סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-9902322
inbalar@misgav.org.il
פקס: 04-9902393

אומניות לחימה / טניס שולחן

 

"הדרך למפגש בין הנפש לגוף"

רכז מקצועי: שלום אמסלם 04-9902324 / 052-2791233

ג'ודו
הספורט האולימפי מספר 1 הגיע לצפון וברמה הגבוהה ביותר.
בואו להתאמן עם טומי ארשנסקי, ספורטאי ומדליסט אולימפי. השתתף באולימפיאדת לונדון 2012, מדלית ארד באליפות אירופה 2013 בבודפשט, הונגריה, ואלוף ישראל באותה שנה. מקום חמישי באליפות העולם 2014 שהתקיימה ברוסיה.

קראטה
תורת לחימה יפנית המבוססת על התגוננות, המפתחת את הגוף והנפש, ומטיפה ליחס של כבוד לזולת. קבוצת מתחילים א'-ב', מתקדמים ג' ומעלה, נבחרת, חוג למבוגרים. פעילות ביישובים החל מגיל גן (4).

אייקידו
אומנות לחימה יפנית רכה. התרגום המילולי הנו: איי=מפגש/הרמוניה, קי=אנרגיה ודו=דרך. באייקידו אין קרבות או תחרויות אלא אימון משותף תוך חתירה לשיפור עצמי. האימון מתאים לנשים, גברים ובני נוער.

ג'יו ג'יטסו ברזילאי
בואו להתאמן עם עידן, מאמן הסניף הצפוני של האקדמיה לג'יו ג'יטסו ברזילאי, לה סניפים ברחבי הארץ.
הג'יו-ג'יטסו הינה אומנות לחימה המתמקדת בטווח הקרוב ובעיקר על הקרקע. הג'יו-ג'יטסו מתבסס על שימוש במנופים, תזמון, וטכניקה מתוחכמת על מנת לגבור על יריב חזק יותר וגדול יותר. באימונים נלמדות טכניקות שונות של הטלות, נעילות מפרקים, חניקות, אחיזות וסוגים שונים של שליטה על יריב שמתנגד. לפרטים נוספים אודות האקדמיה והמאמן עידן - לחצו כאן

טניס שולחן
משחק אישי וקבוצתי קצבי ומהיר מאוד, הדורש מהשחקנים כושר גופני גבוה. מפתח (בין השאר) את יכולות החשיבה והקואורדינציה. מיועד לכיתות ג'-ו', ז'-ח' ותחרויות בליגת התאחדות הספורט לבתיה"ס וחוג מבוגרים.

 

  • החברה למתנסים
  • מועצה אזורית משגב
  • הצהרת נגישות -
  • ניוזלטר החודש
    מתנסנט | חוגים