סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-9902322
inbalar@misgav.org.il
פקס: 04-9902393
 

קבוצה

תאור  החוג

משך

ימים 

שעה

מורה

מחיר לחודש

מחיר לספטמבר

מתקן

הערות

גן משגב

הכנה למחול

45

ה'

17:15-18:00

שרון בורשטיין

160

 

אולם מחול אשכול פייס

 

א' הר גילון

הכנה למחול

45

ג'

13:45-14:30

שרון בורשטיין

180

 

אולם מחול הר גילון

 

א' משגב

הכנה למחול

45

ב'

14:30-15:15

עירית שכטר

180

 

אולם מחול תחתון

 

א' הר שכניה

הכנה למחול

45

ה'

13:45-14:30

שרון בורשטיין

180

 

אולם תנועה הר שכניה

 

א' הר לבון

הכנה למחול

45

ג'

14:45-15:30

שרון בורשטיין

180

 

אולם מחול הר גילון

 

ב'-ג' הר גילון

יצירה

45

ג'

14:45-15:30

שרון בורשטיין

295

 

אולם מחול בהר גילון

 

מודרני

45

ג'

15:30-16:15

שרון בורשטיין

 

ב'-ג' הר לבון

יצירה

45

ג'

14:45-15:30

שרון בורשטיין

295

 

אולם מחול בהר גילון

 

מודרני

45

ג'

15:30-16:15

שרון בורשטיין

 

ב' משגב

מודרני

45

ב'

14:30-15:15

קרן עזרוני

295

 

אולם מחול חדש

 

יצירה

45

ד'

14:30-15:15

יעל זבולון

 

אולם מחול אשכול פייס

 

ב' הר שכניה

מודרני

45

ד'

14:30-15:15

יעל זבולון

295

 

אולם מחול חדש

 

יצירה

45

ה'

14:30-15:15

שרון בורשטיין

 

 בהר שכניה

ג' הר שכניה

מודרני

45

א'

14:30-15:15

קרן עזרוני

295

 

אולם מחול אשכול פייס

 

יצירה

45

ה'

14:30-15:15

שרון בורשטיין

 

 בהר שכניה

ג' משגב

מודרני

45

א'

14:30-15:20

קרן עזרוני

295

 

אולם מחול אשכול פייס

 

יצירה

45

ב'

14:30-15:20

יעל זבולון

 

אולם מחול כחול

ד'

מודרני יצירה

90

א'

15:30-17:00

קרן עזרוני

420

אולם מחול אשכול פייס

 

קלאסי

90

ה'

15:30-17:00

נגה פרייס

 

אולם מחול חדש

ה'

קלאסי

90

ב'

 

ענבר וולטר

420

 

אולם מחול תחתון

 

מודרני/יצירה

90

ה'

17:00-18:30

הדס האוזמן

 

אולם מחול כחול

ה' - ו' מתחילות

קלאסי

90

ב'

 

ענבר וולטר

420

 

אולם מחול תחתון

 

מודרני/יצירה

90

ה'

17:00-18:30

הדס האוזמן

 

אולם מחול כחול

ו'2

קלאסי

90

ב'

15:30-17:00

מירב דדיה

420

 

אולם מחול חדש

 

מודרני, יצירה

45x2

ה'

15:30-17:00

הדס האוזמן/שרון

 

אולם מחול כחול

ו'1

קלאסי

90

ב'

17:00-18:30

מירב דדיה

420

 

אולם מחול חדש

 

מודרני, יצירה

45x2

ה'

15:30-17:00

שרון/הדס האוזמן

 

אולם מחול תחתון

ז'

מודרני

90

א'

13:50-15:20

ענבר וולטר

595

 

אולם מחול חדש

 

קומפוזיציה

90

ג'

13:50-15:20

הדס האוזמן

 

אולם מחול אשכול פייס

קלאסי

90

ד'

13:45-15:15

פיודור אוברנקו

 

אולם מחול כחול

קלאסי

90

ה'

13:50-15:20

מירב דדיה

 

אולם מחול כחול

ז-ח-ט מתחילות

מודרני

90

ה'

17:00-18:30

נגה פרייס

595

 

אולם מחול חדש

 

קומפוזיציה

90

ג'

13:50-15:20

הדס האוזמן

 

אולם מחול אשכול פייס

קלאסי

90

ד'

17:00-18:30

פיודור אוברנקו

 

אולם מחול תחתון

קלאסי

90

ה'

15:30-17:00

מירב דדיה

 

אולם מחול תחתון

ח' מלול מלא

ג'אז

90

א'

17:00-18:30

סיגי וייס

 

 

אולם מחול חדש

 

קלאסי

90

ב'

17:00-18:30

פיודור אוברנקו

 

אולם  מחול כחול

 

מודרני

90

ג'

13:50-15:20

רקפת בנימיני

 

אולם מחול עליון

 

קומפוזיציה

90

ג'

15:30-17:00

הדס האוזמן

 

אולם מחול אשכול פייס

 

קלאסי

90

ד'

15:30-17:00

פיודור אוברנקו

 

אולם מחול תחתון

עפ"י חלוקה לקבוצות (פרטים במשרד)

קלאסי

90

ה'

13:50-15:20

פיודור אוברנקו

 

אולם מחול עליון

עפ"י חלוקה לקבוצות (פרטים במשרד)

ט' טרום מגמה

ג'אז

90

א'

15:30-17:00

סיגי וייס

660

 

אולם מחול חדש

 

קומפוזיציה

90

ב'

15:30-;17:00

קרן עזרוני

 

 

אולם מחול אשכול פייס

 

מודרני

90

ג'

13:50-15:20

ענבר וולטר

 

 

אולם מחול חדש

 

קלאסי

90

ג'

15:30-17:00

גאינה שקריאן

 

 

אולם מחול עליון

 

בלטיס

90

ד'

13:45-15:15

מירב דדיה

 

 

אולם מחול חדש

 

קלאסי

90

ה'

15:30-17:00

פיודור אוברנקו

 

 

אולם מחול עליון

 

ח'-ט' חלקי

מודרני/ג'אז

90

 

 

 

420

 

 

מערכת שעות אישית בתיאום מול יעל זבולון

קלאסי

90

 

 

 

 

 

י'-י"ב- מסלול פתוח

מודרני

90

א'

15:30-17:00

ענבר וולטר

 

 

אולם מחול תחתון

 

קלאסי

90

ה'

17:00-18:30

פיודור אוברנקו

 

 

אולם מחול עליון

 

י'-י"ב - היפ-הופ

היפ-הופ

90

ג'

15:30-17:00

גבי צפניה

125

 

אולם מחול כחול

 

י' מגמה

מודרני

90

א'

11:30-13:00

רקפת בנימיני

760

 

אולם מחול עליון

 

קומפוזיציה

90

ב'

11:30-13:00

קרן עזרוני

אולם מחול עליון

 

מודרני

90

ב'

13:50-15:20

ענבר וולטר

אולם  מחול עליון

 

קלאסי

90

ב'

15:30-17:00

פיודור אוברנקו

אולם מחול כחול

 

קלאסי

90

ג'

13:50-15:20

גאינה שקריאן

אולם מחול כחול

 

קלאסי

90

ד'

15:30-17:00

אירנה צאבל אשל

 

אולם מחול אשכול פייס

 

י"א - י"ב מגמה

מודרני

90

א'

13:50-15:20

רקפת בנימיני

760

 

אולם מחול חדש

 

תולדות מחול

90

א'

15:30-17:00

יעל ליפשיץ

 

כיתה בביה"ס על יסודי

 

קומפוזיציה

90

א'

17:00-18:30

קרן עזרוני

 

אולם מחול אשכול פייס

 

כוראוגרפיה

90

ב'

21:30-18:30

נועה שילו

 

אולם מחול עליון

סימסטר א'

כוראוגרפיה

90

ב'

17:00-18:30

ענבר וולטר

 

אולם מחול עליון

סימסטר ב'

קלאסי

90

ב'

18:30-20:00

פיודור אוברנקו

 

אולם מחול עליון

 

מודרני

90

ד'

15:30-17:00

רקפת בנימיני

 

אולם מחול חדש

 

קלאסי

90

ג'

17:00-20:00

גאינה שקריאן

 

אולם מחול עליון

 

קלאסי

90

ד'

17:00-18:30

אירנה צאבל אשל

 

אולם מחול חדש

 

 

  • החברה למתנסים
  • מועצה אזורית משגב
  • ניוזלטר החודש
    מתנסנט | חוגים