סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-9902322
inbalar@misgav.org.il
פקס: 04-9902393

חוגים

החוג
כיתה\גיל
ימים ושעות פעילות
מיקום
מחיר
מחול - גן משגב
0-0יום חמישי 17:15-18:00אולם מחול חדש
160
מחול - גן גילון
0-0יום שלישי 16:15-17:00גילון
160
נוער - מפגשי רעים-מסובסד
0-0יום רביעי 17:00-20:30בית הנוער משגב
30
אשחר - דרמה
ד-היום רביעי 17:30-18:30בישוב
200
גילון - אילוף כלבים
ד-היום שישי 09:45-10:45בישוב
200
הררית - אילוף כלבים
ד-היום שישי 08:30-09:30בישוב
200
טל אל - אילוף כלבים
ד-היום שישי 11:15-12:15בישוב
200
יודפת - קפוארה
ד-היום שישי 09:00-10:00בישוב
200
מכמנים - אילוף כלבים
ד-היום שישי 11:20-12:20בישוב
200
שכניה/קורנית - א.כלבים
ד-היום שישי 11:00-12:00בישוב
200
שחיה - כישורית רמה 1
5-10יום שלישי 15:00-19:00בריכת כישורית
5-10יום שישי 12:00-15:00בריכת כישורית
830
שחיה - כישורית רמה 2
5-10יום שלישי 15:00-19:00בריכת כישורית
5-10יום שישי 12:00-15:00בריכת כישורית
830
שחיה - משגב לימוד רמה 1
5-8יום ראשון 16:00-19:00בריכת משגב
5-8יום רביעי 16:00-19:00בריכת משגב
850
שחיה - משגב לימוד רמה 2
5-8יום ראשון 16:00-19:00בריכת משגב
5-8יום רביעי 16:00-19:00בריכת משגב
850
שחיה - משגב לימוד רמה 3
5-8יום ראשון 16:00-19:00בריכת משגב
5-8יום רביעי 16:00-19:00בריכת משגב
850
בייסבול - תגבור מצטיינים
0-0יום שלישי 15:30-17:00מגרש בייסבול משגב
100
אייקידו נערים
ו-טיום שני 20:00-20:50אולם ספורט חדש משגב
140
רובוטיקה א-ב
א-ביום חמישי 14:00-15:00בית הנוער משגב
160
שכניה רובוטיקה א-ב
א-ביום שני 13:35-14:35שלוחת הר שכניה
160
אשחר - קונג פו
ד-היום חמישי 18:00-19:00בישוב
200
יובלים - אופניים
ד-היום שישי 11:00-12:00בישוב
200
בייסבול - חרשים - ילדים
ג-זיום שני 17:15-18:45בישוב
150
FLL 2019 - א 15:20
ז-חיום ראשון 15:20-17:00אשכול פיס
3000
FLL 2019 - ב 15:20
ז-חיום שני 15:20-17:00אשכול פיס
3000
FLL 2019 - ב 17:00
ז-חיום שני 17:00-18:30אשכול פיס
3000
העצמה וכלבנות משגב
א-גיום רביעי 14:15-15:14בית הנוער משגב
720
העצמה וכלבנות שכניה
א-גיום רביעי 16:00-17:00שלוחת הר שכניה
720
מצפה אבי"ב - סיירות
0-0יום שישי 09:00-10:00בישוב
200
מחול - ב' שכניה
0-0יום שני 14:30-15:15אולם מחול תחתון
0-0יום חמישי 14:30-15:15אולם מחול תחתון
295
מוסיקה - הרכב רוח טובה
0-0יום רביעי 20:00-21:30קונסרבטוריון משגב
210
מוסיקה - ביג בנד משגב
0-0יום שלישי 20:00-21:30קונסרבטוריון משגב
195
מוסיקה - החברים של ז'ובים
0-0יום ראשון 20:00-21:30קונסרבטוריון משגב
195
גיטרה 30 דק' - דניאל
ג-ויום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
גיטרה 30 דק' - יורי
ג-ויום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
גיטרה 45 דק' - דניאל
ג-יביום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
גיטרה 45 דק' - יורי
ג-יביום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
גיטרה 45 דק' - משה
ג-יביום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-יביום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-יביום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
גיטרה 45 דק' - ניר
ג-יביום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-יביום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
גיטרה בס 45 דק' -רני
ג-יביום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
סקסופון/קלר 30 - דרור
ג-ויום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-ויום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
סקסופון/קלר 30 - מנדל
ג-ויום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
סקסופון/קלר 45 - דרור
ג-יביום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-יביום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
סקסופון/קלר 45 - מנדל
ג-יביום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
פיתוח קול 30 דק' - טל
ג-ויום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
פיתוח קול 30 דק' - שירי
ג-ויום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
פיתוח קול 30 דק - רויטל
ג-ויום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-ויום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
פיתוח קול 45 דק' - טל
ג-יביום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
פיתוח קול 45 דק' - שירי
ג-יביום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
פיתוח קול 45 דק' - רויטל
ג-יביום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-יביום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
פסנתר 30 דק' - אביבה
ג-ויום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-ויום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-ויום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
פסנתר 30 דק' - אורן
ג-ויום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
פסנתר 30 דק' - דני
ג-ויום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-ויום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-ויום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
יסעור - כיתות ה'-ו'
ה-ויום חמישי 15:30-17:00בישוב
190
פסנתר 30 דק' - ולה
ג-ויום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-ויום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
הרכבי ג'אז מבוגרים
0-0יום רביעי 20:00-21:30קונסרבטוריון משגב
195
פסנתר 45 דק' - אביבה
ג-יביום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-יביום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-יביום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
צמד גיטרות
0-0יום שני 15:00-19:00קונסרבטוריון משגב
0-0יום חמישי 15:00-19:00קונסרבטוריון משגב
300
פסנתר 45 דק' - אורן
ג-יביום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
פסנתר 45 דק' - דני
ג-יביום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-יביום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-יביום חמישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
פסנתר 45 דק' - ולה
ג-יביום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-יביום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
מחול - א' משגב
0-0יום רביעי 14:30-15:15אולם מחול כחול
180
מחול - א' שכניה
0-0יום חמישי 13:45-14:30שלוחת הר שכניה
180
מחול - א' גילון
0-0יום שלישי 13:50-14:35גילון
180
מחול - ב' משגב + שכניה
0-0יום שני 14:30-15:15אולם מחול תחתון
0-0יום רביעי 14:30-15:15אולם מחול תחתון
295
מחול - ב'-ג' גילון
0-0יום שלישי 14:45-16:10גילון
295
מחול - ג' 2 משגב + עודד
0-0יום שני 14:30-15:20אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 14:30-15:20אולם מחול משתנה
295
מחול - ג' 1 שכניה+גליל+מעל"צ
0-0יום ראשון 14:30-15:20אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 14:30-15:20אולם מחול משתנה
295
חליל צד 30 דק' - עינת
ג-ויום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
חליל צד 30 דק' - רעות
ג-ויום שלישי 13:00-20:00בית ספר עודד
333
מחול - ד'
0-0יום ראשון 15:30-17:00אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 15:30-17:00אולם מחול משתנה
420
חליל צד 45 דק' - עינת
ג-יביום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
מחול - ה' 1
0-0יום רביעי 15:30-17:00אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 15:30-17:00אולם מחול משתנה
420
חליל צד 45 דק' - רעות
ג-יביום שלישי 13:00-20:00בית ספר עודד
500
מחול - ה' 2
0-0יום רביעי 17:00-18:30אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 15:30-17:00אולם מחול משתנה
420
חלילית בקבוצה
א-גיום ראשון 13:40-14:40קונסרבטוריון משגב
250
מחול - ה' מתחילות
0-0יום רביעי 17:00-18:30אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 15:30-17:00אולם מחול משתנה
420
חצוצרה 30 דק' - ליאור
ג-ויום שני 13:00-20:00בית ספר עודד
333
מחול - ו'
0-0יום שני 15:30-17:00אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 17:00-18:30אולם מחול משתנה
420
גיטרה קבוצתי - דניאל
א-גיום רביעי 15:30-16:30קונסרבטוריון משגב
250
חצוצרה 45 דק' - ליאור
ג-יביום שני 13:00-20:00בית ספר עודד
500
מחול - ו' מתחילות
0-0יום רביעי 15:30-17:00אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 15:30-17:00אולם מחול משתנה
420
מקהלת צעירים
א-ויום שני 15:30-16:30קונסרבטוריון משגב
155
כינור 45 דק' - רשל
ג-יביום ראשון 13:00-20:00בית ספר עודד
ג-יביום רביעי 13:00-20:00בית ספר עודד
510
מחול - ז' ח' ט' מתחילות
0-0יום שני 15:30-18:30אולם מחול משתנה
0-0יום שלישי 13:50-17:00אולם מחול משתנה
595
בלט קלאסי - בוגרות
0-0יום חמישי 17:00-18:30אולם מחול כחול
200
כינור 60 דק' - רשל
ג-יביום ראשון 13:00-20:00בית ספר עודד
ג-יביום רביעי 13:00-20:00בית ספר עודד
670
מחול - ז' חלקי
0-0יום שני 15:30-17:00אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 13:50-15:20אולם מחול משתנה
420
כינור משגב 30 - יוליה
ג-ויום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
מחול - ז' מסלול מלא
0-0יום שני 13:50-15:20אולם מחול משתנה
0-0יום שני 15:30-17:00אולם מחול משתנה
0-0יום שלישי 13:50-15:20אולם מחול משתנה
595
מחול מודרני נשים
0-0יום חמישי 18:40-20:00אולם מחול עליון
200
כמון - וידאו
ד-היום שישי 10:30-11:30בישוב
200
שישי ים - חד פעמי
80
כינור משגב 45 - יוליה
ג-יביום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
מחול - ח'
595
מחול נשים 50+
0-0יום שלישי 17:15-18:15אולם מחול תחתון
140
לבון-צילום/סיירות
ד-היום שישי 10:00-11:00בישוב
200
צ'לו 45 דק' - עפרה
ג-יביום שלישי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
מחול - ח' היפ הופ
0-0יום שני 17:00-18:30אולם מחול כחול
305
מורן-סיירות/קרקסאות
ד-היום שישי 10:30-11:30בישוב
200
צ'לו 45 דק' - עפרה
ג-יביום ראשון 13:00-20:00בית ספר עודד
510
מחול - ח' חלקי
0-0יום שלישי 15:30-17:00אולם מחול משתנה
0-0יום חמישי 13:50-15:20אולם מחול משתנה
420
מורשת - סיירות
ד-היום חמישי 16:00-17:00בישוב
200
צ'לו 60 דק' - עפרה
ג-יביום ראשון 13:00-20:00בית ספר עודד
670
מחול - ט' היפ הופ
0-0יום שני 18:30-20:00אולם מחול עליון
305
צורית אילוף/היפ הופ
ד-היום שישי 08:30-09:30בישוב
200
תופים 30 דק' - אדם
ג-ויום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
מחול - ט' טרום מגמה
660
שורשים אילוף/צילום
ד-היום שישי 08:30-09:30בישוב
200
תופים 30 דק' - אלכס
א-דיום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
א-דיום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
379
מחול - ט' מסלול מלא
595
תופים 45 דק' - אדם
ג-יביום שני 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
מחול - י'-יב' 2 שיעורים
420
תופים 45 דק' - אלכס
ג-יביום ראשון 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
ג-יביום רביעי 13:00-20:00קונסרבטוריון משגב
555
מחול - י'-יב' 3 שיעורים
530
תופים גילון 30 דקות
א-ויום שני 13:00-20:00גילון
א-ויום רביעי 13:00-20:00גילון
333
מחול - י'-יב' היפ הופ
0-0יום שלישי 15:30-17:00אולם מחול עליון
305
תופים גילון 45 דקות
א-יביום שני 13:00-20:00גילון
א-יביום רביעי 13:00-20:00גילון
500
מחול - י'-יב' שיעור 1
305
תופים יובלים 30 דקות
א-ויום חמישי 13:00-20:00יובלים
333
מחול - י' מגמה
715
תופים יובלים 45 דקות
א-יביום חמישי 13:00-20:00יובלים
500
מחול - יא' מגמה
715
מחול - יב' מגמה
815
אבטליון - קונג פו
ד-היום שישי 08:00-09:00בישוב
200
אבטליון - אומנות
ד-היום שישי 10:30-11:30בישוב
200
אשחר - קרקסאות
ד-היום חמישי 16:00-17:00בישוב
200
גילון - רובוטיקה
ד-היום שישי 09:00-10:00בישוב
200
גילון - קרקסאות
ד-היום שישי 08:45-09:45בישוב
200
הררית - אומנות
ד-היום שישי 09:00-10:00בישוב
200
חלוץ - אילוף כלבים
ד-היום שישי 11:00-12:00בישוב
200
חלוץ - אומנויות לחימה
ד-היום שישי 10:00-11:00בישוב
200
חרשים - קונג פו
ד-היום שישי 11:30-12:30בישוב
200
טל אל - צילום
ד-היום שישי 09:00-10:00בישוב
200
טל אל - קומיקס
ד-היום שישי 10:00-11:00בישוב
200
יובלים - היפ-הופ
ד-היום שישי 11:10-12:10בישוב
200
יובלים - אומנות
ד-היום שישי 12:00-13:00בישוב
200
יובלים - קרקסאות
ד-היום שישי 09:00-10:00בישוב
200
יעד - צילום
ד-היום שישי 09:00-10:00בישוב
200
יעד - בייסבול
ד-היום שישי 10:00-11:00בישוב
200
לבון - סיירות/צילום
ד-היום שישי 08:30-09:30בישוב
200
לוטם - קרקסאות
ד-היום שישי 12:00-13:00בישוב
200
לוטם - סיירות
ד-היום שישי 12:00-13:00בישוב
200
מורן - קרקסאות/סירות
ד-היום שישי 10:30-11:30בישוב
200
מורשת - זומבה
ד-היום ראשון 17:30-18:30בישוב
200
מורשת - רובוטיקה
ד-היום ראשון 16:00-17:00בישוב
200
מורשת - רובוטיקה 2
ד-היום ראשון 17:00-18:00בישוב
200
מורשת - אומנות
ד-היום שישי 12:15-13:15בישוב
200
מכמנים - וידאו
ד-היום שישי 08:30-10:00בישוב
200
מנוף - סיירות
ד-היום שישי 10:30-11:30בישוב
200
מנוף - אילוף כלבים
ד-היום שישי 11:20-12:20בישוב
200
מעלה צביה - הטבע שלי
ד-היום שישי 09:00-10:30בישוב
200
ג'ודו גן רקפת
0-0יום ראשון 16:30-17:15בישוב
160
מצפה אבי"ב - היפ הופ
ד-היום שישי 08:30-09:30בישוב
200
מצפה אבי"ב - בייסבול
ד-היום שישי 08:30-09:30בישוב
200
עצמון - בייסבול
ד-היום שישי 11:15-12:15בישוב
200
עצמון - צילום
ד-היום שישי 10:20-11:20בישוב
200
ג'ודו שכניה א-ו
א-ויום שלישי 14:00-14:45בישוב
190
עצמון - קרקסאות
ד-היום שישי 10:30-11:30בישוב
200
עצמון - סיירות
ד-היום שישי 12:00-13:00בישוב
200
צורית - רובוטיקה
ד-היום שישי 10:30-11:30בישוב
200
צורית - היפ הופ/אילוף
ד-היום שישי 08:30-09:30בישוב
200
רקפת - היפ הופ
ד-היום שישי 09:50-10:50בישוב
200
רקפת - קרקסאות
ד-היום שישי 11:45-12:45בישוב
200
שורשים - צילום/אילוף
ד-היום שישי 11:40-12:40בישוב
200
שכניה/קורנית - א.לחימה
ד-היום שישי 09:00-10:00בישוב
200
שכניה/קורנית - אומנות
ד-היום שישי 10:45-11:45בישוב
200
שכניה/קורנית - רובוטיקה
ד-היום שישי 09:00-10:00בישוב
200
שכניה/קורנית - רובוטי2
ד-היום שישי 10:00-11:00בישוב
200
תובל-פלך - סיירות
ד-היום שני 16:00-17:00בישוב
200
אומנות משגב א-ג
א-גיום ראשון 13:45-15:15בית הנוער משגב
265
אומנות שכניה א-ג
א-גיום שלישי 13:45-15:15שלוחת הר שכניה
265
גילון רובוטיקה א-ב
א-ביום שלישי 14:00-15:00אולם ספורט גילון
160
גילון רובוטיקה ג-ד
ג-דיום שלישי 15:00-16:00אולם ספורט גילון
160
חוג חלל - בראודה ד
ד-דיום ראשון 17:15-18:30בית הנוער משגב
160
חוג חלל - בראודה ה-ו
ה-ויום ראשון 17:15-18:30בית הנוער משגב
160
חוגי סיירות
ה-ייום רביעי 15:30-17:00בית הנוער משגב
265
מבוכים ודרקונים
ג-ויום רביעי 15:30-17:00בית הנוער משגב
250
מורשת רובוטיקה א-ג
א-גיום שני 16:15-17:15אולם ספורט מורשת
160
סדנת קדרות ופיסול
0-0יום שני 17:30-20:00חדר קרמיקה
485
סדנת קרמיקה (ללא חומרים)
0-0יום ראשון 17:30-20:00חדר קרמיקה
200
פימו גילון - גן
5-6יום ראשון 16:15-17:15בית ספר גילון
155
פימו גילון - א-ו
א-ויום ראשון 14:00-15:30בית ספר גילון
265
פימו משגב א-ד
א-דיום שני 13:45-15:15חדר אומנות בית הנוער
265
פימו שכניה ג-ו
ג-ויום שני 17:15-18:45שלוחת הר שכניה
265
פימו שכניה גן חובה-ב
5-8יום שני 16:15-17:15שלוחת הר שכניה
155
חבורת זמר - קולות משגב
0-0יום רביעי 20:00-21:30יובלים
230
קורס חוקרים צעירים
ה-ויום חמישי 15:30-17:00בית הנוער משגב
160
חבורת זמר - שיר בהר
230
קורס מבוא לרפואה
ד-דיום חמישי 15:30-17:00בית הנוער משגב
160
הרכבי חטיבה
195
קרמיקה א-ג
א-גיום שני 13:45-15:15חדר קרמיקה מפלס ארגמן
265
מגמת מוסיקה
250
קרמיקה ג-ו
ג-ויום שני 15:30-17:00חדר קרמיקה מפלס ארגמן
265
מקהלת משגב הגליל
180
רובוטיקה ג-ד
ג-דיום ראשון 14:00-15:00בית הנוער משגב
160
שכניה רובוטיקה ג-ד
ג-דיום שני 14:40-15:40שלוחת הר שכניה
160
דרמה ד-ו
ד-ויום רביעי 15:30-17:00בית הנוער משגב
250
דרמה ז ומעלה
ז-יביום רביעי 17:00-18:30בית הנוער משגב
250
סדנאות משגב
ד-היום ראשון 13:50-15:20אולם מחול עליון
275
אייקידו דו שבועי
0-0יום שני 20:30-22:00אולם ספורט חדש משגב
0-0יום שישי 09:30-11:30אולם ספורט חדש משגב
220
טריאתלון נוער
ח-יביום שני 15:30-18:20מרכז קהילתי משגב
ח-יביום שלישי 15:30-16:30מרכז קהילתי משגב
ח-יביום חמישי 15:10-18:00מרכז קהילתי משגב
630
משגב א-ב
א-ביום שלישי 14:00-14:45אולם ספורט חדש משגב
א-ביום חמישי 14:00-14:45אולם ספורט חדש משגב
243
התעמלות - משגב א-ב
א-ביום ראשון 14:00-14:45אולם ספורט חדש משגב
א-ביום רביעי 14:00-14:45אולם ספורט חדש משגב
257
טניס - מנוף גן חובה- ב
6-8יום שני 17:00-17:45בישוב
6-8יום רביעי 17:15-18:00בישוב
190
כדור עף - משגב קט-עף ג-ד
ג-דיום שני 14:00-15:00אולם ספורט מרכזי משגב
ג-דיום רביעי 14:00-15:00אולם ספורט מרכזי משגב
240
בייסבול - גילון - בנות
ג-ויום שני 14:20-15:15בית ספר גילון
ג-ויום חמישי 14:20-15:15בית ספר גילון
200
כדורגל - טרום ב' 2009/10
ג-דיום ראשון 14:15-15:20מגרש כדורגל משגב
ג-דיום רביעי 14:15-15:20מגרש כדורגל משגב
ג-דיום חמישי 14:15-15:20מגרש כדורגל משגב
480
אייקידו חד שבועי
0-0יום שני 20:30-22:00אולם ספורט חדש משגב
160
טריאתלון עתודה
ה-זיום ראשון 14:15-15:00מרכז קהילתי משגב
ה-זיום שני 15:30-17:00מרכז קהילתי משגב
ה-זיום חמישי 15:10-17:00מרכז קהילתי משגב
560
קטקטים
ב-דיום ראשון 14:15-15:30יער משגב
ב-דיום שלישי 15:30-17:00יער משגב
310
משגב ג-ד
ג-דיום שלישי 14:45-15:45אולם ספורט חדש משגב
ג-דיום חמישי 14:45-15:45אולם ספורט חדש משגב
301
התעמלות - משגב ב-ג
ב-גיום ראשון 14:45-15:45אולם ספורט חדש משגב
ב-גיום רביעי 14:45-15:45אולם ספורט חדש משגב
298
טניס - מנוף ג-ד
ג-דיום שני 17:45-18:30בישוב
ג-דיום רביעי 18:00-18:45בישוב
190
כדור עף - גילון קט-עף ג-ד
ג-דיום ראשון 14:50-15:50אולם ספורט גילון
ג-דיום רביעי 13:45-14:45אולם ספורט גילון
240
בייסבול - גילון - בנים
ג-ויום ראשון 17:15-18:15גילון
ג-ויום רביעי 17:15-18:15גילון
200
כדורגל - טרום א 2008
ה-היום ראשון 14:15-15:20מגרש כדורגל משגב
ה-היום שני 15:30-17:00מגרש כדורגל משגב
ה-היום חמישי 15:30-17:00מגרש כדורגל משגב
510
סדנאות אחר
ד-היום ראשון 15:30-17:00אולם מחול כחול
275
ג'יו ג'יטסו - דו שבועי
0-0יום ראשון 20:00-21:30אולם ספורט חדש משגב
0-0יום רביעי 20:00-21:30אולם ספורט חדש משגב
220
אפרוחים
ד-ויום ראשון 15:30-17:00יער משגב
ד-ויום רביעי 15:30-17:00יער משגב
371
טריאתלון ילדים
ג-היום ראשון 15:00-17:00מרכז קהילתי משגב
ג-היום רביעי 15:15-17:00מרכז קהילתי משגב
350
שכניה א-ב
א-ביום שלישי 13:30-14:15אולם ספורט שכניה
א-ביום חמישי 13:30-14:15אולם ספורט שכניה
243
התעמלות - משגב ד-ו
ד-ויום ראשון 15:45-17:00אולם ספורט חדש משגב
ד-ויום רביעי 15:45-17:00אולם ספורט חדש משגב
320
טניס - מנוף ה-ז
ה-זיום שני 18:30-19:15בישוב
ה-זיום רביעי 18:45-19:30בישוב
190
בייסבול - יסודי משגב - בנים
ג-ויום שני 14:20-15:15מגרש בייסבול משגב
ג-ויום רביעי 14:20-15:15מגרש בייסבול משגב
200
ניצניות
ו-זיום ראשון 15:30-17:00אולם מחול משתנה
ו-זיום רביעי 17:00-18:30אולם מחול משתנה
415
כדורגל - ילדים ג 2007
ו-ויום ראשון 14:15-15:20מגרש כדורגל משגב
ו-ויום שלישי 15:30-17:00מגרש כדורגל משגב
ו-ויום חמישי 15:30-17:00מגרש כדורגל משגב
510
עפרונים
ו-זיום ראשון 17:00-18:30אולם מחול משתנה
ו-זיום רביעי 15:30-17:00אולם מחול משתנה
415
ג'יו ג'יטסו - חד שבועי
0-0יום ראשון 20:00-21:30אולם ספורט חדש משגב
160
עתודה
ה-ויום ראשון 15:30-17:00יער משגב
ה-ויום רביעי 15:30-17:00יער משגב
371
שכניה ג-ד
ג-דיום שלישי 14:30-15:30אולם ספורט שכניה
ג-דיום חמישי 14:30-15:30אולם ספורט שכניה
301
התעמלות - משגב אפרוחים
5-6יום שני 17:15-18:00אולם ספורט חדש משגב
160
טניס - כמון א-ד
א-דיום שני 16:45-17:30בישוב
א-דיום רביעי 16:45-17:30בישוב
190
כדור עף - משגב ה-ו
ה-ויום ראשון 14:00-15:30אולם ספורט מרכזי משגב
ה-ויום רביעי 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
310
בייסבול - יסודי משגב - בנות
ג-ויום שני 14:20-15:15מגרש בייסבול משגב
ג-ויום רביעי 14:20-15:15מגרש בייסבול משגב
200
כדורגל - ילדים ב 2006
ז-זיום ראשון 15:30-17:00מגרש כדורגל משגב
ז-זיום רביעי 15:30-17:00מגרש כדורגל משגב
ז-זיום חמישי 17:00-18:20מגרש כדורגל משגב
510
ALL MOUNTAIN
ז-יביום שלישי 15:30-17:00יער משגב
ז-יביום חמישי 15:30-17:00יער משגב
371
טניס שולחן מורשת ה-ט
ה-טיום חמישי 18:30-19:30אולם ספורט מורשת
124
מורשת א-ב
א-ביום שלישי 15:30-16:15אולם ספורט מורשת
א-ביום חמישי 15:30-16:15אולם ספורט מורשת
180
התעמלות - משגב עתודה G.F.A
0-0יום ראשון 17:00-18:30אולם ספורט חדש משגב
0-0יום רביעי 17:00-18:30אולם ספורט חדש משגב
380
טניס - גילון א-ב
א-ביום ראשון 13:45-14:30בית ספר גילון
א-ביום רביעי 13:45-14:30בית ספר גילון
240
כדור עף - שכניה ה-ו
ה-ויום ראשון 16:45-18:15אולם ספורט שכניה
ה-ויום חמישי 16:45-18:15אולם ספורט שכניה
270
בייסבול - שורשים - בנים
ג-ויום ראשון 15:30-16:30בישוב
ג-ויום רביעי 15:30-16:30בישוב
200
דרורים
ו-זיום ראשון 13:50-15:20אולם מחול כחול
ו-זיום רביעי 15:30-17:00אולם מחול כחול
415
כדורגל - ילדים א 2005
ח-חיום ראשון 17:00-18:20מגרש כדורגל משגב
ח-חיום רביעי 17:00-18:20מגרש כדורגל משגב
ח-חיום חמישי 17:00-18:20מגרש כדורגל משגב
510
כדורגל - נערים ג 2004
ט-טיום ראשון 17:00-18:20מגרש כדורגל משגב
ט-טיום שני 17:00-18:20מגרש כדורגל משגב
ט-טיום רביעי 17:00-18:20מגרש כדורגל משגב
510
טניס שולחן מורשת מבוגרים
0-0יום חמישי 19:30-21:00אולם ספורט מורשת
140
טריאתלון מבוגרים
0-0יום ראשון 20:45-22:00מרכז קהילתי משגב
0-0יום שלישי 06:00-07:00מרכז קהילתי משגב
0-0יום חמישי 06:00-07:00מרכז קהילתי משגב
360
מתחילים שכניה
א-גיום שישי 08:30-09:30בישוב
138
מורשת ג-ד
ג-דיום שלישי 16:15-17:00אולם ספורט מורשת
ג-דיום חמישי 16:15-17:00אולם ספורט מורשת
180
התעמלות - גילון אפרוחים
160
טניס - גילון ג-ד
ג-דיום ראשון 14:30-15:15בית ספר גילון
ג-דיום רביעי 14:30-15:15בית ספר גילון
240
כדור עף - גילון ה-ו
ה-ויום ראשון 13:45-15:15אולם ספורט גילון
ה-ויום רביעי 13:45-15:15אולם ספורט גילון
310
בייסבול - שורשים - בנות
200
נעורים
ח-טיום ראשון 15:30-17:00אולם מחול עליון
ח-טיום רביעי 15:30-18:30אולם מחול עליון
470
טניס שולחן גילון ג+
ג-ויום שני 13:45-14:45בית ספר גילון
140
מתחילים משגב
א-גיום שישי 10:00-11:00יער משגב
138
מורשת ה-ו
ה-ויום שלישי 17:00-18:30אולם ספורט מורשת
ה-ויום חמישי 17:00-18:30אולם ספורט מורשת
240
ריצה משגב
0-0יום שלישי 06:00-07:00מרכז קהילתי משגב
0-0יום חמישי 06:00-07:00מרכז קהילתי משגב
180
התעמלות - גילון א-ב
א-ביום שני 14:00-14:45אולם ספורט גילון
א-ביום רביעי 14:00-14:45אולם ספורט גילון
257
טניס - משגב א-ג
א-גיום ראשון 14:15-15:00מגרש טניס משגב
א-גיום חמישי 14:30-15:15מגרש טניס משגב
240
כדור עף - מורשת ד-ו
ד-ויום חמישי 14:30-15:30אולם ספורט מורשת
160
בייסבול - שכניה - בנות
ג-ויום ראשון 14:20-15:15בישוב
ג-ויום שלישי 14:20-15:15בישוב
200
קראטה א-ג משגב
א-גיום שני 14:30-15:15סטודיו מועדון כפרי משגב
א-גיום חמישי 14:30-15:15סטודיו מועדון כפרי משגב
265
מתחילים טלאל
א-גיום שישי 08:00-09:00בישוב
138
גילון א-ב
א-ביום ראשון 13:45-14:30אולם ספורט גילון
א-ביום חמישי 13:45-14:30אולם ספורט גילון
243
ריצה גילון
0-0יום שני 20:30-21:30בישוב
0-0יום רביעי 20:30-21:30בישוב
180
התעמלות - גילון ב-ג
ב-גיום שני 14:45-15:45אולם ספורט גילון
ב-גיום רביעי 14:45-15:45אולם ספורט גילון
298
טניס - משגב ד-ו
ד-ויום שני 15:00-16:30מגרש טניס משגב
ד-ויום חמישי 15:30-17:00מגרש טניס משגב
330
כדור עף - כיתות ז
ז-זיום ראשון 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
ז-זיום שלישי 13:30-15:00אולם ספורט מרכזי משגב
ז-זיום חמישי 13:30-15:00אולם ספורט מרכזי משגב
440
בייסבול - הר חלוץ - ילדים
ג-ויום שלישי 15:30-17:00בישוב
150
ייצוגית
י-יביום ראשון 18:30-21:30אולם מחול עליון
י-יביום רביעי 18:30-21:30אולם מחול עליון
470
קראטה צבעוניות משגב
ג-יביום שני 15:30-17:00סטודיו מועדון כפרי משגב
ג-יביום חמישי 15:30-17:00סטודיו מועדון כפרי משגב
380
מתחילים כמון
א-גיום שישי 11:00-12:00בישוב
138
גילון ג
ג-גיום ראשון 14:45-15:45אולם ספורט גילון
ג-גיום שלישי 13:45-14:45אולם ספורט גילון
301
ריצה שכניה
0-0יום ראשון 20:30-21:30בישוב
0-0יום רביעי 20:30-21:30בישוב
180
התעמלות - גילון ד-ו
ד-ויום שני 15:45-16:45אולם ספורט גילון
ד-ויום רביעי 15:45-16:45אולם ספורט גילון
298
טניס - משגב ז-י 1
ז-ייום שני 15:30-17:00מגרש טניס משגב
ז-ייום חמישי 14:30-16:00מגרש טניס משגב
330
כדור עף - כיתות ו- ח עודד
ו-חיום ראשון 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
ו-חיום שלישי 13:30-15:00אולם ספורט מרכזי משגב
ו-חיום רביעי 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
440
בייסבול - יודפת - ילדים
ב-ויום חמישי 16:30-18:00בישוב
150
מבוגרים
0-0יום ראשון 21:30-23:59אולם מחול עליון
275
קראטה מתקדם כחולה+
ה-יביום שני 17:00-18:30אולם מחול אשכול פיס
ה-יביום חמישי 17:00-18:30אולם מחול אשכול פיס
380
מתחילים גילון
א-גיום שישי 09:30-10:30בישוב
138
גילון ד-ה
ד-היום שלישי 14:45-15:45אולם ספורט גילון
ד-היום חמישי 14:45-15:45אולם ספורט גילון
348
ריצה מורשת
0-0יום ראשון 19:00-20:00בישוב
0-0יום רביעי 19:00-20:00בישוב
180
התעמלות - שכניה אפרוחים
5-6יום רביעי 17:15-18:00אולם ספורט שכניה
160
טניס - משגב ז-י 2
ו-ייום שני 17:00-18:30מגרש טניס משגב
ו-ייום חמישי 17:00-18:30מגרש טניס משגב
330
כדור עף - כיתות ח
ח-חיום ראשון 17:00-18:30אולם ספורט מרכזי משגב
ח-חיום שלישי 13:30-15:00אולם ספורט מרכזי משגב
ח-חיום חמישי 13:30-15:00אולם ספורט מרכזי משגב
440
בייסבול - לוטם - ילדים
ג-ויום רביעי 15:30-17:00בישוב
150
קראטה מבוגרים גילון
0-0יום שני 20:00-21:30אולם ספורט גילון
0-0יום חמישי 20:00-21:30אולם ספורט גילון
260
מתחילים אשחר
א-גיום חמישי 17:30-18:30בישוב
138
ריצה לוטם
0-0יום שלישי 20:00-21:00בישוב
150
התעמלות - שכניה א-ב
א-ביום ראשון 13:45-14:30אולם ספורט שכניה
א-ביום רביעי 13:45-14:30אולם ספורט שכניה
257
כדור סל - קטסל ב' (כיתה ה-ו) עממי
ה-ויום שלישי 15:30-17:00מגרש מקורה משגב
ה-ויום חמישי 15:30-17:00מגרש מקורה משגב
348
טניס - יובלים גן חובה - ב
6-9יום שלישי 17:00-17:45בישוב
6-9יום חמישי 17:30-18:15בישוב
190
כדור עף - ליגה כיתות ט
ט-טיום ראשון 17:00-18:30אולם ספורט מרכזי משגב
ט-טיום שני 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
ט-טיום חמישי 13:30-15:00אולם ספורט מרכזי משגב
540
בייסבול - מנוף - ילדים
ג-ויום שני 15:30-16:30בישוב
ג-ויום חמישי 15:30-16:30בישוב
200
GRAVITY TEAM
ז-יביום ראשון 15:30-17:00יער משגב
ז-יביום שלישי 15:30-17:00יער משגב
ז-יביום חמישי 15:30-17:00יער משגב
450
קראטה מורן גן-ב
5-8יום רביעי 17:00-17:45בישוב
150
התעמלות - שכניה ג-ה
ג-היום ראשון 14:30-15:30אולם ספורט שכניה
ג-היום רביעי 14:30-15:30אולם ספורט שכניה
298
כדור סל - קטסל א'
ו-ויום ראשון 15:30-17:00מגרש מקורה משגב
ו-ויום רביעי 15:30-17:00מגרש מקורה משגב
450
טניס - יובלים ג-ד
ד-ויום שלישי 16:15-17:00בישוב
ד-ויום חמישי 17:30-18:15בישוב
190
כדור עף - ליגה כיתות י-יב
י-יביום ראשון 18:00-20:00אולם ספורט מרכזי משגב
י-יביום שני 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
י-יביום חמישי 15:30-17:00אולם ספורט מרכזי משגב
580
בייסבול - נבחרת נערות חטיבה
ז-טיום ראשון 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
ז-טיום שלישי 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
ז-טיום חמישי 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
430
קראטה מורן ג+
ג-ויום שני 18:00-18:45בישוב
ג-ויום רביעי 17:45-18:30בישוב
190
נבחרת אפרוחים
ב-היום ראשון 15:30-17:00יער משגב
ב-היום רביעי 15:30-17:00יער משגב
ב-היום שישי 09:00-10:30יער משגב
450
מאסטרס
21-99יום ראשון 20:15-21:30בריכת משגב
21-99יום רביעי 20:15-21:30בריכת משגב
150
התעמלות - שכניה G.F.A
ו-ויום ראשון 15:30-16:30אולם ספורט שכניה
ו-ויום רביעי 15:30-16:30אולם ספורט שכניה
298
כדור עף - כדורעף גברים/נשים
0-0יום שני 21:00-23:15אולם ספורט מרכזי משגב
192
בייסבול - נבחרת נערים א'
ז-טיום ראשון 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
ז-טיום שלישי 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
ז-טיום חמישי 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
430
קראטה גילון מתחילים
א-ויום רביעי 14:00-14:45אולם ספורט גילון
190
נבחרת ילדים
ה-זיום ראשון 15:30-17:00יער משגב
ה-זיום רביעי 15:30-17:00יער משגב
ה-זיום שישי 09:00-10:30יער משגב
450
התעמלות - מורשת אפרוחים
5-6יום ראשון 17:00-17:45אולם ספורט מורשת
160
כדור סל - נוער לאומית
530
טניס - מצפה אביב א-ג
א-גיום ראשון 17:00-17:45בישוב
א-גיום רביעי 15:15-16:00בישוב
190
כדור עף - משגבניקה
0-0יום שני 20:30-22:00אולם ספורט שכניה
0-0יום רביעי 20:30-22:00אולם ספורט שכניה
265
בייסבול - נבחרת נערים ב'
ז-טיום שלישי 15:30-17:00מגרש בייסבול משגב
ז-טיום חמישי 15:30-17:00מגרש בייסבול משגב
350
קראטה חלוץ מתחילים
א-ויום שני 14:00-14:45בישוב
190
נבחרת בוגרת
530
התעמלות - מורשת א-ב
א-ביום ראשון 14:45-15:30אולם ספורט מורשת
א-ביום רביעי 14:45-15:30אולם ספורט מורשת
200
כדור סל - נערים ארצית 2
530
טניס - מצפה אביב ד-ו
ד-ויום ראשון 17:45-18:30בישוב
ד-ויום רביעי 16:00-16:45בישוב
190
כדור עף - כדורשת - מתחילות
0-0יום שלישי 20:30-22:00אולם ספורט שכניה
150
בייסבול - נוער חטיבה עממי
ז-טיום שני 13:45-15:15מגרש בייסבול משגב
200
קראטה מכמנים גן-א
5-7יום חמישי 17:00-17:45בישוב
160
סדנת רכיבה טכנית
0-0יום שישי 06:00-07:30יער משגב
203
התעמלות - מורשת ג-ד
ג-דיום ראשון 15:30-16:30אולם ספורט מורשת
ג-דיום רביעי 15:30-16:30אולם ספורט מורשת
234
כדור סל - נערים ארצית 1
530
כדור עף - להבות משגב
0-0יום שני 20:30-22:00אולם ספורט מורשת
0-0יום רביעי 20:30-22:00אולם ספורט מורשת
250
בייסבול - נבחרת נוער תיכון
י-יביום שני 15:30-17:00מגרש בייסבול משגב
י-יביום חמישי 15:30-17:00מגרש בייסבול משגב
350
קראטה מכמנים ב+
ב-ויום שני 16:15-17:00בישוב
ב-ויום חמישי 16:15-17:00בישוב
200
רכיבת נשים
0-0יום שלישי 06:00-07:30יער משגב
0-0יום חמישי 06:00-07:30יער משגב
245
התעמלות - מורשת ה-ו
ה-ויום ראשון 16:30-17:30אולם ספורט מורשת
ה-ויום רביעי 16:30-17:30אולם ספורט מורשת
234
כדור סל - נוער מחוזית
410
כדור עף - נמרות משגב
0-0יום ראשון 20:30-22:00אולם ספורט גילון
270
בייסבול - נבחרת נערות תיכון
י-יביום ראשון 15:30-17:00מגרש בייסבול משגב
י-יביום רביעי 15:30-17:00מגרש בייסבול משגב
י-יביום שישי 08:30-10:30מגרש בייסבול משגב
430
ג'ודו א-ט
א-טיום ראשון 14:30-15:15סטודיו מועדון כפרי משגב
א-טיום רביעי 14:30-15:15סטודיו מועדון כפרי משגב
265
מבוגרים מסטרס
0-0יום שני 06:00-07:30יער משגב
0-0יום רביעי 06:00-07:30יער משגב
286
התעמלות - מורשת מתקדמות
0-0יום ראשון 17:30-18:45אולם ספורט מורשת
0-0יום רביעי 17:30-18:45אולם ספורט מורשת
290
כדור סל - ילדים לאומית
530
טניס - טלאל א-ד
א-דיום רביעי 15:45-16:45בישוב
190
כדור עף - כדורשת - דבי
0-0יום ראשון 20:30-22:00אולם ספורט מורשת
0-0יום שלישי 20:30-22:00אולם ספורט מורשת
270
ג'ודו מתקדמים א-ט
א-טיום ראשון 15:15-16:30סטודיו מועדון כפרי משגב
א-טיום רביעי 15:15-16:30סטודיו מועדון כפרי משגב
340
מבוגרים אקספרט
0-0יום שני 06:00-07:30יער משגב
0-0יום רביעי 06:00-07:30יער משגב
0-0יום שישי 06:00-07:30יער משגב
351
התעמלות - מורשת ז-יב
ו-יביום ראשון 18:45-19:45אולם ספורט מורשת
ו-יביום רביעי 18:45-19:45אולם ספורט מורשת
234
כדור סל - ילדים ב' צפון
530
טניס - אפרוחים - שלוחות
ב-ויום שלישי 17:00-18:15מגרש טניס משגב
140
כדור עף - מ.מצוינות כיתות ח
ח-חיום שישי 09:00-12:00אולם ספורט מרכזי משגב
50
בייסבול - חיילים
0-0יום שישי 10:30-13:00מגרש בייסבול משגב
100
כביש מבוגרים מתחילים
0-0יום שבת 06:00-09:00מרכז קהילתי משגב
135
התעמלות - משגב ג'נרל פרמידות
550
כדור סל - ילדים ב' דרום
530
טניס - עתודה
ג-זיום ראשון 15:15-16:30מגרש טניס משגב
ג-זיום שלישי 15:15-16:30מגרש טניס משגב
350
בייסבול - נשים סופטבול
0-0יום שישי 08:30-10:30מגרש בייסבול משגב
150
כביש מבוגרים מתקדמים
0-0יום שבת 06:00-09:00מרכז קהילתי משגב
135
התעמלות - משגב ג'נרל פס
480
טניס - נבחרת ילדים
600
בייסבול - גברים סופטבול
0-0יום שישי 10:30-13:00מגרש בייסבול משגב
500
התעמלות - משגב טמפו פרמידות
550
כדור סל - בוגרים ליגה ב'
0-0יום ראשון 21:00-22:30אולם ספורט חדש משגב
0-0יום רביעי 20:30-22:00אולם ספורט חדש משגב
טניס - נבחרת נוער
527
מבוגרים שכניה
0-0יום שלישי 21:00-22:30אולם ספורט חדש משגב
150
התעמלות - משגב טמפו פס
480
טניס - נבחרת נערים ונערות
ז-ייום ראשון 17:00-18:30מגרש טניס משגב
ז-ייום שני 17:00-18:30מגרש טניס משגב
ז-ייום רביעי 17:00-18:30מגרש טניס משגב
527
כדור סל - מבוגרים מורשת
0-0יום ראשון 20:30-22:00אולם ספורט מורשת
150
טניס - אקדמיה ילדים
800
טניס - אקדמיה נערים
935
טניס - אקדמיה נוער
1089
טניס - טניס נשים
190
טניס - מבוגרים מתחילים
0-0יום רביעי 20:00-21:30מגרש טניס משגב
190
טניס - מבוגרים מתקדמים
0-0יום שלישי 20:00-21:30מגרש טניס משגב
190
טניס - מבוגרים מתקדם- נבחרת
0-0יום ראשון 20:00-21:30מגרש טניס משגב
190
טניס - חברי מועדון הטניס
650
  • החברה למתנסים
  • מועצה אזורית משגב
  • ניוזלטר החודש
    מתנסנט | חוגים
    ?>