-20:00בישוב
150
כדור סל - נערים ארצית 1
530
מצטיינים יניב
0-0יום שלישי 15:15-17:00מגרש בייסבול משגב
100
התעמלות קבוצת ז-יב
ו-יביום רביעי 19:00-20:00אולם ספורט מורשת
ו-יביום ראשון 19:00-20:00שלוחת מורשת
240
טניס - נבחרת נערים ונערות
ז-ייום ראשון 17:00-18:30מגרש טניס משגב
ז-ייום שני 17:00-18:30מגרש טניס משגב
ז-ייום חמישי 17:00-18:30מגרש טניס משגב
527
כדור סל - נערים מחוזית
530
סופטבול שכניה בנות
ג-ויום ראשון 14:15-15:15שלוחת הר שכניה
ג-ויום שלישי 14:15-15:15שלוחת הר שכניה
220
התעמלות מורשת מתקדמות
0-0יום ראשון 17:45-19:00שלוחת מורשת
0-0יום רביעי 17:45-19:00שלוחת מורשת
290
טניס - נבחרת נוער
ח-יביום שני 17:00-18:30מגרש טניס משגב
ח-יביום רביעי 17:00-18:30מגרש טניס משגב
ח-יביום חמישי 17:00-18:30מגרש טניס משגב
527
מבוגרים מסטרס
0-0יום שני 06:00-07:30יער משגב
0-0יום רביעי 06:00-07:30יער משגב
286
כדור סל - ילדים לאומית
530
סופטבול נערות ז-ט 1
ז-טיום ראשון 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
ז-טיום שלישי 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
ז-טיום חמישי 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
430
טניס - אקדמיה ילדים
800
מבוגרים אקספרט
0-0יום שני 06:00-07:30יער משגב
0-0יום רביעי 06:00-07:30יער משגב
286
נבחרת פס
480
כדור סל - ילדים א' מחוזית
530
סופטבול נערות ז-ט 2
ז-טיום שלישי 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
ז-טיום חמישי 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
320
טניס - אקדמיה נוער
1089
שחיה - שיפור סגנון כישורית
6-9יום שישי 12:00-15:00בריכת כישורית
6-9יום שלישי 16:00-19:00שלוחת הרכס
320
כביש מבוגרים מתחילים
0-0יום שבת 06:00-09:00מרכז קהילתי משגב
135
נבחרת פרמידות
550
כדור סל - ילדים ב'
530
סופטבול נערות י-יב
י-יביום ראשון 15:30-17:00מגרש בייסבול משגב
י-יביום רביעי 15:30-17:00מגרש בייסבול משגב
י-יביום שישי 08:30-10:30מגרש בייסבול משגב
430
טניס - אקדמיה נערים
935
שחיה - קורס לימוד בכישורית
5-8יום שלישי 15:00-19:00בריכת כישורית
5-8יום שישי 12:00-15:00שלוחת הרכס
820
כביש מבוגרים מתקדמים
0-0יום שבת 06:00-09:00מרכז קהילתי משגב
135
כדור סל - קטסל א'
ו-ויום שני 15:30-17:00מגרש מקורה משגב
ו-ויום רביעי 15:30-17:00מגרש מקורה משגב
450
כדורשת נערות ז-יב
ז-יביום שלישי 18:45-20:15אולם ספורט מורשת
160
סופטבול נשים
0-0יום שישי 08:30-10:00מגרש בייסבול משגב
150
טניס - טניס נשים
0-0יום רביעי 20:00-21:30מגרש טניס משגב
200
כדור סל - בוגרים ליגה ב'
0-0יום ראשון 21:00-22:30אולם ספורט חדש משגב
0-0יום רביעי 20:30-22:00אולם ספורט חדש משגב
סופטבול גברים
0-0יום שישי 10:00-11:30מגרש בייסבול משגב
500
טניס - מבוגרים מתחילים
0-0יום ראשון 20:00-21:30מגרש טניס משגב
200
בייסבול מבוגרים
0-0יום שישי 11:30-13:00מגרש בייסבול משגב
500
טניס - מבוגרים מתקדמים
0-0יום שלישי 20:00-21:30מגרש טניס משגב
200
טניס - מבוגרים מתקדם- נבחרת
0-0יום ראשון 20:00-21:30מגרש טניס משגב
200
כדור סל - נוער מחוזית
יא-יביום שני 19:00-21:00מגרש מקורה משגב
יא-יביום רביעי 20:00-21:30מגרש מקורה משגב
350
כדורעף גברים/נשים
0-0יום שני 21:00-23:15אולם ספורט מרכזי משגב
192
אימון אישי
900
  • החברה למתנסים
  • מועצה אזורית משגב
  • ניוזלטר החודש
    מתנסנט | חוגים