רכזת מקצועית: מירב גרינספן | טלפון: 052-6673696


רכזת אירגונית:
 אהובית קייזר | טלפון: 04-9902394

 

"המקפצה שלך להצלחה"

ענף ההתעמלות משלב עבודה על תרגילי כוח, גמישות, שיווי משקל, מהירות ועוד לצד לימוד מיומנויות בסיס ומיומנויות מתקדמות על מגוון מכשירים: קרקע, ספסלים, סולמות, אייר פלור ועוד.

למתעמלים בענף מובטחת חווית התעמלות שכולה אתגרים והנאה, יחס אישי לצד התקדמות מקצועית!

ענף ההתעמלות במשגב מציע מגוון פעילויות ייחודיות במסלול העממי ובמסלול התחרותי.

 

המסלול העממי:

מתאים לכל ילד וילדה מגיל גן ועד כיתה י"ב בקבוצות המחולקות בהתאם לגיל/ רמה.

את הקבוצות מדריך צוות הדרכה מקצועי בעזרת ציוד התעמלות מתקדם!

בנוסף לאימונים הרגילים המתעמלים משתתפים באירועי שיא, מופעי סיום, מחנות אימונים / קייטנות המשלבות אימונים וכיף בחופשות סוכות, פסח, חנוכה ובחופשת הקיץ.

החוגים מתקיימים בארבע שלוחות: משגב, שכניה, גילון ומורשת.

 

המסלול התחרותי:

מיועד למתעמלים בגילאי 6-18 המעוניינים והמתאימים להשתתפות בנבחרות התחרותיות הקיימות במשגב.

 

נבחרת פס אקרובטיקה:

מיועד למתעמלים ומתעמלות בגילאי 7-18, המבצעים רצף של אלמנטים על מכשיר ה AIR FLOOR מתחרים במסלול ליגה, דרגות 1-5. מתעמלי הנבחרת רשומים באיגוד ההתעמלות ומשתתפים ב 4 תחרויות בשנה.

 

נבחרת פירמידות:

מיועד למתעמלים ומתעמלות בגילאי 8-18. עבודה בצוות, שילוב של תנועה ופירמידות. מתעמלי הנבחרת רשומים באיגוד ההתעמלות ומשתתפים במינימום 4 תחרויות במהלך השנה.

בנוסף לאימונים ולתחרויות בארץ ובחו"ל, המתעמלים בנבחרות מופיעים באירועים קהילתיים במשגב / מופעי ראווה ברחבי הארץ ויוצאים למחנות אימונים בארץ ובחו"ל.

 

התעמלות
    שם החוג/קורס מרכז גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
    התעמלות - אפרוחים גן גילון שלוחת גילון 5-6 רביעי 16:45-17:30 165 צוות הענף להרשמה
    התעמלות - גילון א-ב שלוחת גילון
    שלוחת גילון
    7-8
    7-8
    שני
    רביעי
    14:00-14:45
    14:00-14:45
    287 צוות הענף להרשמה
    התעמלות - גילון א-ב צהרון שלוחת גילון
    שלוחת גילון
    7-8
    7-8
    שני
    רביעי
    14:00-14:45
    14:00-14:45
    227 צוות הענף להרשמה
    התעמלות - גילון ב-ג צהרון שלוחת גילון
    שלוחת גילון
    7-8
    7-8
    שני
    רביעי
    14:45-15:45
    14:45-15:45
    262 צוות הענף להרשמה
    התעמלות - גילון ג-ו שלוחת גילון
    שלוחת גילון
    9-12
    9-12
    שני
    רביעי
    14:45-15:45
    14:45-15:45
    327 צוות הענף להרשמה
    התעמלות - מורשת א-ב שלוחת מורשת
    שלוחת מורשת
    7-8
    7-8
    ראשון
    רביעי
    15:00-15:45
    15:00-15:45
    227 גרינספן מירב סגור לרישום
    התעמלות - מורשת אפרוחים שלוחת מורשת 5-6 ראשון 16:30-17:15 165 צוות הענף להרשמה
    התעמלות - מורשת ג-ד שלוחת מורשת
    שלוחת מורשת
    9-10
    9-10
    ראשון
    רביעי
    15:45-16:45
    15:45-16:45
    262 גרינספן מירב סגור לרישום
    התעמלות - מורשת ה ומעלה שלוחת מורשת
    שלוחת מורשת
    11-17
    11-17
    ראשון
    רביעי
    16:45-17:45
    16:45-17:45
    262 גרינספן מירב להרשמה
    התעמלות - מורשת מתקדמות שלוחת מורשת
    שלוחת מורשת
    8-18
    8-18
    ראשון
    רביעי
    18:00-19:30
    18:00-19:30
    312 גרינספן מירב להרשמה
    התעמלות - מורשת- בנים א-ג שלוחת מורשת 7-9 רביעי 17:15-18:00 165 גרינספן מירב להרשמה
    התעמלות - משגב א-ב אולם ספורט חדש משגב
    אולם ספורט חדש משגב
    7-8
    7-8
    ראשון
    רביעי
    14:00-14:45
    14:00-14:45
    287 בזילינסקי דימיטרי להרשמה
    התעמלות - משגב אפרוחים 1 יום א אולם ספורט חדש משגב 5-6 ראשון 17:00-17:45 165 אוחיון ליאת סגור לרישום
    התעמלות - משגב אפרוחים 2 יום א אולם ספורט חדש משגב 5-6 ראשון 17:45-18:30 165 אוחיון ליאת סגור לרישום
    התעמלות - משגב ג-ד אולם ספורט חדש משגב
    אולם ספורט חדש משגב
    9-10
    9-10
    ראשון
    רביעי
    14:45-15:45
    14:45-15:45
    327 בזילינסקי דימיטרי להרשמה
    התעמלות - משגב ה-ו אולם ספורט חדש משגב
    אולם ספורט חדש משגב
    11-12
    11-12
    ראשון
    רביעי
    15:45-17:00
    15:45-17:00
    352 בזילינסקי דימיטרי להרשמה
    התעמלות - משגב מתקדמות אולם ספורט חדש משגב
    אולם ספורט חדש משגב
    8-18
    8-18
    ראשון
    רביעי
    15:45-17:00
    15:45-17:00
    352 בזילינסקי דימיטרי להרשמה
    התעמלות - עתודה פרמידות אולם ספורט חדש משגב
    אולם ספורט חדש משגב
    אולם ספורט חדש משגב
    7-12
    7-12
    7-12
    ראשון
    שני
    חמישי
    17:00-18:30
    17:00-18:30
    15:00-17:00
    452 בזילינסקי דימיטרי להרשמה
    התעמלות - שכניה א-ב מתחילים שלוחת הר שכניה
    שלוחת הר שכניה
    7-8
    7-8
    ראשון
    רביעי
    13:45-14:30
    13:45-14:30
    287 אוחיון ליאת להרשמה
    התעמלות - שכניה אפרוחים יום ד אולם ספורט שכניה 5-6 רביעי 16:30-17:15 165 אוחיון ליאת להרשמה
    התעמלות - שכניה ג-ה שלוחת הר שכניה
    שלוחת הר שכניה
    9-11
    9-11
    ראשון
    רביעי
    14:30-15:30
    14:30-15:30
    327 אוחיון ליאת להרשמה
    התעמלות - שכניה מתקדמות 21-22 שלוחת הר שכניה
    שלוחת הר שכניה
    8-18
    8-18
    ראשון
    רביעי
    15:30-16:30
    15:30-16:30
    327 אוחיון ליאת להרשמה
    התעמלות - נבחרת פס 524 בזילינסקי דימיטרי להרשמה
    התעמלות - נבחרת פרמידות 646 בזילינסקי דימיטרי להרשמה